WIZZ AIR - 25

  • 72 400
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 324
Някой да е чекирал тия дни? Не ми иска номера на лични карти.
За Катания ли?

Принципно Да, но ми е интересно какво се случва с други дестинации. Чекирах за Дубай, въвеждах данни от паспорт и всичко върви стандартно.

# 61
  • Мнения: 1 683
Довечера ще правя резервация за първи път и имам засега един въпрос. Плащането може ли да стане по друг начин освен с кредитна карта? В банка например?

# 62
  • Мнения: 6 031
Някой да е чекирал тия дни? Не ми иска номера на лични карти.
За Катания ли?

Принципно Да, но ми е интересно какво се случва с други дестинации. Чекирах за Дубай, въвеждах данни от паспорт и всичко върви стандартно.

За Катания явно има нещо сбъркано - не е само при теб това.  Peace

Довечера ще правя резервация за първи път и имам засега един въпрос. Плащането може ли да стане по друг начин освен с кредитна карта? В банка например?
Да - изберете начин на плащане - банка.

# 63
  • Мнения: 1 683
Благодаря, а някакви такси има ли?

# 64
  • София
  • Мнения: 23 065
Понеделник чекирах до Милано с л.к нямаше проблеми.  Peace

# 65
  • Мнения: 110
Здравейте,
Някой може ли да ме ориентира как да разбера кои са полетите, за които важи еднодневната промоция от 25%. Пробвах резервация за дестинация, която представлява интерес за мен, но отстъпка ми даде върху супер ниска цена в едната посока, а за връщането няма полет с отстъпка. Има ли начин да се търсят само полетите, за които важи тази отстъпка?

# 66
  • Мнения: 421
Здравейте,
Някой може ли да ме ориентира как да разбера кои са полетите, за които важи еднодневната промоция от 25%. Пробвах резервация за дестинация, която представлява интерес за мен, но отстъпка ми даде върху супер ниска цена в едната посока, а за връщането няма полет с отстъпка. Има ли начин да се търсят само полетите, за които важи тази отстъпка?
Мисля, че няма такава опция.

# 67
  • Мнения: 6 031
Здравейте,
Някой може ли да ме ориентира как да разбера кои са полетите, за които важи еднодневната промоция от 25%. Пробвах резервация за дестинация, която представлява интерес за мен, но отстъпка ми даде върху супер ниска цена в едната посока, а за връщането няма полет с отстъпка. Има ли начин да се търсят само полетите, за които важи тази отстъпка?
Никога не е имало яснота кои полети са с отстъпка.
Предвид, че и цените са нагоре-надолу, то трудно се прави съпоставка.
Аз, както и повечето пишещи тук, не се съобразяваме с т.нар. отстъпки, а купуваме, когато билета ни устройва като цена.

# 68
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
направих резервация с опция банков превод, но от банката са объркали една буква в кода. Не е потвърдена още, а минаха 4 дни. Аз обаче си резервирах нов полет , за друга дата защото и при мен се промениха датите. Как мога да си получа обратно сумата, която още е в процес на изчакване?

уфф,резервацията е потвърдена-как мога да я отменя?

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 6
Здравейте, имам един въпрос,  за пръв път ще летя със самолет и реших първо да е нещо близко, затова купих билети от София до Варна. Днес се чекирах онлайн и принтирах и бордовите карти. Като чета темите обаче виждам че пишете за номер на лична карта, а на мен не ми даде изобщо опция да въведа какъвто и да е документ а само име. Има ли как да променя бордовите карти и изобщо бъг ли е че не ми даде място за въвеждане на номер на лична карта? Това значи ли че ще ми отпадне пътуването? Благодаря предварително за отговора.

# 70
  • Мнения: 6 031
Здравейте, имам един въпрос,  за пръв път ще летя със самолет и реших първо да е нещо близко, затова купих билети от София до Варна. Днес се чекирах онлайн и принтирах и бордовите карти. Като чета темите обаче виждам че пишете за номер на лична карта, а на мен не ми даде изобщо опция да въведа какъвто и да е документ а само име. Има ли как да променя бордовите карти и изобщо бъг ли е че не ми даде място за въвеждане на номер на лична карта? Това значи ли че ще ми отпадне пътуването? Благодаря предварително за отговора.
За вътрешен полет не е необходим № на лична карта за чекиране.

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 6
Здравейте, имам един въпрос,  за пръв път ще летя със самолет и реших първо да е нещо близко, затова купих билети от София до Варна. Днес се чекирах онлайн и принтирах и бордовите карти. Като чета темите обаче виждам че пишете за номер на лична карта, а на мен не ми даде изобщо опция да въведа какъвто и да е документ а само име. Има ли как да променя бордовите карти и изобщо бъг ли е че не ми даде място за въвеждане на номер на лична карта? Това значи ли че ще ми отпадне пътуването? Благодаря предварително за отговора.
За вътрешен полет не е необходим № на лична карта за чекиране.

Много благодаря за отговора. Лека вечер  Simple Smile

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Здравейте!

Вчера при плащане на билет с Уиз сме дублирали билета. Пробвахме да платим с една карта, поиска код, който не помним и отказа плащане, тогава пробвахме друга карта и купихме билета. Обаче се оказа, че и първият път е купен билет. Какво можем да направим?
Как да анулирам единия?

Благодаря!

# 73
  • Мнения: 6 031
Здравейте!

Вчера при плащане на билет с Уиз сме дублирали билета. Пробвахме да платим с една карта, поиска код, който не помним и отказа плащане, тогава пробвахме друга карта и купихме билета. Обаче се оказа, че и първият път е купен билет. Какво можем да направим?
Как да анулирам единия?

Благодаря!
Пишете им или се обадете по телефона.

# 74
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте.
Звъня почти непрекъснато на тел на уиз, но никой не ми вдига. Вие как се свързвате с тях?
Проблемът ми е, че искам да сменя името в профила си, защото не излиза коректно при резервация, а ми предстои ми полет.

Общи условия

Активация на акаунт