Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 840
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad

# 31
  • Мнения: 4 668
Малко разнообразие - моят мъж изобщо не ми се дразни , даже ме поощрява , защото знае че така си почивам . Никога не ми е правил забележки , в момента примерно той си гледа филмче .
Гласувах с опция 3 .  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 038
Не се дразни,че вися във форума,дразни се ,че си чатя в кюто или скайпа. Laughing

# 33
  • Мнения: 7 837
Добре, а кога ви остава време през седмицата да прекарвате заедно, ако не ве4ер. Абсурд е особено като заспи детето, да седна на компа  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 10 758
Когато си е в къщи, аз не съм във форума.Но това е от 20  до 22 часа Mr. GreenПосле си ляга.Понякога ми казва, че съм обсебена от форума, защото аз не спирам да му говоря за него.Във Форума т`ва, във форума онова....

# 35
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ааа, аз намирам Heart Eyes
При мен сега е малко по-хлабаво, преди и за форуми не съм имала време, чак не знаех, че има Rolling Eyes
Даже в почивните дни ни е по-сложно, защото той трябва да си обърне внимание и на децата.
Виж, ако се появи евентуално наше общо, вече ще стане много интересно Crazy

# 36
  • Мнения: 1 409
Оха,дразни се и още как.Голяма борба е вечер кой ще седне на компа

# 37
  • Мнения: 2 849
И при нас е борба за компа след като приспиме малчо и гледам през деня да си наваксам висенето  тук . Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 46 558
Не, не се дразни, защото спинка тихо и кротко зад гърба ми  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 6 039
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad


Tова сякаш аз го написах Peace

# 41
  • Мнения: 13 512
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad


Tова сякаш аз го написах Peace

Ами не мога да разбера пък като толкова си се дразниш и ти ,защо не спреш? При това явно и брака ти е  застрашен и то сериозно. Но......всяко зло за добро....кой знае, може някоя друга да намаже.

# 42
  • Мнения: 6 039
гледай да не те направя да дроб сърма и да те намажа на филия.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ne, не се дразни, дори е доволен, че си имам занимание Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 792
  Не, особено когато е уморен си се чувства много добре, че не го натоварвам с внимание.В други случай не е толкова доволен..., иначе аз основно вечер има възможност да вися във форума.

Общи условия

Активация на акаунт