Първа Майска седмица е тази - Свети Георги да ни пази! 1.05 - 7.05

  • 4 388
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Честито бебенце на Мария! Многооо хубава новина, запърхаха ми  пеперудки в корема от щастие..

# 16
  • София
  • Мнения: 9 860
Габиплюс,внимавай с това пръхтене в корема LaughingЧе и на мен така ми пръхтеше,а резултата е вече на година и половина. smile3504

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
...

МОЛЯ ВИ! Вижте тук - всички ЛИЧНИ АСИСТЕНТИ и обяснете на нашето Светле какво да направи за да се пребори с тъпата система!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93559.320

Ами не исках да им разводнявам темата, не знам защо там е задала въпроса, но това което е споделила си е така. За да стане ЛА, ако съпругът и работи трябва да го осигуряват на мин. работна заплата и да пускат молба "по изключение", ако човекът взима по-висока заплата - никакъв шанс  Sad Честно казано и ние със съпруга ми сме си говорили, че ако много закъсаме финансово, можем и да се разведем фиктивно, за жалост това е реалността...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
Слънчева и успешна седмица и от мен!!!

Искрица много се радвам, че нещата имат добра развръзка при вас!!! Нека бъдете по-сплотени и по-силни отвсякога !!!

Мима заспа преди минутки по време на преобличането за разходка... ще я изчакам да си поспи и после тръгваме из алеите на Южния парк Simple Smile


# 19
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен,май още не съм се разписала в новата темичка.Каката ни има много за учене,защото наближават тестовите за края на учебната година и се налага да и помагам.Ще изкарам още едно средно образование покрай нея. #CrazyИ малката само ни пречи ,днес накъсала на кака си учебната тетрадка. #Cussing outЕдин път да дойде лятната ваканция,че Сиса и без това трудно се концентрира,пък малкото постоянно се навира в нея когато си пише домашните.До края на учебната година сигурно ще са ме подлудили. Shocked

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 20:07 от Eis

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Честно казано и ние със съпруга ми сме си говорили, че ако много закъсаме финансово, можем и да се разведем фиктивно, за жалост това е реалността...

Просто побеснявам #Cussing out
Ще ми говорят после за насърчаване на раждаемостта  #Cussing out за социални продобивки  #Cussing out
Днес като видях, че са отнели правото на безмитен внос на коли на инвалиди мислено си представих как душа с голи ръце Масларова. Интересно ми е дали ще се реваншират на тези хора или да се оправят кой както може.

Ей...лудите ме хванаха...пък съм и леко нервна, поради факта че съм дважди оповръщана преди малко...(да се брои като оправдание за гневния изблик на мръсни думички по-горе  Embarassed )

# 21
  • Мнения: 2 543
Мисля, че е доста трудно да не побеснее човек! Close Що за хора са това?

# 22
  • Мнения: 2 116
Успех на всички!  newsm20

# 23
  • Мнения: 2 327
Reza, това за инвалидите не е точно така. Те просто ще свалят митата изобщо, така че реално всеки ще си внася без мито. Поне до колкото разбрах това е идеята.
Не че искам да ги защитавам... То кой знае какво ще измислят друго...

Ама и аз как се включвам...
Моля за извинение, ама пследните дни не спим изобщо и ми е малко мътно...

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 11:09 от Stun

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Reza, това за инвалидите не е точно така. Те просто ще свалят митата изобщо, така че реално всеки ще си внася без мито.

Много се надявам да е така и да не съм разбрала!!!
Но..някак си не ми се вярва да стане.

# 25
  • Мнения: 1 710
Момичета, привет и от мен - то стана каквато стана. Пуснах предишната тема и се покрих, извинете за което.
Живи и здрави сме - това е най-важното. Но не писах, че ако знаете какви трески ме тресяха - ще паднете - кандидат-студентски  Joy Joy Joy Joy Абе без майтап съм се навила да уча на стари години. Та то това не е смешно де, ами смешното стана, когато се оказа, че трябва да кандидатствам с български език и литература. Та вашата мила приятелка седна редом с бивсшите си ученици да прави тест и да пише есе, за да учи.... всички ми се смяха, ама това е - сега чакам резултатите и ще е страшно, ако съм се изложила.
Вече си имаме и чисто новичко продължение на ТЕЛК - та започвам следващото ходене по мъките - тук го подай, там копие, на трето място пак....абе познато ви е.
Само да кажа, че се радвам на хубавите новини из форума и се ядосвам с неоправиите в таз държавица....
Хайде, хубава седмица.

# 26
  • Мнения: 4 414
така е, но не става въпрос за митата, а за ДДС-то. махат ДДС-то на всички внесени стари коли...на новите ще си го плащат...аз така разбрах по ТВ-то Wink

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
махат ДДС-то на всички внесени стари коли...на новите ще си го плащат...аз така разбрах по ТВ-то Wink

....и как това спомага за подновяването на автомобилният парк в БГ, че нещо не ми е много ясно... newsm78
Тия у ред ли са?

# 28
  • Мнения: 4 414
....и как това спомага за подновяването на автомобилният парк в БГ, че нещо не ми е много ясно... newsm78
Тия у ред ли са?
абе, не са, то е ясно! аз пък като го чух, се зачудих кой изобщо плаща ДДС на стари автомобили, че сега решили да го махат newsm78
Майче, стискаме ти палци! ти какво кандидатства? аз също съм се замислила да взема на дърти години да уча...моята английска филология явно няма да я завърша никога Embarassed имам 2 държавни изпита, които след 10 годишно прекъсване е абсурд да взема ooooh!
ако сте чували за световната конспирация, да знаете, че срещу моето качване на снимки в нет-а hahaha yahoo-то ми качва само по 1 една снимка и иска да си инсталирам някаква глупост, за да може да качва повече. аз обаче нямам администраторски права на компа и чакам мъжът да се включи. той, естествено казава, че yahoo-то е простотия и ще ми направи истинка галерия...ама друг път Wink bgphoto.net от няколко дни изобщо е недостъпно, а snimka.bg ми качва каквото си иска, размества ми надписите и после не ще да ги трие...абе, странна работа...та така...иначе имам много снимки от нашите пътешествия в румънско и в родопите, ама ще ги видите друг път Sunglasses
весела седмица на всички и да няма вече болести и проблеми!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
Браво,Мая! newsm10Не си единствена,ако това те успокоява.Аз записах висше докато бях бременна с Буби,а сега живот и здраве са ми останали само няколко изпита,ама нещо нямам време да  smile3529Но му се вижда края.Най-смешното беше,че в деветия месец като бях,имах сесия.Сега ще ми се смеете Embarassedама не се хващах на чина и винаги сядах на бюрото при квесторите.Ами какво съм виновна,те направили някакви столчета отпред с плот,пък и нали не съм от най-слабичките cow,та си умирах от срам.Иначе много ми се радваха,де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт