Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО

  • 71 529
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 135
Моите аборти започнаха с кървене и след това контракции.И аз ги четох но не съм правила изследване преди да забременея.Познавам жена на която са и правили биопсия на матката и МБ всичко чисто и отново е имала аборт така че я недей да влизаш във филм мисли позитивно.

Благодаря, miiii 🤗 Такъв страх ме хваща от време на време, че параноясвам...🤪 Благодаря за куража !

# 706
  • Мнения: 683
И аз съм така но трябва да си даваме кураж.Че само ние си знаем какво ни е.

# 707
  • Мнения: 311
Miiii, до къде стигна, мила? Стискам ти палци и ти пращам прегръдки!

# 708
  • Мнения: 683
До 25 г.с. пътувам към София за преглед при Христов.Стискайте палци.

# 709
  • Мнения: 311
Браво miiii, много добре!

# 710
  • Мнения: 683
25мм Христов каза че е добре да отида следващият път в 28 г.с. но него няма да го има
Ще ходя при Михова Той каза супер и ако има нещо да изговорим за кортикостероидна терапия.Иначе за сега всичко било наред преди месец беше 28мм.
Притесни ме факта че урологът каза че болките ми не били от бъбреците нямало камъни и песъчинки но пик.мехур беше пълен а на мен не ми се пикаеше накара ме да се изпишкам и се изпишках много малко.Притесних ли се незнам иначе във вкъщи си пишкам няма проблем.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 704
А с Клебсиелата,  какво стана,  назначиха ли ти лечение?
Не се притеснявай,  всичко ще е наред!  25 мм си е супер,  отпусни си душичката малко Simple Smile 

# 712
  • Мнения: 311
Бомба си miiii, браво, браво, браво!

# 713
  • Мнения: 683
Арвен днес си изпих последния антибиотик.след 15 дена контрола.Уролога и той ми каза че няма камъчета и песачинки .
Силви благодаря ти.Моля се така да си остане.Че сега тепърва ще започва да натежава.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Миии, и да натежава ти ще лежиш !
При мен основно се скъсяваше шийката от тежестта и това беше основна причина за серклажа и 4 месеца лежане. Ама ей на шийката не  мръдна от тея 26мм. Kато няма гравитация, която да действа Wink
Всъщност вече може и да е по-малко, защото съм в 36гс, но вече никой не го интересува шийката ми и не я гледат Grinning

# 715
  • Мнения: 135
Момичета, вече и аз съм със серклаж- обикновения. Доктор Христов ми е изписал освен антибиотик (зинат)  и утрогестан за пиене 3х2. Обаче аз съм на фраксипарин 0,4 всеки ден и съм с тромбофилия. Притеснява ме този утрогестан:( Има ли случаи като моя и колко време го пихте ?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Цяла бременност съм на фраксипарин първо 0,3 и после 0,4 , както и от началото на Б до 34гс бях на утрогестан. До към 14гс поставях сутрин и вечер вагинално по 2, а след това сутрин и вечер до 34гс през устата по 2.
И аз съм с обикновен серклаж, вече в 36гс Wink

# 717
  • Мнения: 683
Joy кога ти направиха серклажа?Питам те защото на 28.06 като ходих при Христов едно момиче от отдеселието слезе за преглед и вътре си казаха че е момичето за серклажа.Та си викам данеби да сме се засекли към 9:25 сутринта става някъде аз бях вътре за преглед и казаха на момичето да изчака.

# 718
  • Мнения: 135
Miss_V, благодаря ти! Малко се успокоих, че мога да го пия, и че обикновения серклаж също върши работа 🤗 Ходих при др.Русев, който е твърдо против утрогестана и предположи, че е допринесъл за лошия финал при предишната ми бременност. За това като чуя и ми се изправят косите Simple Smile  Стискам палци скоро да се похвалиш ♥
Цяла бременност съм на фраксипарин първо 0,3 и после 0,4 , както и от началото на Б до 34гс бях на утрогестан. До към 14гс поставях сутрин и вечер вагинално по 2, а след това сутрин и вечер до 34гс през устата по 2.
И аз съм с обикновен серклаж, вече в 36гс Wink

Miiii, моят серклаж беше на 29ти, не съм била аз. Към 9.20 на 28ми бях там, но за приемане. Ще се радвам да се срещнем някой път 🤗

# 719
  • Мнения: 683
Аааа ясно.Успех ти желая.Обикновенният серклаж също си върши работа естествено как може да си мислиш иначе друго.Етко не се прави на всяка бременна в Надежда защото едва ли не да са сигурни и той си има своите особености.Когато лежах в болницата бях с едно майче с близнаци Христов и направил обикновен серклаж но се изместил затова при 10мм шийка и направил ресерклаж обяснил и рисковете.Сигурно вече трябва да е родила живи и здрави дечица.Може би и аз щях да успея с обикновения серклаж вторият път ако ме следяха като хората и ако поне един АБ бях изпило но уви така ми било писано вече няма как да разберем.Никой не би си направил експеримент с тялото си затова съм с Етко.Христов също не би си направил експеримент.Не се страхувай всичко ще бъде наред.

Общи условия

Активация на акаунт