Какво повече НЯМА да купя - тема 10

  • 146 966
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 22 950
Отвратих се от тиквички в млечен сос след като преди 2 дни купих от Т-Маркет. Соса беше отвратителен!  Mr. Green  Даже си мисля, че бяха добавили допълнително олио, то стоеше отгоре.....Гнусотия!!! #Cussing out

# 631
  • София
  • Мнения: 1 529
 Варено шкембе от Т-маркет. Лигаво стана ,:имаше вкус на загоряло и отиде в кофата.Scream

# 632
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Не купувайте готови салати с млечен или майонезен сос, освен съмнителния сос имат прекалено много сол и неизвестно количество мазнина, най-често палмова. Изобщо от готовите салати купувам само треволяк в кутийка/пликче и си ги овкусявам. Принципно избягвам и храна от топлите щандове.

# 633
  • София
  • Мнения: 8 151
То къде ли не го слагат това палмово масло вече. В сладоледите, в солетите, в десерти, в 99 % от хранителните продукти Sad

# 634
  • София
  • Мнения: 23 063
Аз в Т-маркет и с опрян пистолет в главата не влизам.   Naughty

# 635
  • Мнения: 807
т-маркет само от време на време някоя домашна потреба, иначе хранителни продукти - никога!

# 636
  • Мнения: 7 848
Не, че защитавам Т- маркет, напротив голямо внимание трябва да обърнат на хигиената , но и аз хвърлих тиквички с млечен сос от Фантастико. Лятно време явно, както сте писали по- горе, трябва да се избягват млечните и майонезени сосове и салати от магазина.

# 637
  • София
  • Мнения: 30 208
В последно време започнах да избягвам хипермаркетите за купуване на непакетирани хранителни продукти. Качеството драстично е занижено, хигиената също. Явно гонят ниски цени.

# 638
  • Мнения: 4 864
Аз съм спряла отдавна да купувам каквото и да е от витрините на супермаркети. Особено от топли витрини!! Храната е ужасна! Конкретните от Билла съм купувала от топлата витрина и всичко замина в коша!

# 639
  • Варна
  • Мнения: 25 292
От топла витрина пазарувам единствено от Макао. Не са се издънвали досега. Но те имат и заведения Fast Food и предполагам, че по тази причина качеството е различно от това в другите супер и хипермаркети.

# 640
  • София
  • Мнения: 4 725
То къде ли не го слагат това палмово масло вече. В сладоледите, в солетите, в десерти, в 99 % от хранителните продукти Sadъ
Може ли накратко да ми обясните малко повече за това палмово масло ? Предварително благодаря 🌞

# 641
  • Мнения: 13 599
То къде ли не го слагат това палмово масло вече. В сладоледите, в солетите, в десерти, в 99 % от хранителните продукти Sadъ
Може ли накратко да ми обясните малко повече за това палмово масло ? Предварително благодаря 🌞
повишава нивата на т. нар. лош холестерол
http://rasper-bg.com/?p=1586

# 642
  • Мнения: 5 838
   Българско краве масло не бих купила никога повече. Днес си намазах една филия от него и ужасна миризма имаше и горчеше. Разбира се, че още на първата хапка от филията, я хвърлих в коша за боклук. Изплюх залъка в мивката. Баща ми като направи баница от него в неделя, усетих, че баницата горчеше, но не предположих, че беше от кравето масло. Замина маслото на боклука. И съм се зарекла, че повече краве масло няма да купувам.

# 643
  • Мнения: 18 015
То има доста бг масла, кое точно? Иначе и аз все следя чуждите на промоция

# 644
  • Мнения: 5 838
То има доста бг масла, кое точно? Иначе и аз все следя чуждите на промоция

   Краве масло на "Вълчев".

   Ще съм благодарна, ако ми препоръчате добро краве масло.

Общи условия

Активация на акаунт