Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 080
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 570
  • sofia
  • Мнения: 9 544
Ужас... няма си показвам май щерката аз...
Освен, че горе е тюл с дантела роклята, има и мънистааааааааа, а надолу е тафта.И е огромна полата!Че и леко се влачи отзад......Мечо сме отвсякъде Wink
Как няма да показваш?!
Всички са наясно, че отровата е в дозата. И не на последно място качеството на материята.

Аз не бях "сврака", ама на дърти години все гледам да сложа нещо "йозово и бьестящо" (както казваше щерката на моя приятелка). Основно бижута. Ми готино е.  Simple Smile

# 571
  • Някъде там
  • Мнения: 20 506
Ели Сааб има страхотни рокли, но не и показаното,то на мен не ми хареса.

На мен ми харесват типични за бал рокли.Ето няколко
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
-на тази цвета.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 572
  • Мнения: X
Да, Веси. И аз забелязвам същото - с годините вкусът ми за бижута се променя. А откакто се занимавам и професионално с бижута - съвсем.

Давиз, синята и жълтата ми харесват.

# 573
  • Някъде там
  • Мнения: 20 506
Варненските рокли  ми харесаха.Сватбените направо спират дъха.
Ето я синята и отпред.
Скрит текст:

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 1 701
Това че даден тоалет е на известен дизайнер , не значи че трябва да е хубав. Справка Оскарите - там всички рокли са на известни дизайнери,р но всяка година има най-лоши тоалети и доста модни дизайнери включително и Ели Сааб си отнасят критиките.

Сега за личния вкус . Ами това му е хубавото че, сме различни иначе всички щяхме да се обличаме еднакво. Тука казаха че Зара не става  за бал . Еми точно на Зара взехме костюма и ризата и обувките . Хареса му и на мен ми хареса , не се водя от това кои марки стават и кои не.,

# 575
  • Варна
  • Мнения: 12 269
Варненските рокли  ми харесаха.Сватбените направо спират дъха.
Ето я синята и отпред.
Скрит текст:
Много е хубава,
Както и късата - типично младежка.
Много хубави платове, прелест.

Аз а възрастта започнах да харесвам " кралски" бижута - тежки, с много камъни.
Като видя баба Бети и Камила
ми идва да ги удуша
И присвоя всичките им накити...
А перли как харесвам, ах  Heart Eyes

# 576
  • Варна
  • Мнения: 2 309

Ах, ако сега бях абитуриентка с голям кеф бих се понесла с тази рокля.  Heart Eyes

И първата от показаните от давиз ( нюд цвят) ми хвана окото.

# 577
  • Мнения: 3 480
Daviz, синята рокля много ми хареса и на мен. Както и последната късата, невероятна.

Съгласна съм, че не всички дизайнерски дрехи са хубави. Показаните са ми любими (дизайнерите). Шанел обожавам.

Безспорно има спиращи дъха български дизайнери, както и неизвестни такива, които са много добри.

Зара за мъже е друг въпрос. Както и H&M. Имат много хубави костюми въпреки качеството. Но за 1 вечер няма смисъл да се дават луди пари.

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 12:37 от Stardust@

# 578
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 13 363
От показаните от Давиз рокли ми хареса жълтата и първата. Peace

# 579
  • Варна
  • Мнения: 12 269
Днес телефонът ми успя да зареди RTW на Elie Saab,
Почти всичко ужасно много ми хареса  Blush

# 580
  • Мнения: 2 397
Роклята не е на Джулия.И двете сме на мнение, че толкова пари за една вечер са излишни.

# 581
  • Мнения: 3 480
Аз а възрастта започнах да харесвам " кралски" бижута - тежки, с много камъни.
Като видя баба Бети и Камила
ми идва да ги удуша
И присвоя всичките им накити...
А перли как харесвам, ах  Heart Eyes

Когато излизам на събитие нося или едноцвен сет/рокля/гащеризон с масивни бижута (Mawi ми дават дискаунт) или подобен колан. Обикновено ако колието е голямо залагам на малки обеци. Ако обеците са масивни не нося колие. Или пък клача ми е много блестящ и шарен. Гледам че мд прихваща много от моя вкус и иска да и купувам изчистени семпли дрехи. Тя обича Burberry. Много харесвам чантите и тренчовете им.

https://www.mawi.co.uk/

Отдавна спрях да купувам скъпи бижута, които са класически, защото бързо ми омръзват и в най-скоро ще и дам всичко, когато порасне.
И двете залитаме по пера, дантели, тафта, коприна, кашмир.

Нашите рокли са тези:

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Clothing/Dresses/YVETTA-Gem-Ga … -IVORY?plpSlots=1

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Edited/SS17-Tie-The-Knot/SOFFE … E-PINK?plpSlots=1

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Edited/SS17-Tie-The-Knot/ROSHI … ry/p/135164-IVORY

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Clothing/Dresses/SAREH-Orienta … T-GREY?plpSlots=1

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Edited/SS17-Tie-The-Knot/MILAY … am/p/135161-CREAM

Спирам, че ще кача цялата колекция.

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 12:38 от Stardust@

# 582
  • Мнения: 20 415
Stardust@, първата ососбено много ми хареса Heart Eyes

# 583
  • Мнения: 7 849



не можах да отворя всички линкове, само четвъртия и честно тези са плашещи  Blush

Скрит текст:

може да са модерни, не споря.  Peace

Ау, това съм го пропуснала.  Grinning Ми к'во ена наметка отгоре и нагугу нагага синема бейк ролс, уле юля уааааа  нуга - хуга. Емуняки табеки табука табака, оле, оле- ага.

# 584
  • Мнения: 3 480
Още малко блясък:

http://www.anoushkag.com/

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 13:25 от Stardust@

Общи условия

Активация на акаунт