Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 844
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 648
Аз повече си се дразня, кат отвися тука Thinking

# 91
  • Мнения: 52
Аз нямам такъв проблем Mr. GreenМойто мЪжо го няма по 8-9 месеца и като си дойде рядко имам желание и време да седна пред Компа Hug

# 92
  • Мнения: 138
Супер много се дразни все се сърди щото през деня с децата вечер с компютъра а за него време кога.Затова по рядко сядам да не се сърди

# 93
  • Мнения: 4 371
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

 Peace
И аз, и аз Simple Smile

# 94
  • Мнения: 515
Не много.

Тези дни (месеци) си играем с дъщеря ни докато стане време за спане и след това - аз ставам "БГ-мамма" а той - теле- маниЯк...и после..."айде пи пим" в превод от дъщерен на майчински - "Хайде да спим"  Laughing

# 95
  • Мнения: 2 839
Тъй като покрай мен зачестиха случаите на домашно насилие над  форумки от техните съпрузи и причината е  неглижирането на семейните  задължения вследствие на "висенето" в бг мама,искам да попитам и у вас ли е така или само наш'то село гори?
Какво говориш бе жена ... то цялата държава гори, ти за вашто село  Mr. Green
Иначе ... и у нас е опушено  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 639
Мне не се дразни .
Не е на нормиран работен ден ,че да си е всяка вечер у нас  Grinning Абе не  му изневерявам с ПС- изобщо даже  Simple Smile
А аз щом съм на компа, значи няма кво друго интересно да се прави  Mr. Green
Това ми е резервния вариант. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 13 512
Тъй като покрай мен зачестиха случаите на домашно насилие над  форумки от техните съпрузи и причината е  неглижирането на семейните  задължения вследствие на "висенето" в бг мама,искам да попитам и у вас ли е така или само наш'то село гори?
Какво говориш бе жена ... то цялата държава гори, ти за вашто село  Mr. Green
Иначе ... и у нас е опушено  Laughing

Е, не се жалвай- у вас сте с 2 комина, както виждм, така че не би трябвало да е много опушено!

# 98
  • Мнения: 2 839
Е, не се жалвай- у вас сте с 2 комина, както виждм, така че не би трябвало да е много опушено!
О! Някой МЕ гледа ... Big Sister вижда всичко  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 282
Та, винаги когато ме види на компютъра, се сеща, че има и по-лошо hahaha.
newsm10
Другия път, като се заяде мъжа ви, го питайте къде предпочита да киснете: тук, в "говорим си за секс", или в сайт за запознанства?
Но и аз предпочитам да чета тук денем, то и вечерите с две деца и мъж обикновено са голяма лудница, никакъв шанс да зарежа всичко и да си форумствам.

# 100
  • Мнения: 2 657
от на4алото се дразнеше много Mr. Green
Ама сега ве4е ми е свикнал и хи4 не му прави впе4етление Twisted Evil

# 101
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, но това не му пречи да ме "наглежда" от време на време и то влизайки с моя ник Twisted Evil

Всъщност не се дразни от самото висенее, т.к. аз съм тук само в работно време. Но май му лазя по нервите като почна "А днес в бг мамма..."

# 102
  • Мнения: 656
Все още не!

# 103
  • Мнения: 3 457
Дразни се ,но гледа да не го показва много или ми го връща като виси в бгдеит Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам проблеми с мъжа ми на тази тема.И той си виси в някакви негови и така  Hug

Общи условия

Активация на акаунт