Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 856
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 356
Мойто мъжле мнодо се дразни  #Cussing out и за това влизам само след обяд докато Крисинка спи.

# 76
  • Мнения: 27 524
Не, понеже не кисна вечер, а през деня.  Grinning  Тогава и той си кисне пред неговия комп и има мир и любов  Laughing

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Когато той е вкъщи, не седим на компа, а прекарваме времето заедно.

# 78
  • Мнения: 2 361
  Дразни се момчето, ма кой го пита? Той гледа филми. Аз и да се дразня, да не вземе да ме попита JoyКато вземе много да мръкна веднага му залепвам редовния лаф "Да се беше оженил за Стефка" и той млъква. А Стефка ни е нарицателно, за пропуснат шанс, за благ и щастлив семеен живот, който си можел да имаш, но...Нещо като Пища Хуфнагел.

# 79
  • Мнения: 4 473
Дразни се и още как Twisted Evil
За всичко му е виновен този форум...зле ми влияел, много съм взела да приказвам Mr. Green. Отдавна спрях да броя заплахите, че ще дръпне шалтера Sick. Ай го е дръпнал, ай е избухнала 3-та Световна  Twisted Evil...
Спрях да влизам вечерно време, за да има мир. Още като го чуя, че се прибира - ставам от компютъра, защото него го дразни изобщо моето стоене пред него по цял ден.

# 80
  • Мнения: 5 647
Не мога да кажа точно, че се дразни, но непрекъснато се майтапи с мен. Казва ми, че ако това време, в което вися по форумите, го използвам за нещо полезно, мога да достигна висини.  Mr. Green

# 81
             Не се дразни,но ми напомня,че откакто се регистрирах само той готви.Днес се изказва"като не си при малката знам кьде да те тьрся" Апьк аз- smile3533

# 82
# 83
  • Мнения: 4 796
Трета опция  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 110
Абе маи на повечето от нас ще ни резнат интернета,в скоро време. Laughing

# 85
  • Мнения: 1 841
Да, дразни се.

# 86
  • Мнения: 109
Вечер гледам да не стоя пред компа, само ако някой от приятелите ни търси на скайпа...., но през деня знае, че съм тук  Mr. Green

# 87
# 88
  • Мнения: 2 587
Сигурно щеше да се дразни ако знаеше...... ама нали рядко се прибира(все по чуждо е) и тогава му го пускам(компа де),пък и почвам едно мрънкане за да оправдая торбичките под очите,че не съм могла да спя я от пълнолуние,я от болки в главата(жива да ме ожалиш),а иначе рано съм си легнала...........

# 89
  • Мнения: 2 550
В момента последната опиця:)
Когато си е вкъщи не е очарова,н но и аз не съм очарована, че постоянно играе някакви простотии Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт