Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 351

  • 68 183
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210


В пресата днес отразяват, каква приятелска атмосфера има по време на снимките на "До живот".





Тази прегръдка е при заснемането на въпросната сцена...



http://flypaparazzi.com/2017/03/30/engin-akyurek-sevenleri-sosya … ayi-salladilar-2/

И още от пресата: Феновете на Енгин Акюрек разтърсиха социалните медии.
 Отразена е акцията от снощи в туитър по инициатива на гръцките фенове. Хаштага бе #SevgisiHerYerde/Любовта е навсякъде.
......................
Снощи феновете са писали на Ердал Бали да се обади на Енгин, да му каже за акцията в туитър - колко много го обичат.

# 676
  • Мнения: 20 905



Цитат
В пресата днес отразяват, каква приятелска атмосфера има по време на снимките на "До живот".

Радвам се, че са си изградили приятелски взаимоотношения. Heart Eyes

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210


Денят започна, часовникът отмерва времето, днес началото е от 21,45 наше и турско време.
Няма да има повторение, само напомням.

# 678
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета. Прекрасен слънчев четвъртък, много усмивки, ведро настроение и положителни емоции.

   
 

                   Броим часовете до довечера.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210


Феновете навсякъде напомнят началото на епизод 11.

# 680
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Привет и от мен,сладурки.Най-сетне дойде пак четвъртък!Очаквам с такова нетърпение четвъртъците!
Благодаря за новия трей и снимките,Марианче!
Съжалявам,че нямам почти никакво време да пиша,момичета.Изпролети се,показа се слънцето и работата се увеличи неимоверно.Чета ви посред нощ,но не пропускам.
Какво ли ни чака довечера?Със сигурност ще ни залепят отново на екрана!
Радвам се,че акцията в ТТ е успешна.Такива сме феновете на Енгин-сериозни хора,които го обичат и действат като един,щом са призовани!
Хубав ден ви пожелавам!А довечера сме в уреченото време,на уреченото място!

# 681
  • Мнения: 20 905


Дано пуснат още малко снимки, че далече е 21:45.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210


Ето какво пише в пресата и коментар на някои снимки от сета:
На екрана - любов и предателство, на снимки - весело
На снимачната площадка на сериала "До живот" веселбата не спира, двете звезди на сериала, Фахрие Евджен и Енгин Акюрек - източник на забавление.


На снимката където Фахрие пие чай е написано: Фахрие Евджен, чакаща на снимачната площадка, с удоволствие пие чай край печката.

На снимката, където Енгин прегръща човек от екипа/актьора Фатих Докгьоз-Ръдван, пише: Енгин Акюрек изгради топли отношения с колектива.

Телевизионният сериал "До живот", разказващ историята за любов, предателство, съвест, справедливост и отмъщение, продължава да приковава към екрана милиони зрители.
Добре, а какво се случва зад кулисите? Актьорите и снимачният екип продължават да работят над сериала увеличавайки възбудата/вълнението, а на снимачната площадка всички се забавляват.
При студено време те са увити в одеала, говорят си близо до печката като поглеждат към режисьорския стол на Фериде Кайтан.
На снимачната площадка Енгин Акюрек и Фахрие Евджен, са източник на веселие което никога не липсва.
Сериалът, производство на Тимс продакшън и по сценарий на Севги Йълмаз, продължава да се среща със зрителите в четвъртък по канал АТВ.

# 683
  • Мнения: 2 293
Много хубаво си прекарват нашите герои зад кулисите на сериала. Така и трябва. Няма екип с който Енгин да е работил и да не е завързал приятелства. Браво. Когато в екипа цари спокойствие, разбирателство и приятелска атмосфера работата върви без проблеми, само напред и нагоре.
Много се радвам на такива хубави и усмихнати снимки.

         

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210




Пуснаха тези снимки със супер качество - от вестника.
И ето момента на сцената с прегръдката - 2 епизод:




# 685
  • Мнения: 1 469


Здравейте, момичета! Hug

Благодаря за превода на втория трейлър, най-накрая го дочакахме и за превода на статията във вестника newsm51 Радвам се, че пишат такива хубави неща за сериала ни в пресата...Покрай Енгин винаги цари приятна и приятелска атмосфера, доста хора с които е работил са го казвали...Добре че има и веселие и смях, стига им драмата, която пресъздават на екрана...

Много интересен епизод ни чака довечера, видяхме на трейлъра  –името на Даахан е изтеглено и той е предупреден от Селви. Ясно му е какво иска да направи Текин Зердан, но и той почва да действа срещу него...Ако е вярно това, че в тази серия ще си вземе детето, това ми е най-вълнуващото –къде ли е, кое ли е, дали приема Ендер за свой баща...

Надявам се все пак да имаме и малко романтика, защото имаме нужда от това...Ако Даахан и Селви заживеят заедно, ще се очаква доста близост...Нямам търпение..

Яд ме е ,че довечера няма да мога да съм с вас на онлайна, тъй като съм нощна, но на другия ден ще гледам серията в тубето, а от работа ще ви чета какво се случва...То ще е и доста късничко този път, но аз имам цяла нощ и без това Heart Eyes

Надявам се до довечера и аз за нови снимки от сета с момчето ни Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug

Радвам се за акцията на гръцките фенове в ТТ.Радвам се за отношенията на актьорския
състав по време на снимки и зад кадър, така се работи спокойно и работата върви.

Чакаме с нетърпние довечера, в 21:45 часа 11 епизод.




Лек ден ви желая!

# 687
  • Мнения: 1 469




Ето още една снимка от сета–всички се смеят..дори и този страховит на външен вид актьор–Месут Акуста Simple Smile Сигурно и той е приятен човек извън роля Simple Smile Затова и е толкова добър актьор – направо ме плаши като Грузинецът, с този глас и ужасен поглед...
Нямам търпение за тази сцена в гората, където ще се изправят очи в очи с Даахан...Какво ли ще си кажат.
Твърдите, че Даахан няма да се внедрява в мафията, тогава защо в озета казват, че трябва да спечели доверието му... Thinking

# 688
  • Мнения: 3 243


Тайната!

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210


От сета.



Какъв празник за мюсюлманите е днес, заради който имаме промяна в часа на излъчването.
Regaip Kandili/Нощта на желанията и опрощенията. Започва от днес, тази вечер. Всеки може да си пожелае нещо, всеки може да изпрати пожелания на любимите си хора....



Да им е честит празника.
Да пожелаем на нашето момче здраве и сбъдване на всичките му желания и мечти.


Общи условия

Активация на акаунт