Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 080
  • 3 522
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 060
Попадна ми новата колекция на някакво ателие, ето някои от тоалетите:

Скрит текст:
Пълна боза се е получила между дрехи (не мога да ги нарека рокли, защото докарват на нощници), манекенки/модели и обстановка наоколо. Лично мнение.

# 616
  • Мнения: 12 471
Третата, лилавата - не е лоша. Peace

# 617
  • Мнения: 7 849
Дайте идея за магазини в София за спортно елегантен костюм.Нямам време да чета  цялата тема.
И аз ще следя за идеи за абитуриент, но явно девойките са повече  bouquet

https://teodor.bg/ss-2017-collection
https://www.facebook.com/teodor.fashion/?hc_ref=ADS&fref=nf
http://andrews.bg/   В магазините имат хубави неща - тук каталога е стар
Ролман и Агресия.

Последна редакция: пт, 31 мар 2017, 12:43 от Билян@

# 618
  • София
  • Мнения: 21 080
Третата, лилавата - не е лоша. Peace
На мен също тя и харесва, червената не мога да я видя.

# 619
  • Мнения: 13 200
Аз не разбрах, тази тема за споделяне на снимки на абитуриентки ли е?  newsm78

# 620
  • Мнения: 1 998
Да, но баловете не са започнали.

# 621
  • Down south
  • Мнения: 9 813
Тук започват след седмица-две, така че ще вероятно ще имам материал.

# 622
# 623
# 624
  • Мнения: 3 480
Много харесвам бранда, лично аз си купувам дрехи за работа от тях.
Не официални като тези в горните линкове.
Винаги съм ги харесвала, подходящи са за много случаи.

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 10:19 от Stardust@

# 625
  • Варна
  • Мнения: 12 269
Мнго неща харесах, включително няколко чифта сандали  Mr. Green

# 626
  • Мнения: 13 376
Ха, това беше моята рокля на бала преди ... 21 години шита при шивачка  Laughing
Мило ми стана да я видя пак (излишно е да казвам, че сивото беше малко по тъмно и китките малко по-незабележими, но моделът едно към едно)


http://www.bcbg.com/en/alix-floral-jacquard-dress/MUQ60L82-E2M.h … olor=E2M#start=52

# 627
  • Мнения: 4
Здравейте скъпи абитуриентки ако някоя от вас търси рокля за бял или за изпращане но няма възможност да си позволи много скъпи дрехи може да се свърже с мен . Аз завърших миналата година , роклята ми от бала е на Julia Kontogruni а тази от изпращането на Cliche . Пожелавам на всички весело изкарване на бала !

# 628
  • Варна
  • Мнения: 12 269
Здравейте скъпи абитуриентки ако някоя от вас търси рокля за бял или за изпращане но няма възможност да си позволи много скъпи дрехи може да се свърже с мен . Аз завърших миналата година , роклята ми от бала е на Julia Kontogruni а тази от изпращането на Cliche . Пожелавам на всички весело изкарване на бала !
Поздравления за инициативата ти!

Може да покажеш снимки на двете рокли.
Не е задължително да са твои лични.

# 629
  • Мнения: 4
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1270346713001606&set … ype=3&theater

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 12:37 от valito97

Общи условия

Активация на акаунт