Мартенските дни Oктомврийчето с усмивката си озари! - Тема 9

  • 24 049
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 117
Chuby въвеждам зеленцук с две лъжички вчера днес дадох още две .Като давам картоф 5 дни трябва да стигна до цяло количество или да сменя с друг зеленцук ? Знам ,че четеше много захранването мен са ми малко неясни нещата чета чета и колкото чета все различни мнения срещам .Благодаря ти ако ми дадеш съвет

# 61
  • Мнения: 1 242
Ани,не че нещо,но има голяма вероятност да зпечеш лапето така. Давай еднокомпонентен зеленчук макс 3 дена,ако има алергия тя ще избие до 48 часа.

# 62
  • Мнения: 517
dalivali мерси, ще направя и копие.  bouquet

Днес добре се разходихме. Бебка спа като пън, като поседнах се ококори, но този път не мрънкаше, а ми се хилеше доволно. Simple Smile От шумове много рядко се буди, аз съм много гръмогласна и явно си е свикнала вече.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 242
Да не остана криворазбрана,да доуточня само,че всички сме подготвени де-юре как да процедираме с нашите бебоци,ама дефакто нещо после не се получава. Та тъй де,да пушим цигари и да лягаме,а?! Laughing

Нори,от къде да взема Бочко за гадовете,аптека?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 309
Тук съм, пак   Mr. Green

Ред втори, за lid  Mr. Green

(Пиша през мобилно у-во и хич не ми се отдава. Ама ще седна на компютъра тия дни Grinning)

# 65
  • Мнения: 1 117
poli1974 мерси да разбирам че утре да давам картоф ,после три дни морков и после дават заедно три дни и после цяло хране с двете без мляко ли ?

# 66
  • Мнения: 1 242
Ани,наистина ще чуеш различни мнения,но аз давах 2 дни еднокомпонентен,след тва 2 дни друг зеленчук и като няма алергия смесих,било с млякото или водата ,в което е вряло. И така по два дни,докато почнеш да правиш комбинация от няколко зеленчука. Заместено обедно или следобедно хранене се счита,тогава,когато след даване,малкото не иска мляко и е в грамаж приблизително около 190гр.,колкото е едно бурканче. Но при теб е доста рано,след зеленчуците,идват и плодовете. По принцип пюретата се смесват с запичащ с незапичащ зеленчук.

# 67
  • Мнения: 1 117
Поли много ти благодаря  Hug bouquet

# 68
  • Мнения: 1 426
Добро утро!
Ех, Мисис, не се оправдавай.  hahaha Аз винаги пиша от телефон, рядко имам честта да се доближа до лаптоп. Пиши ми, пиши ми мнооогооо, че ми липсва веселият ти тон.  bouquet
Поли, желая ти бързо отърваване от гадините!  Hug
Само нещо да попитам, аз ли не съм разбрала правилно. Доколкото знам още от първия ден при приготвянето на пюре мога да го намачкам/пасирам или с водичката, в която е вряло или с АМ, за да се постигне желаната гъстота, а не да давам чиста тиква два дни или колкото съм решила да са въвеждащите дни.

# 69
  • Мнения: 1 242
Добро утро. Лид според желанието на клиента Mr. Green Ще пробваш всякак да видиш на бебо как ще му хареса. Няма някъква универсална формула Peace

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Добро утро момичета

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 364

Да не остана криворазбрана,да доуточня само,че всички сме подготвени де-юре как да процедираме с нашите бебоци,ама дефакто нещо после не се получава. Та тъй де,да пушим цигари и да лягаме,а?! Laughing

Нори,от къде да взема Бочко за гадовете,аптека?
[/quote] Поли от аптека ОТ Магазини от бебешки борси почти наа ясякадвго има едно звлвно е с един таралвжи бошр бъззззз... 😁

Последна редакция: пн, 06 мар 2017, 07:31 от n0richka

# 72
  • Мнения: 1 242
Да,да Нори сетих се какво представлява това пръскало. Благодаря от сърце Hug

# 73
# 74
  • Мнения: 1 426
Добро утро. Лид според желанието на клиента Mr. Green Ще пробваш всякак да видиш на бебо как ще му хареса. Няма някъква универсална формула Peace
Got it!  bouquet
Как си днес? Има ли кафе? Щях да ти казвам, че и осми март наближава...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт