Какво повече НЯМА да купя - тема 10

  • 147 146
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 25 345
От Вълчев и друг път съм чела оплаквания. Аз купувам мандраджийско на Родопа милк, но съм го виждала само във фирмените им магазини. Изобщо търси нещо такова, от малки фирми, започнат ли да правят масовки развалят качеството.

# 646
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 928
На Вълчев е отвратително. Майка ми е купувала два или три пъти, винаги мирише на кисело и е горчиво. Не знам как още съществува този производител и този продукт.

# 647
  • Мнения: X
Много се лъжете, ако смятате, че маслото на Вълчев е българско. Това е вносно масло, с най-ниско качество, което е само пакетирано от тази фирма. Последното българско масло, което ми допадна е на Верея. Производство на ОМК и купено от Метро.

# 648
  • Мнения: 5 918
Много се лъжете, ако смятате, че маслото на Вълчев е българско. Това е вносно масло, с най-ниско качество, което е само пакетирано от тази фирма. Последното българско масло, което ми допадна е на Верея. Производство на ОМК и купено от Метро.

   Наистина това краве масло е пълен отврат. Ще запиша съветите ви за марки краве масла и ще опитам. Все пак някои ястия се приготвят с краве масло. Добре че в неделя не направих картофено пюре, а то изисква краве масло. Картофеното пюре нямаше да може да се яде и щеше да отиде в кофата за боклук. Вече се убеждавам, че наистина, за да не се случи нещо, си има винаги своята причина и по този начин ни предпазва от грешки.

# 649
  • Мнения: 1 653
То къде ли не го слагат това палмово масло вече. В сладоледите, в солетите, в десерти, в 99 % от хранителните продукти Sadъ
Може ли накратко да ми обясните малко повече за това палмово масло ? Предварително благодаря 🌞


Самото палмово масло /натурално!/ е един чудесен растителен продукт /както и палмовата захар/. Вредни са  хидрогенизираните масла. А става такова палмовото масло след  определена обработка.
Ако имате достъп до качествено палмово масло - опитайте! Няма нищо общо с масовият боклучав продукт, който съсипва славата на палмите.

# 650
  • Мнения: X
За кравето масло е много важно и как се съхранява в магазина от който го купувате. Не случайно писах, че купено от Метро - не е имало проблем. Същото, но купено от кварталния ми магазин беше пълна отврат. Беше поело някаква миризма, явно от хладилника, в който е съхранявано. Друго българско масло, от което съм доволна е на Домлян.

# 651
  • Мнения: 1 401
За кравето масло е много важно и как се съхранява в магазина от който го купувате. Не случайно писах, че купено от Метро - не е имало проблем. Същото, но купено от кварталния ми магазин беше пълна отврат. Беше поело някаква миризма, явно от хладилника, в който е съхранявано. Друго българско масло, от което съм доволна е на Домлян.

Къде мога да намеря масло с марка Домлян към днешна дата? С удоволствие купих два пъти от него и го спряха по нашия край... Дори мисля скоро да звъня на фирмата-производител, но имам съмнения, че вече го изнасят за чужбина, толкова е хубаво....

# 652
  • Мнения: 5 918
За кравето масло е много важно и как се съхранява в магазина от който го купувате. Не случайно писах, че купено от Метро - не е имало проблем. Същото, но купено от кварталния ми магазин беше пълна отврат. Беше поело някаква миризма, явно от хладилника, в който е съхранявано. Друго българско масло, от което съм доволна е на Домлян.

Къде мога да намеря масло с марка Домлян към днешна дата? С удоволствие купих два пъти от него и го спряха по нашия край... Дори мисля скоро да звъня на фирмата-производител, но имам съмнения, че вече го изнасят за чужбина, толкова е хубаво....

   Хахахха всяко нещо, което е хубаво, се изнася в чужбина, а ние ядем боклуците. По икономика съм учила, че първо се задоволя местният пазар и после се изнася в други държави. В България икономиката е толкова изкривена, че трябва да се въведе специалност "Българска икономика" в университетите тук и по света.

# 653
  • Мнения: X
За кравето масло е много важно и как се съхранява в магазина от който го купувате. Не случайно писах, че купено от Метро - не е имало проблем. Същото, но купено от кварталния ми магазин беше пълна отврат. Беше поело някаква миризма, явно от хладилника, в който е съхранявано. Друго българско масло, от което съм доволна е на Домлян.

Къде мога да намеря масло с марка Домлян към днешна дата? С удоволствие купих два пъти от него и го спряха по нашия край... Дори мисля скоро да звъня на фирмата-производител, но имам съмнения, че вече го изнасят за чужбина, толкова е хубаво....
В кое населено място си?
Виж дали това ще ти е от полза
http://www.domlian.com/index.php?lng=0&mod=8&c=net

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 17:05 от Анонимен

# 654
  • Мнения: 1 401
За кравето масло е много важно и как се съхранява в магазина от който го купувате. Не случайно писах, че купено от Метро - не е имало проблем. Същото, но купено от кварталния ми магазин беше пълна отврат. Беше поело някаква миризма, явно от хладилника, в който е съхранявано. Друго българско масло, от което съм доволна е на Домлян.

Къде мога да намеря масло с марка Домлян към днешна дата? С удоволствие купих два пъти от него и го спряха по нашия край... Дори мисля скоро да звъня на фирмата-производител, но имам съмнения, че вече го изнасят за чужбина, толкова е хубаво....
В кое населено място си?
Виж дали това ще ти е от полза
http://www.domlian.com/index.php?lng=0&mod=8&c=net

На 80-100 км от София съм, но ходя често и в столицата и за това масло бих се отбила специално до определен магазин Blush

Погледнах и линка, благодаря! Да разбирам ли, че ги има във Фантастико?

# 655
  • Мнения: 807
аз от доста време си карам на масло Родна Стряха от лидл, засега нямам оплаквания

# 656
  • Мнения: X
mi6u-to, не знам до колко е актуална информацията, като се има в предвид, че Карфур отдавна са фалирали, а фигурират на сайта.

# 657
  • Мнения: 1 401
mi6u-to, не знам до колко е актуална информацията, като се има в предвид, че Карфур отдавна са фалирали, а фигурират на сайта.

Мдаа, това съвсем не го отчетох като факт...
Ами, значи утре ще им звънна или ще им пиша, дано ми кажат къде мога да открия въпросното масло.

# 658
  • Мнения: 4 992
И аз купувам в последно време на Домлян или на Верея и съм доволна. Родопа милк е страхотно, но го има на малко места. И сирената им са хубави. Преди малко купих сладолед, прочетох какво съдържа и май ще минавам и аз на домашен Sad Все се заричам да не купувам зеленчуци от Фантастико, и пак се подлъгах преди няколко дни - доматите като топки, твърди, безвкусни, с дебела ципа, краставиците вътре започнали да съхнат.

Утре има фермерски пазар пред сградата на МЗХ на пл. Македония.

# 659
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
То има доста бг масла, кое точно? Иначе и аз все следя чуждите на промоция

   Краве масло на "Вълчев".

   Ще съм благодарна, ако ми препоръчате добро краве масло.
Отдавна не купувам бг масло. Купивам President, едно пак френско Elle&Virre и Lurpak.

Общи условия

Активация на акаунт