Като две капки вода- сезон 5, тема 2

  • 43 085
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 966
Нямаше ли по едно време нещо като "гост жури" Пеят/ имитират в началото всяка седмица различни и после сядат на стола да журират  Mr. Green
Това наистина и на мен ми липсва. Сигурно пак е въпрос на спестовност ХалваджИянова. Laughing
Прекалено много време от шоуто се отделя на водещите , а много по-малко, на програмата. Орязана е и подготовката на участниците от Етиен и Милица , коментарите им. За журито също не остава време.
Дано оправят тези дефекти. Харесвам закачките на Рачков, но взе да ми идва в доооссстттааа повече #Crazy

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Липсва ми "обучението" на Етиен и Назъмов. Беше много приятно как се подготвят...Сега го претупват! Майтапите на Рачков ми идват в повече newsm78

# 17
  • Мнения: 1 318
Е, ние не виждаме реално целия процес на подготовка, а само специално заснети кадри, които някой е решил да ни покаже.  Simple Smile Този "някой" е виновен за това, което гледаме.

# 18
  • София
  • Мнения: 619
Липсва ми "обучението" на Етиен и Назъмов. Беше много приятно как се подготвят...Сега го претупват! Майтапите на Рачков ми идват в повече newsm78

Напълно се припокрива с моето мнение. За Милица - и аз не съм й фен като инструктор. Подготовката по сценично поведение се превърна в цирк - бъзици, скечове, простотии, никаква подготовка. Рачков и Зуека ми идват в повече като шеги и клоунада, можеше поне работата на специалистите да не я пипат. Низамов (Георги, не Перата  Laughing) ми липсва, беше страхотен преподавател. Милица може да е добра актриса, но не може да обяснява и обучава. И на Етиен много малко време му отделят, и на хореографката (жената на Бебо, ох, забравих й името), а те са интересни и е любопитно да чуеш какви съвети дават.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Харесвам Милица,но само като участник.Май и Виктор натам клони.Искам го участник.
Предпочитам Хилда като жури.Единствено съм коментирала посиненото и нахилено лице.

# 20
  • Мнения: 6 493
Ха, благодаря за новата тема, мислех, че ще е седмична.  Laughing

Милица е симпатяга, но силата й е в пеенето, не в преподаването на актьорско майсторство.
Засега давам шанс на всички без да мрънкам.  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 22 953
Благодаря за темата.  bouquet

За сега нямам фаворит, продължавам да ги следя.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 125
Мерси за темата.

И аз да кажа, че Милица не ми допада като преподавател. Много преиграва и чак ме натоварва докато я гледам. За разлика от нея Етиен е толкова спокоен и уравновесен.

# 23
  • Мнения: 5 903
През този сезон простотиите на Рачков дразнят малка част от зрителите. Убедена съм, че ако има следващ сезон, хората ще започнат да си казват:  аман от този Рачков!
Толкова е употребен този човек, че може би и той самият ще се почувства изчерпан. Ако е актьор по душа, де. Защото иначе си е обикновен халтураджия. Естествено, с много добре подплатен портфейл.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 116
През този сезон простотиите на Рачков дразнят малка част от зрителите. Убедена съм, че ако има следващ сезон, хората ще започнат да си казват:  аман от този Рачков!

И аз така мисля. Харесвам го, но прекалява понякога.

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
На мен цялостно ми писна да гледам едни и същи муцуни по състезания и риалитита. В един момент вече не знаеш какво гледаш, защото кадрите просто преливат от едно предаване в друго. Сигурно са подписали пожизнен договор за работа с дадени телевизия и продуцент. Никакъв свеж полъх на телевизионния екран. На Рачков чекните и лиготиите са му едни и същи.

# 26
  • Мнения: 6 556
Благодаря за темата bouquet
Усеща се наистина липсата на Низамов. Милица би ми допаднала и в журито. Wink
Рачков си го харесвам. Напоследък не гледам господарите и затова не ми идва в повече, а таман. Mr. Green
Естествено понякога прекалява в рамките на едно предаване, но пък, ако го няма него, а е само Зуека, няма да е същото. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Благодаря за темата!

Другата седмица ще е забавно определено Grinning

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Милица би ми допаднала и в журито. Wink

Ами тя нали беше в журито втория сезон. Тогава ми беше омръзнало да слушам "когато аз ..."

# 29
  • Мнения: 6 556
Вторият сезон го изгледах през vboxa  и не съм им слушала обясненията. Laughing Laughing
Сигурно затова не съм обременена от нейното участие тогава. Peace
За новата седмица Миро ще ми е интересен като Бритни. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт