Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 626
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Темата е работа, roza66. Благодаря.

# 691
  • Мнения: 3 674
Темата е работа, roza66. Благодаря.

Моля, пак заповядай!   HugСега,  имай  на предвид, че понякога на себе си като  гледаме, не показват....не знам защо, или поне ако показват,  се бъркаме в  тълкуването... Rolling Eyes

 Относно твоите карти да видим сега,: кораб+сърп+книга+слънце+жена/русата/
Този кораб ми навява  ДВЕ неща: предстои ти пътуване, или че  работата ти ще означава, че ще пътуваш, движение, /да не е свързана нещо с туризъм, пътувания, нещо като да се  агенция за туризъм, да се продават билети за екскурзии? newsm78, или нещо като търговски представител да е...или нещо в рекламната сфера? Thinking

Работата ще я получиш някак си неочаквано, тоест ще е нещо съвсем нова работа, и ще се налага да учиш нещо, да минаваш някакви курсове за да влезнеш в естеството на работата ли, ами някакво обучение ще има мисля, защото ми се чини, че ще е нещо съвсем, ново, което не си работила преди, но искаш да го работиш. Сдве думи в някакво нова сфера, ще се реализирваш...
Слънце до  жената, ми това си  е успех. Слънцето знаем, че е прекрасна карта, предвещава успех, слава, ще ти харесва работата, а женат русата....пак съм в чуденка: Thinking  това  ако  не си ти руса/ освен ако си руса, светла/  или пък, че жена светла, ще е свързана по някакъв начин с тази работа...може би приятелка твоя, светла/ руса/ ще ти помогне за тази работа или пък  жената, която ще ти предложи работата, ще е руса/ светла жена/ newsm78

  Това успях да изтълкувам от картите ти...не знам как е, ти ще кажеш.

П.С. Сега ми мина през главата, че Кораба също може да значи просто СДЕЛКА.




Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 18:17 от roza66

# 692
  • София
  • Мнения: 1 070
Многа ти благодаря!! roza66

# 693
  • Мнения: 3 674
Многа ти благодаря!! roza66

Моля, Мария!!!  Hug

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 260
roza 66,  Може ли и на мен да хвърлиш едни карти : Ще си намеря ли работа по специалността....Благодаря ти предварително....

# 695
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,отскоро се интересувам от карти Ленорман. Simple Smile
На въпрос как ще се развият отношенията ми с определен мъж - ми излиза коса , кораб и мъж. Simple Smile
Ще съм благодарна ако ми помогнете с тълкуването . Simple Smile
roza 66  ще съм ти благодарна ако ми помогнеш. Simple Smile

# 696
  • Мнения: 3 674
roza 66,  Може ли и на мен да хвърлиш едни карти : Ще си намеря ли работа по специалността....Благодаря ти предварително....

Привет lesli , на теб ти се паднаха следните карти::дърво+мъж+коса+лисица+мъж. Изтеглих интуитивно още две карти:риби+компас

Да те попитам, твоята специалност да не е свързана с тези професии :медицина ...или нещо с преподаване, психология? Thinking

 Изглежда че има много голяма вероятност да си намериш работа  по твоята специалност, каквато и да е тя, и тя ще ти носи стабилни финанси, но трябва да си търпелива и постоянна в търсенето. Мъж по някакъв начин, ще ти помогне, ще стане изведнъж, когато най-не очакваш./косата/  Мисля че, ще е есента.  Ще трябва да покажеш бърз ум, логичност, аналитичност, мъдрост на интервюто / лисицата/ , Финансово ще е много добре платена работата..  Ще ти се помага по пътя, защото точно и ясно знаеш, какво търсиш, / компаса/  .

Това ми се даде, мила!   Blush Харесаха ми  картите ти!   Flutter


Здравейте момичета,отскоро се интересувам от карти Ленорман. Simple Smile
На въпрос как ще се развият отношенията ми с определен мъж - ми излиза коса , кораб и мъж. Simple Smile
Ще съм благодарна ако ми помогнете с тълкуването . Simple Smile
roza 66  ще съм ти благодарна ако ми помогнеш. Simple Smile

Привет fifkolina   Hug твоите карти мисля, че показват следното развитие:   много скоро ти предстои пътуване, започване на нови отношения с мъж ./ той май е в чужбина мъжа ...? Всичко ще се случи доста скоро и изведнъж. Не знам, дали си планирала пътуване, но определено ти предстои такова...и то очевидно е свързано с този мъж.  Party

Другия вариант ми идва: че двамата може да заминете на почивка, неочаквано, ей така изведнъж  го планирате...но първия вариант ми се вижда по реален, щото по пдредбата на картите ми се струва, че сте на разстояние сега един от друг... Thinking

Доста хубави карти! Айде късмет!  bouquet

Ще се радвам на ОВ  Hug

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:41 от roza66

# 697
  • Мнения: 163
Здравей roza66 .Можеш ли да ми наредиш едни карти с въпрос."Ще ни приемат ли в футболната школа"Кандидатствахме в една футболна школа и очакваме да ни се обадят дали сме приети.Благодаря 😃

# 698
  • Мнения: 3 674
Здравей roza66 .Можеш ли да ми наредиш едни карти с въпрос."Ще ни приемат ли в футболната школа"Кандидатствахме в една футболна школа и очакваме да ни се обадят дали сме приети.Благодаря 😃

 Утре ще погледна, lusil_81 , защото вече съм уморена и картите също...  Crazy
 bouquet

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 01:03 от roza66

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 260
roza 66,  много ти благодаря за отзивчивостта, права си за много неща. Специалността ми е свързана с преподаване, по - точно работа с деца със СОП,  имам и втора специалност Начална педагогика, но искам по първата да си намеря. Права си, че ще е есента,  ако стане, лятото обявяват места и септември назначават. Само не ми е ясно този мъж как ще ми помогне.....дали няма да е в комисията, която ще води интервюто:Thinking...

# 700
  • Мнения: X
Розе, ти чистиш ли картите по някакъв начин? А после как ги зареждаш, ако не е тайна? И кога спираш да разбъркваш? Аз, например спирам, когато някоя от картите се обърне или изпадне от тестето.
Между другото имам и тези карти, като за първите не съм наясно още как се гледа. Доста по-различни са от Ленорман:
1. Oracle of Visions
Скрит текст:

2. Wisdom of the Oracle - дават изключително точни отговори.
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 4
roza 66,  Може ли и на мен да хвърлиш едни карти : Ще си намеря ли работа по специалността....Благодаря ти предварително....

Привет lesli , на теб ти се паднаха следните карти::дърво+мъж+коса+лисица+мъж. Изтеглих интуитивно още две карти:риби+компас

Да те попитам, твоята специалност да не е свързана с тези професии :медицина ...или нещо с преподаване, психология? Thinking

 Изглежда че има много голяма вероятност да си намериш работа  по твоята специалност, каквато и да е тя, и тя ще ти носи стабилни финанси, но трябва да си търпелива и постоянна в търсенето. Мъж по някакъв начин, ще ти помогне, ще стане изведнъж, когато най-не очакваш./косата/  Мисля че, ще е есента.  Ще трябва да покажеш бърз ум, логичност, аналитичност, мъдрост на интервюто / лисицата/ , Финансово ще е много добре платена работата..  Ще ти се помага по пътя, защото точно и ясно знаеш, какво търсиш, / компаса/  .

Това ми се даде, мила!   Blush Харесаха ми  картите ти!   Flutter


Здравейте момичета,отскоро се интересувам от карти Ленорман. Simple Smile
На въпрос как ще се развият отношенията ми с определен мъж - ми излиза коса , кораб и мъж. Simple Smile
Ще съм благодарна ако ми помогнете с тълкуването . Simple Smile
roza 66  ще съм ти благодарна ако ми помогнеш. Simple Smile

Привет fifkolina   Hug твоите карти мисля, че показват следното развитие:   много скоро ти предстои пътуване, започване на нови отношения с мъж ./ той май е в чужбина мъжа ...? Всичко ще се случи доста скоро и изведнъж. Не знам, дали си планирала пътуване, но определено ти предстои такова...и то очевидно е свързано с този мъж.  Party

Другия вариант ми идва: че двамата може да заминете на почивка, неочаквано, ей така изведнъж  го планирате...но първия вариант ми се вижда по реален, щото по пдредбата на картите ми се струва, че сте на разстояние сега един от друг... Thinking

Доста хубави карти! Айде късмет!  bouquet

Ще се радвам на ОВ  Hug

Здравей, roza 66 благодаря ти за отговора.
Наистина в сряда заминавам на гости в чужбина.Но този мъж ,не е свързан с него.
Относно разделянето, в най-скоро време няма да имаме за съжаление толкова близък и чест контакт. Simple Smile Simple Smile
Ако имаш време хвърли ми и твои карти.
Как ще се развият отношенията между нас.
Благодаря много :*

# 702
  • Мнения: 3 674
,lusil_81 мила, не съм те забравила, но  бях по задачи цял ден. След малко ще ти погледна с картите и ще пиша.  Hug

 .lesli Благодаря за отзива bouquet А за този мъж, хм...не знам мила  newsm78 Ще ти помага някой, сега може да  не се сещаш за никой, а може и да е както казваш в комисията. Ще видим Simple Smile


Witchcraft много са ти красиви колодите.  Heart Eyes И аз имам няколко, едни Ангелски, другите са пак някакъв Оракул.

Иначе  за чистене, по принцип аз за всичките съм им направила   кадифени калъфчета и кутийки. За чистене, не ги чистя, защото няма от кой да ги чистя, аз не ги давам на никой да ги пипа. Някои си дават картите да им се пипат , от този, на когото  гледат, даже им дават да ги бъркат  #Crazy но аз не, само аз ги държа, та не ги чистя. Но иначе ги зареждам, с кристали...като приключа с гледането им БЛАГОДАРЯ. и им слагам кристал отгоре.  Heart Eyes

За спирането не знам, някак си интуитивни става, при някои въпроси мога да бъркам минута, две, друг път по кратко. Когато изпадне карта и обръщам специално внимание....та това е в общи линии  Laughing

...............
Здравей, roza 66 благодаря ти за отговора.
Наистина в сряда заминавам на гости в чужбина.Но този мъж ,не е свързан с него.
Относно разделянето, в най-скоро време няма да имаме за съжаление толкова близък и чест контакт. Simple Smile Simple Smile
Ако имаш време хвърли ми и твои карти.
Как ще се развият отношенията между нас.
Благодаря много :*

Ех, не знам защо, го сързах този мъж с пътуването...понеже той е до кораба, нямаше друга карта между тях.  Ама не е изключен варианта, там като заминеш да срещнеш мъж....и тогава картите ще са познали. Joy
Ще се опитам да ти метна едни карти, ако не тази вечер, то утре евентуално.  Hug

lusil_81, да ти кажа,сега преди малко,  на твоя  въпрос хвърлях 3 пъти карти...и се падаха едни , ами даже не знам, какво да кажа. .
първото хвърляне: лилии+ковчег+зарове+маска+...нещо ми се видяха, че има двойна игра там,  относно това ваше кандидатстване... Rolling Eyes Опитах втори път:
 паднаха:компас+кладенец+котва+облаци ... пак не ми харесват тези карти...и третия път: пръстен+кладенец+птици
 Както виждаш, са много противоречиви...  Rolling Eyes Не ми харесват, и не се наемам да давам каквито и да е прогнози.
 Съжалявам  Rolling Eyes

Понякога картите просто не искат да говроря ...искат да си почиват. Забелязала съм  като цяло  за картите , че между другото, че около силни Лунни дни, доста точно показват.  

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 21:34 от roza66

# 703
  • Мнения: 163
Благодаря roza66 за отговора Blush ако има някакво развитие ще дам ОВ.

# 704
  • Мнения: 3 674
Благодаря roza66 за отговора Blush ако има някакво развитие ще дам ОВ.

Да, ще съм ти благодарна! bouquet Дано картите да са просто"неразговорчиви"днес"...и всичко при вас да е супер!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт