WIZZ AIR - 25

  • 72 464
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 79


Дългоочакваната новина. Виена е все по-близо...

# 77
  • Мнения: 259
Скрит текст:


Дългоочакваната новина. Виена е все по-близо...

Аз пък се загледах в Будапеща  Laughing Sunglasses

# 78
  • Мнения: 728
Някакви полети на 3 евро намерихте ли, защото аз не открих? Много е неудобно, че няма опцията за търсене на евтини полети до където и да е, както при Райън.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 560
При резервацията въведох имената само първите букви главни (на името и фамилията) ,а останалите малки.Пътували ли сте с така въведени имена,дали ще ми направят проблем

# 80
  • Мнения: 16
Имам проблем, надявам се някой да може да ми даде съвет. Не мога да си вляза в профила, имам регистрация, имам и карта за намаление. Какво ли не пробвах, изпращаха ми нови пароли, но системата не ме допуска. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

# 81
  • Мнения: 1 292
Не откривам полети до Кьолн след 20.05. И тази дестинация ли ще спират?   Close

# 82
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте, в ръчния багаж имам ли право да нося цигари.

# 83
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Здравейте, в ръчния багаж имам ли право да нося цигари.

Да. Peace

# 84
  • Мнения: 1 517
Някакви полети на 3 евро намерихте ли, защото аз не открих? Много е неудобно, че няма опцията за търсене на евтини полети до където и да е, както при Райън.
И аз не съм. Тка ми се иска д апуснат Лутън или Бирмингам. Започнала съм да ги дебна за края на април , началото на май месец Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте, в ръчния багаж имам ли право да нося цигари.

Да. Peace
Благодаря

# 86
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
пускат Виена от София?

# 87
  • Мнения: 1 331
А това с полетите за 3€ ще е валидно от кога( или вече Е в сила) ? / макар да не става ясно кои са въпросните полети..../

# 88
  • Мнения: 728
Аз разбрах, че важи за полетите София-Братислава и обратното и би трябвало да са вече в продажба, но както писах вече, така и не открих такива.

# 89
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
пускат София-Братислава?

Общи условия

Активация на акаунт