малко красоти и от мен

  • 1 162
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Наистина има страхотни  Wink
Аз си харесах тези


# 16
  • Мнения: 903
Наистина са страхотни.... а и цените не са лоши. Аз обаче нещо отвикнах да нося часовници.

# 17
  • Мнения: 157
Аз си имам от съвсем скоро часовник на FOSSIL,но не го виждам в каталога им Thinking.Явно е от старите модели.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз съм фен. Преди около месец се сдобих с един, но го няма на сайта - явно е по-стра колекция, знам ли - нещо подобно на този http://www.fossil.com/shopping/product/detailmain.jsp?itemID=301 … amp;keyword=charm, само че с бял циферблат , с по-малко джвъчки по него, които са цветенца и пеперуди кожени. Много е симпатичен, ама честно казано тези от Fossil леко ме изнервиха. Повече от месец си чакаха стоката, която в крайна сметка никой не знаеше точно кога ще пристигне и какво ще съдържа. А пък аз исках точно такъв часовник  с висулки - шарен и свеж. Почти всеки ден минавах да ги питам и накрая им дочаках въпросната стока, която обаче съвсем не съдържаше това, което на мен ми трябваше - бяха заредили пет-шест вида на кръст и нито един от тези, които исках. След достойна обиколка из всичките им магазини накрая си намерих моя часовник в най-малкия им до сладкарницата на "България" на Цар Освободител. Увериха ме, че след две седмици пак щели да получават стока, ама аз така и не отидох повече. Ще чакам есенната им колекция.

# 19
  • Мнения: 258
Много са хубави тези часовници , а и не са прекалено скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт