Отдаване и наемане на имоти под наем - какво се случва реално? - 5

  • 78 262
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 275
С последното съм много съгласна. Точно това имах предвид и аз в миналата тема, но май не се изразих точно

# 31
  • Мнения: 1 354
Ето УАУ ефект със сравнително малко средства(кухн.шкафове могат да са някакви страндартни, без екстри за механизми, но принт стъклото дава много ефект):





За справка - без гръбчето давахме апарамента за 550 лв., изнесоха се, търсихме наематели няколко седмици(без аганция). Сложихме стъклено гръбче и пуснахме за 600 лв. Не мога да кажа, че е само заради това, но имахме доста обаждания и сравнително бързо се намериха наематели.
 Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 15 910
Едва ли е било заради шаренийките.
Просто сте се срещнали с хора, които търсят тук и сега.
Търсенето и предлагането е съвпаднало и двете страни сте доволни.

# 33
  • Мнения: 25 675
На мен пък тези гърбове не ми допадат. Предпочитам да е нещо изчистено. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 4 192
Тези гърбове са новите фототапети  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 309
Много ги харесвам. Освежава и грабва окото.  Grinning

# 36
  • Мнения: 9 825
Цветята в лилаво са върхът - много ми харесват! Кажи ми колко пари са, горе-долу. На метър ли е, как се смятат? Как се монтират? И такива неща ме вълнуват. Радвам се, че сподели, много ми харесват  bouquet bouquet bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И на мен изобщо не ми харесват тези гръбчета. Като материал ок, стъклото го приемам, хигиенично, лесно се почиства, но да си сложа цветя в кухнята и то розово-лилава не бих, ако трябва да е нещо шарено поне да е свързано с храна, едноцветен лакобел ще ми свърши работа. Аз лично ако търсех нещо под наем това не би било определящо при наемане Peace

Да вмъкна само, че интериорно съм далеч от масовия вкус и моето мнение не е меродавно, затова нямам идея от много уау ефекти, за мен повечето са с отрицателен заряд. Но примерно лепнах в кухненята един фото тапет рафтове с бутилки, сложих една дъска на конзоли и една висока дървена бар табуретка, сложих пепелник и две чаши за кафе (тънък намек, ако пушат да е там), е много се хареса от всички по огледите. Да не говорим, че реално като го получих тапета се оказа, че бутилките са с размер на дамаджани, а не с нормална големина.

Ето един изчистен стъклен гръб

# 38
  • Мнения: 25 675
Посочения пример много ми допада, чисто стилно, без китки и шарки...супер. Blush

# 39
  • Мнения: 54 056
И на мен. Peace

# 40
  • Мнения: 9 825
Девойчета,
ако не стане това с офиса, който си харесах, мисля да видим за на зелено.
 Едното, което ме притеснява,е : знам, че хората не предвиждат да има колони в средата на помещенията, и на скиците ги няма. Но в един момент, ако се наложи - поради недоглеждане или друго, и в моя имот ми се пръкне една или 2 колони. Които не са били там съгласно началните чертежи.
Какво се прави в този случай?

Аз не искам колона, а тя не може да се махне явно.

Или подобни неща се описват в договора?

Мерси много  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 155
Как така ще слагат колони, които не са в чертежите?  Shocked
То това да не е лего да си слагат колона, където поискат. Има си скици, които трябва да се спазват.

# 42
  • Мнения: 9 825
смятам, че се случва - може да се дължи на недоглеждане, или от необходимостта да се премести неюо някъде. де да знам? но съм убедена, че се случва. Инак не мога да си обясня кой нормален архитект ще предвиди да се построи стая - малка - 16 квадрата - с 2 колони вътре в нея. на 1/3 от стаята. смятам, че това се е случило в един момент някак си, не е било по план. виждала съм подобно нещо - луда работа

# 43
  • Мнения: 68 351
Това са т.нар. корекции по време на строителството. Изменя се одобреният инвестиционен проект.
Но ако ти си собственик, тоест възложител по смисъла на ЗУТ, ще трябва да бъдеш уведомена все пак за тях...

# 44
  • Мнения: 9 825
ааа .. тоест, ако съм купила "на зелено" ли?

Общи условия

Активация на акаунт