Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО

  • 71 577
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 683
Ходих на спешен кабинет във Варна за тази болка по средата ниско долу.Бебето е седалищно и точно там където показвам били дупето и крачетата.Можело и пикочният ми мехур да е раздразнен от камъчето което изпишках дано утре ми е готова стерилната урина да видим какво ще покаже.Иначе не позволих да ми измерят шийката но погледнаха отгоре и ми казаха че нямам разкритие ако това ме интересува.Матката също била спокойна.Обаче продължава да боли дано излезе нещо от урината че да се насоча към специалист барем с някой антибиотик да си реша проблема.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 538
Miiii ,помня точно след серклажа на връх Нова година,Борис реши да се обърне от главично в седалищно придлежание как здраво започна да ме рита ,точно в шийката имах чувство.
Беше ужасноооо!!!Усещах едно потупване,все едно ми къса серклажа.Ходих и аз на спешен в Надежда.
После пък като се върна в главично ,започна да ми натиска диафрагмата,но това беше рай в сравнение с ритниците,коити чувствах все едно за в серклажа.
 След като се роди пък ,си забиваше краката в операцията ми 😁

# 692
  • Мнения: 683
Тази сутрин отново имаше камъче в урината ми но много по малко от предното.Отивам на нефролог явно имам още и ме дразнят сигурно и възпаление имам на пикочния мехур ще видим.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 538
Тази сутрин отново имаше камъче в урината ми но много по малко от предното.Отивам на нефролог явно имам още и ме дразнят сигурно и възпаление имам на пикочния мехур ще видим.
Еххх,милата,успех!Стискам ти палци.
Пиши после.

# 694
  • Мнения: 683
Тъкмо се прибрах.Нямам камъни в бъбреците и в пикочния мехур. Вика ми явно си изпишкала това което трябва.Пуснахме изследвания.Да ви кажа от както ги изпишках сутринта съвсем леко усещам болката да не кажа че не я усещам въобще.Явно където са драскали.Ох дано е само това не ми стигат другите работи ами и това.Сега като ме рита бебето там е неприятно но не ме боли като преди.Повече вода да пия и това е.

# 695
  • Мнения: 683
Сега пък имам клебсиела окситока в стерилната урина количество 4 от 10 пак АБ но ще питам утре Христов другата седмица ще ми пусне МБ дали да изчакам или да почвам Сега с АБ.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Изобщо не се чака,  щом го имаш в урината не е изобщо безобидно,  имало е защо да те боли.  По-добре АБ,  отколкото да стоиш и чакаш... Защо ще го питаш утре,  пиши ми сега или му звънни. Нали имаш антибиограма?

# 697
  • Мнения: 683
Имам едва ли ще стане нещо лошо ако изчакам до утре.

# 698
  • Мнения: 311
Miiiii, вземи си от аптеката Монурал. Пие се еднократно вечер и трепе наред гадините в урината. Безобидно е при бременност. Ако пак си трябва АБ не пречи.

# 699
  • Мнения: 683
Аз и да бях писала на Христов днес пак утре щях да си взема АБ защото в моят град аптеките работят до 17:00 хахахаха
Благодаря Силве ще видим какво ще ми пише утре пия достатъчно хапчета допълнително не ми трябват.

# 700
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета! 🤗
Информативно да кажа, “обикновения” серклаж има нова цена -380 лв. Не знам колко е бил преди това, но разбрах, че цената е променена. Обаче така се ошашках, че забравих да питам- трябва ли ми някакво направление за хоспитализация или друго..? В листа пише часа за постъпване, ЛК, тоалетни принадлежности ..има ли нещо друго, което да ме посъветвате да си взема?

# 701
  • Мнения: 311
*Joy, винаги могат да ти издадат направлението за хоспитализация в болницата, а ако искаш можеш да си го вземеш и от личния лекар.

# 702
  • Мнения: 135
*Joy, винаги могат да ти издадат направлението за хоспитализация в болницата, а ако искаш можеш да си го вземеш и от личния лекар.
Благодаря ти!

# 703
  • Мнения: 135
Момичета, пак съм аз ...хваща ме параноята🤪 Започнах темата отначало и попаднах на пост за вътрематочните инфекции, които не се “хващат”с обикновена МБ. Предната ми бременност приключи с контракции и преждевременно раждане в 25седм без изяснени причини. Даже попитах д-р Христов за вариянт за изследване преди серклажа, но няма такъв. Някоя от вас сблъсквала ли се е с такава инфекция?

# 704
  • Мнения: 683
Моите аборти започнаха с кървене и след това контракции.И аз ги четох но не съм правила изследване преди да забременея.Познавам жена на която са и правили биопсия на матката и МБ всичко чисто и отново е имала аборт така че я недей да влизаш във филм мисли позитивно.

Общи условия

Активация на акаунт