Пазаруване от Amazon - тема №63

  • 79 304
  • 739
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 922
Още едно кожено яке за 60 евро, размер ES38:
http://es.buyvip.com/?ie=UTF8#page=d&dept=women&asin=B01 … ref=qd_dp_ssr_p_2

# 361
# 362
# 363
  • Мнения: 1 746
Как да откажа поръчка от италианския вип? Нещо не се ориентирам Sad

Оправих се извън приложението.

Последна редакция: пт, 10 мар 2017, 22:53 от Даринандия

# 364
  • Мнения: 1 393
Разделили са ми поръчката с кемперите на две, едните ще дойдат с DHL, а другите с обикновена поща, между 24-28ми март.. малко се изкривих, очаквах ги по-скоро и на адрес... Тези с DHL може да ги приеме и друг от мое име, нали?

# 365
  • Мнения: 3 154
Ето ви я същата в италианския сайт, ако искате да комбинирате до безплатна доставка с кемпъри и саломони.   Simple Smile
 

# 366
# 367
# 368
  • София
  • Мнения: 10 960
Да ми препоръчате мъжки колан, който да не се разпърпа след 3 месеца и да не е много над 20- 30лв  newsm78
Класически вариант и такъв от плат.

Такъв от плат виж в Бенетон в София, карат с години
Колко вървят? Искам и класически - кожен.

ПП: За 14" лаптоп - раничка, нещо изчистено (черна), която да става и за ежедневието и да върви с полу-официално облекло /спортно-елегантно/?  newsm78 Само да не е кожена.

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 11 324
Дънки W30 с впечатляваща начална цена, 15 евро
http://es.buyvip.com/ref=pe_220051_176630011_dpi4?ie=UTF8&sa … ref=qd_dp_ssr_p_9

# 370
  • София
  • Мнения: 3 547
Кожено мъжко яке L- 34,99 €

Още едно С –€ 39,99

http://de.buyvip.com/ref=pe_180801_133007731_dsmi1?src=email& … ef=qd_men_eb_1_33

И същите якета в испанския http://es.buyvip.com/ref=pe_220051_142491051_dsmi1?src=email& … d_men_ref_price_1

Последна редакция: пт, 10 мар 2017, 23:43 от vanian

# 371
  • Мнения: 3 154
Да ми препоръчате мъжки колан, който да не се разпърпа след 3 месеца и да не е много над 20- 30лв  newsm78
Класически вариант и такъв от плат.

Такъв от плат виж в Бенетон в София, карат с години
Колко вървят? Искам и класически - кожен.

ПП: За 14" лаптоп - раничка, нещо изчистено (черна), която да става и за ежедневието и да върви с полу-официално облекло /спортно-елегантно/?  newsm78 Само да не е кожена.
А освен коланите и раничката малко класически чорапки, потници и боксерки в изчистени тонове (и  сакън да не са кожени, нали? Mr. Green) искате ли да ви намери някоя добра душа?  Бреййй  Rolling Eyes

# 372
  • Popovo
  • Мнения: 1 777

А освен коланите и раничката малко класически чорапки, потници и боксерки в изчистени тонове (и  сакън да не са кожени, нали? Mr. Green) искате ли да ви намери някоя добра душа?  Бреййй  Rolling Eyes
[/quote]

Ама, че ме разсмя  Joy

# 373
  • Мнения: 3 213

Пролетно. Тъничко е.

# 374

Общи условия

Активация на акаунт