Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 839
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Тъй като покрай мен зачестиха случаите на домашно насилие над  форумки от техните съпрузи и причината е  неглижирането на семейните  задължения вследствие на "висенето" в бг мама,искам да попитам и у вас ли е така или само наш'то село гори?

# 1
  • Мнения: 2 258
Оххххххххх,моят се дразни заради висенето пред компа изцяло....Все си вйобразява,че си чатя с някой фен Laughing

# 2
  • Мнения: 195
Kaза,че ще направи график,и вечерните часове нама да са за мен.

# 3
  • Мнения: 3 447
И наш'то село гори Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 406
о да! повече се дразни малкия, че вися пред РС. тати се опитва да бъде толерантен- да ми го напомни, когато аз мърморя че гледа някой мач по телевизията

# 5
  • Мнения: 7 837
Вечер не вися в нета. Използвам пълноценно и малкото време, в което можем да сме заедно  Grinning

# 6
  • Мнения: 13 512
Вечер не вися в нета. Използвам пълноценно и малкото време, в което можем да сме заедно  Grinning

Както в момента ли? Laughing
В нета ли си или имам халюцинации?

# 7
  • Мнения: 5 140
Моята опция я няма.
Вечер виси той пред компа.
От няколко дни използвам аз пространството, защото се прибира късно има много работа.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
И нашто гори, вечер ми смята кога си лягам, май ще внедри вечерен час, а освен всичко ме е заплашил и с  smile3513. Не знам какво му пречи, даже в момента чете и налага censored Ама, какво да правя краста? Иначе му харесва като му показвам красотите във форума за почивките.

# 9
  • Мнения: 2 040
И моя се дразни от висенето ми във форума, като че ли му яда супата с вилица ... ама то все БЛАГИ работи - НЯМА  Naughty Laughing

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вечер не вися в нета. Използвам пълноценно и малкото време, в което можем да сме заедно  Grinning
Както в момента ли? Laughing
В нета ли си или имам халюцинации?
То там при тях сега е денно време май  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 768
Предлагам да основем Организация за защита на репресираната форумка. Който е съгласен да гласува!

# 12
  • Мнения: 5 790
Да, дразни се, ама от време на време. Особено след като се прибера от работа и пак седна пред компютъра. Репликата е: нали досега си била във форума, сега пак ли? Някой път обаче въобще не обръща внимание - ако дават мач по ТВ или снукър.

# 13
  • Мнения: 3 216
ОООО и у нашто село е така.Добре,че се прибира малко по-кьсно ,че иначе не знам.

Предлагам да основем Организация за защита на репресираната форумка. Който е съгласен да гласува!

веднага ме пишете член на тьз организация.

# 14
  • Мнения: 2 910
Вечер седи той пред компютъра, но след 1-2 часа се сменяме и така и двамата сме доволни Grinning

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, много се нерви Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 410
Мъжа вечер и през нощта е на работа и като легне детето няма кой да ми се пречка и кого да дразня, та си вися спокойно. Рядко си е вкъщи и тези моменти предпочитам да го използвам да гледа детето, а аз да свърша нещо полезно.

# 17
  • Мнения: 7 837
Вечер не вися в нета. Използвам пълноценно и малкото време, в което можем да сме заедно  Grinning
Както в момента ли? Laughing
В нета ли си или имам халюцинации?
То там при тях сега е денно време май  Grinning

хихи
3 часа следобед, тъкмо време за ободряващо кафе  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 983
Викайте пожарната! И у нас гори! Laughing Laughing Laughing
Като цяло се дразни, но за сега гледам да го обръщаме на майтап. Отчасти помага факта, че вече сме с два комп-а, та е малко по-спокойно. Но: "Все за нещо ще намери да се начумери..." Mr. Green

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, много се дразни...

# 20
  • Мнения: 3 743
Предлагам да основем Организация за защита на репресираната форумка. Който е съгласен да гласува!

Гласувам Peace

Дразни се понякога (и то с право Embarassed)

# 21
  • Мнения: 442
през по-голяма част от седмицата го няма у дома, така че - четвъртия вариант. нооо Stop! когато си е у дома, сама си налагам вето, за да не го дразня. все пак, малко време ни се полага да сме заедно Sunglasses.

# 22
  • Мнения: 13 512
Предлагам да основем Организация за защита на репресираната форумка. Който е съгласен да гласува!
А аз точно си мислех за една яка"СЪПРОТИВА"...нали съм по-крайна:-)

# 23
  • Мнения: 663
Дразни се от седенето  ми  пред компа като цяло, но това не му пречи да играе по 5 часа някви тъпи игри, които мен
 ме побъркват.

# 24
  • Мнения: 36 034
мдам, яко се нерви!

# 25
  • Мнения: 2 768
Предлагам да основем Организация за защита на репресираната форумка. Който е съгласен да гласува!
А аз точно си мислех за една яка"СЪПРОТИВА"...нали съм по-крайна:-)

Как само звучи "член на СЪПРОТИВАТА"  Mr. Green Ма как ше са съпротивляваме? newsm78

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
То се видя, че масово горят селата  Mr. Green
И скъпият много се дразни, не само от форума, по принцип, 'щото при мене има периоди с такова натоварване, в които ако не са естествените нужди като храна и сън, може и изобщо да не ставам от компютъра Confused. В повечето случаи ми влиза в положението, но ако не е на кеф почва да ги пуска едни от сорта 'Вие всичките сте откачени', 'Ти живееш в Интернет', а капакът е като почне да се върти като крастав из леглото и да мрънкя, че много тропам по клавиатурата и му преча да спи Whistling. Как пък като е на кеф или е много уморен не му преча?  newsm78 baby_neutral
А любимият му номер е, когато ми е най-напечено да реши, че иска да си слуша музика  Outta Joint
И слуша. Аз през това време си почивам, после се разменяме...

# 27
  • Мнения: 1 382
Ооооо откача като се забия вечер или ако ме чака за нещо, а аз още съм във форума ; Кв'о толкова интересно имало  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Неееее Grinning Grinning Grinning!
Дори преди малко го извиках да му покажа един готин колаж на Мюриелката и се смяхме Hug!
И това при положение, че ме чака да стана за да седне да си гледа некакъв филм  Heart Eyes.
Обичам го тоз човек!

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Нищо не казва но е много ироничен,но в момента в който стана направо се залепва и обсебва и тои компютъра така че ние маи и давамата сме пристрастени но всеки си има своите занимания и така се сменяме.

# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad

# 31
  • Мнения: 4 668
Малко разнообразие - моят мъж изобщо не ми се дразни , даже ме поощрява , защото знае че така си почивам . Никога не ми е правил забележки , в момента примерно той си гледа филмче .
Гласувах с опция 3 .  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 038
Не се дразни,че вися във форума,дразни се ,че си чатя в кюто или скайпа. Laughing

# 33
  • Мнения: 7 837
Добре, а кога ви остава време през седмицата да прекарвате заедно, ако не ве4ер. Абсурд е особено като заспи детето, да седна на компа  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 10 758
Когато си е в къщи, аз не съм във форума.Но това е от 20  до 22 часа Mr. GreenПосле си ляга.Понякога ми казва, че съм обсебена от форума, защото аз не спирам да му говоря за него.Във Форума т`ва, във форума онова....

# 35
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ааа, аз намирам Heart Eyes
При мен сега е малко по-хлабаво, преди и за форуми не съм имала време, чак не знаех, че има Rolling Eyes
Даже в почивните дни ни е по-сложно, защото той трябва да си обърне внимание и на децата.
Виж, ако се появи евентуално наше общо, вече ще стане много интересно Crazy

# 36
  • Мнения: 1 409
Оха,дразни се и още как.Голяма борба е вечер кой ще седне на компа

# 37
  • Мнения: 2 849
И при нас е борба за компа след като приспиме малчо и гледам през деня да си наваксам висенето  тук . Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 46 558
Не, не се дразни, защото спинка тихо и кротко зад гърба ми  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 6 039
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad


Tова сякаш аз го написах Peace

# 41
  • Мнения: 13 512
И моят мъж започва да се дразни...........Аз също започвам да си се дразня и все си казвам, че ми  за последен път, но........... Sad


Tова сякаш аз го написах Peace

Ами не мога да разбера пък като толкова си се дразниш и ти ,защо не спреш? При това явно и брака ти е  застрашен и то сериозно. Но......всяко зло за добро....кой знае, може някоя друга да намаже.

# 42
  • Мнения: 6 039
гледай да не те направя да дроб сърма и да те намажа на филия.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ne, не се дразни, дори е доволен, че си имам занимание Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 792
  Не, особено когато е уморен си се чувства много добре, че не го натоварвам с внимание.В други случай не е толкова доволен..., иначе аз основно вечер има възможност да вися във форума.

# 45
  • Мнения: 13 512
гледай да не те направя да дроб сърма и да те намажа на филия.
И ще ме изядеш или ще ме дадеш на  мъжа си?/предпочитам второто/

# 46
  • Мнения: 1 216
То аз започвам да се дразня от себе си, че какво остана за него  Tired Вечер гледам да не влизам много, много

# 47
  • Мнения: 5 468
Не се дразни, защото заспива с кокошките. Ляга в 21:30-22 ч. и не го търси повече... Бебето - тоже. И аз тука, такована... Почвам да пиша премъдри мисли.
През деня го няма, за да се дразни, а и аз влизам, когато бебето спи или се занимава с нещо свое Tired.
Но и никога не ми е казвал нещо против форума. Научила съм го да уважава моите интереси..., а те са били и хазартни ooooh! Blush.
Та, винаги когато ме види на компютъра, се сеща, че има и по-лошо hahaha.

# 48
  • Мнения: 532
Да, дразни се, смята го за загубено време, но само той мисли така  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 713
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

# 50
  • Мнения: 456
Не се дразни - почива си от мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 430
Гласувах с опция 3 Не му прави впечатление,даже е  доволен
До сега никога не ми е казвал или показвал, радва се, че научавам доста неща от тук...а сега вече като имаме две РС-та ....още по-добре Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 161
Като се има предвид,че моят мъж липсва през повечето време,нямам кой знае какви проблеми от това естество,но като се изкажа за нещо компетентно ,той не пропуска да подметне:"Това БГМама ли ти го каза?" и се хили.Всъщност,БГ мама е като един малък Гугъл.Понякога си давам сметка,че тук можеш да научиш всичко преди всички.Снощи,например,в Господари на ефира коментираха онзи гаден сайт с кравите,в който звучеше българският химн.Убедена съм,че след сигнал подаден от някоя потребителка  тук са научили и в Нова телевизия.Е?Какво излиза?Че мъжете ни дори трябва да са ни благодарни за активното ни присъствие тук.Освен това човек няма нужда да си плаща за психоаналитик.Тук можеш да намериш решение на всеки проблем-пениса на мъжа ми е малък,той не ме иска,свекърва ми е кучка...Няма проблем-БГ Мама ще намери решение за теб.Кари Брадшоу пасти да яде Grinning

# 53
  • Мнения: 3 042
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

  Grinning Аз също.

# 54
  • Мнения: 110
Не казва нищо директно .Аз гледам да седя в форума докато тои сутрин е на работа .Следобед компютара е негов . Но естествено когато кажа ,че съм прочела нещо или съм разбрала нещо ново ,тои саркастично пита " от бг.мамата ли? " МЪЖЕ......както и да гледаш да им угодиш -не става

# 55
  • Мнения: 5 299
Моя ме запаШи, че Ще спре нета... Sick ooooh! А детето оЩе не може да говори, че да ми тегли една майна.

# 56
  • Мнения: 2 116
Не много, ама достатъчно...  smile3516

# 57
  • Мнения: 5 577
Не е хубаво да се прекалява.  Naughty

И аз бих се дразнила ако той примерно чете нещо, а аз си блея сама.  Tired

# 58
  • Мнения: 6 155
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

 Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Скоро ми призна, че вече се вбесявал, като ме види на компа, във форума  Grinning

# 60
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 213
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.
newsm10 Когато го няма, си личи по присъствието ми тук  Embarassed

# 61
  • Мнения: 6 167
Не се дразни, напротив - радва се, че имам какво да правя, когато си гледа Шампионската лига. А и сега се задава Световно.. така, че сме в перфектно разбирателство.

# 62
  • Мнения: 11 555
В момента няма кой да се дразни.Когато си е тук обаче ми е хубаво да сме заедно и нямам време за форума Mr. Green

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Не седя вечер тук, рядко ми се случва. Основно през деня съм на линия, ама истината е, че покрай форуча започна да ми куца домашната работа, сега се оправдавам с факта, че съм бременна. Но каквото и да е, това са мои терзания, а никой не ми е правил забележка колко време и кога съм тук във форума. По същата логика, аз трябва да му се сърдя, че вечер кисне в бг футболната лига, същото е. Просто си имаме интереси.

# 64
  • Мнения: 1 925
Според мен, пък и като гледам и резултатите от анкетата, повечето мъже се дразнят. Моят също, напоследък по-малко...  Mr. Green Но пък и аз не кисна много, да не говорим, че много рядко сядам на компа след работа- вечер. По-голямто ми киснене е през деня и по около час събота и неделя, но въпреки това мръна, че вместо да седя във форума мога да му обръщам внимание...  ooooh! Според е нормално да мрънкат  Wink Но в никакъв случай не ми куца домашната работа, всъщност покрай форума няма нещо, което да куца - има само ползи   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 040
newsm10 Когато го няма, си личи по присъствието ми тук  Embarassed
И при мен е така ..  Peace Щом е в къщи, значи съм офф  Cry

# 66
  • Мнения: 945
Аz пък съм на принципа не прави това, което не искаш да ти правят.

Раzбрали сме се, че когато двамата сме в къщи си обръщаме внимание един на друг. Все пак не съм се омъжвала zа гърба му, нито пък той zа моя.

За сега и двамата сме щастливи с това решение.

# 67
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
ооо нерви се и още как ! Най точно ще е ако кажа , че ревнува от  PC - то !!!

# 68
  • Мнения: 467
.... май вече се примири, горкият:-)

# 69
  • Мнения: 1 427
Дразни се,и още как!И е прав сигурно....

# 70
  • Мнения: 23 106
Така е,всичките ми приятели и познати са запознати от мъж ми, с моето висене тук. Embarassed

# 71
  • Мнения: 522
Вечер не вися във форума, следователно не се дразни.

# 72
  • plovdiv
  • Мнения: 199
И моят приятел се дразни,все си мисли че си пълня главата със всевъзможни глупости.Ама аз не го слушам,тук си ми е готино.

# 73
  • Мнения: 210
Ами аз съм тук от скоро, но това не пречи да се сърди вече...
В интерес на истината той ми каза за форума, от един негов колега, който се оплакваше, че жена му цял ден във форума на бг-мамма била и така си изгледала близначетата.

Вечер примерно като работи гледам и аз да си "кибича" тук, но да не прекалявам, а денем няма представа какво правя дори ...

# 74
  • Мнения: 1 881
Oooo, много се дразни, редовна реплика е"това от БГ мама ли го чу"...та по този повод реших да си направя майтап с него....

Преди 2 месеца, в един прекрасен зимен ден, валеше страхотен сняг, беше натрупал в градинката пред блока. Седя си аз с една приятелка и й казвам, гледай сега как мъжа ми ще обвини Бг мама......Звъня му по телефона и с най - милия глас му казвам: "Пате, моля те, като се прибираш, мини през магазин Малечко, чух че за нашия модел количка са пуснали вериги за гумите"....Последва :"Каквоооооо, абе вие в Бг мама няма ли да престанете, съвсем ли полудя"...

Няма да ви казвам, че се посмяхме доста за негова сметка rotfImbo smile3532

# 75
  • Мнения: 356
Мойто мъжле мнодо се дразни  #Cussing out и за това влизам само след обяд докато Крисинка спи.

# 76
  • Мнения: 27 524
Не, понеже не кисна вечер, а през деня.  Grinning  Тогава и той си кисне пред неговия комп и има мир и любов  Laughing

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Когато той е вкъщи, не седим на компа, а прекарваме времето заедно.

# 78
  • Мнения: 2 356
  Дразни се момчето, ма кой го пита? Той гледа филми. Аз и да се дразня, да не вземе да ме попита JoyКато вземе много да мръкна веднага му залепвам редовния лаф "Да се беше оженил за Стефка" и той млъква. А Стефка ни е нарицателно, за пропуснат шанс, за благ и щастлив семеен живот, който си можел да имаш, но...Нещо като Пища Хуфнагел.

# 79
  • Мнения: 4 473
Дразни се и още как Twisted Evil
За всичко му е виновен този форум...зле ми влияел, много съм взела да приказвам Mr. Green. Отдавна спрях да броя заплахите, че ще дръпне шалтера Sick. Ай го е дръпнал, ай е избухнала 3-та Световна  Twisted Evil...
Спрях да влизам вечерно време, за да има мир. Още като го чуя, че се прибира - ставам от компютъра, защото него го дразни изобщо моето стоене пред него по цял ден.

# 80
  • Мнения: 5 647
Не мога да кажа точно, че се дразни, но непрекъснато се майтапи с мен. Казва ми, че ако това време, в което вися по форумите, го използвам за нещо полезно, мога да достигна висини.  Mr. Green

# 81
             Не се дразни,но ми напомня,че откакто се регистрирах само той готви.Днес се изказва"като не си при малката знам кьде да те тьрся" Апьк аз- smile3533

# 82
# 83
  • Мнения: 4 753
Трета опция  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 110
Абе маи на повечето от нас ще ни резнат интернета,в скоро време. Laughing

# 85
  • Мнения: 1 841
Да, дразни се.

# 86
  • Мнения: 109
Вечер гледам да не стоя пред компа, само ако някой от приятелите ни търси на скайпа...., но през деня знае, че съм тук  Mr. Green

# 87
# 88
  • Мнения: 2 587
Сигурно щеше да се дразни ако знаеше...... ама нали рядко се прибира(все по чуждо е) и тогава му го пускам(компа де),пък и почвам едно мрънкане за да оправдая торбичките под очите,че не съм могла да спя я от пълнолуние,я от болки в главата(жива да ме ожалиш),а иначе рано съм си легнала...........

# 89
  • Мнения: 2 550
В момента последната опиця:)
Когато си е вкъщи не е очарова,н но и аз не съм очарована, че постоянно играе някакви простотии Crossing Arms

# 90
  • Мнения: 648
Аз повече си се дразня, кат отвися тука Thinking

# 91
  • Мнения: 52
Аз нямам такъв проблем Mr. GreenМойто мЪжо го няма по 8-9 месеца и като си дойде рядко имам желание и време да седна пред Компа Hug

# 92
  • Мнения: 138
Супер много се дразни все се сърди щото през деня с децата вечер с компютъра а за него време кога.Затова по рядко сядам да не се сърди

# 93
  • Мнения: 4 371
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

 Peace
И аз, и аз Simple Smile

# 94
  • Мнения: 515
Не много.

Тези дни (месеци) си играем с дъщеря ни докато стане време за спане и след това - аз ставам "БГ-мамма" а той - теле- маниЯк...и после..."айде пи пим" в превод от дъщерен на майчински - "Хайде да спим"  Laughing

# 95
  • Мнения: 2 839
Тъй като покрай мен зачестиха случаите на домашно насилие над  форумки от техните съпрузи и причината е  неглижирането на семейните  задължения вследствие на "висенето" в бг мама,искам да попитам и у вас ли е така или само наш'то село гори?
Какво говориш бе жена ... то цялата държава гори, ти за вашто село  Mr. Green
Иначе ... и у нас е опушено  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 639
Мне не се дразни .
Не е на нормиран работен ден ,че да си е всяка вечер у нас  Grinning Абе не  му изневерявам с ПС- изобщо даже  Simple Smile
А аз щом съм на компа, значи няма кво друго интересно да се прави  Mr. Green
Това ми е резервния вариант. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 13 512
Тъй като покрай мен зачестиха случаите на домашно насилие над  форумки от техните съпрузи и причината е  неглижирането на семейните  задължения вследствие на "висенето" в бг мама,искам да попитам и у вас ли е така или само наш'то село гори?
Какво говориш бе жена ... то цялата държава гори, ти за вашто село  Mr. Green
Иначе ... и у нас е опушено  Laughing

Е, не се жалвай- у вас сте с 2 комина, както виждм, така че не би трябвало да е много опушено!

# 98
  • Мнения: 2 839
Е, не се жалвай- у вас сте с 2 комина, както виждм, така че не би трябвало да е много опушено!
О! Някой МЕ гледа ... Big Sister вижда всичко  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 282
Та, винаги когато ме види на компютъра, се сеща, че има и по-лошо hahaha.
newsm10
Другия път, като се заяде мъжа ви, го питайте къде предпочита да киснете: тук, в "говорим си за секс", или в сайт за запознанства?
Но и аз предпочитам да чета тук денем, то и вечерите с две деца и мъж обикновено са голяма лудница, никакъв шанс да зарежа всичко и да си форумствам.

# 100
  • Мнения: 2 657
от на4алото се дразнеше много Mr. Green
Ама сега ве4е ми е свикнал и хи4 не му прави впе4етление Twisted Evil

# 101
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, но това не му пречи да ме "наглежда" от време на време и то влизайки с моя ник Twisted Evil

Всъщност не се дразни от самото висенее, т.к. аз съм тук само в работно време. Но май му лазя по нервите като почна "А днес в бг мамма..."

# 102
  • Мнения: 656
Все още не!

# 103
  • Мнения: 3 457
Дразни се ,но гледа да не го показва много или ми го връща като виси в бгдеит Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам проблеми с мъжа ми на тази тема.И той си виси в някакви негови и така  Hug

# 105
  • Мнения: 7 914
Как ще се дразни, ще може да си гледа футбол на спокойствие...ама аз май многооо рядко влизам вечер Embarassed

# 106
  • Мнения: 235
 

  Дразни се, ама много. Почти и забрана имам. Не ми влияело добре, не за друго.

# 107
  • Мнения: 3 457
... и на мен се опитаха да ми кажат едва ли не ,че трябва да искам разрешение  #Crazy Mr. Green

# 108
  • Мнения: 525
Изчаквам го да си изгледа някое свалено филмче докато аз свърша нещо и когато по-късно си легне аз мога да поразгледам в нета. В момента спи зад мен

# 109
  • Мнения: 2 657
от на4алото се дразнеше много Mr. Green
Ама сега ве4е ми е свикнал и хи4 не му прави впе4етление Twisted Evil
Само тя така си мисли Twisted Evil

# 110
  • Мнения: X
Не,защото преди това се е нависял в неговия си форум,пък и аз сядам обикновенно когато го няма или спи.

# 111
  • Мнения: 1 153
Да, когато иска да му обърна внимание или не си играе на неговия комп,ама заслужава си го  Crossing Arms

# 112
  • София
  • Мнения: 1 105
Не, защото аз не мога да се добера до компа от него. Аз се дразня, защото нон-стоп играе на тъпата си онлайн игра и ако не престане сигурно ще го напусна, писна ми! #Cussing out

# 113
  • Мнения: 3 356
Аз цял ден вися,вечер след 22ч. компа е негов.Той цял ден виси на работата в нета,така ,че нямаме притенции един към друг.

# 114
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не се дразни, защото спинка тихо и кротко зад гърба ми  Heart Eyes

Само дето моят не е толкова тих...похърква доволно...

Общи условия

Активация на акаунт