Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 60

  • 90 715
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 437
И мен ме няма в престиж. Супер че темата ще е месечна  Peace

# 751
  • Мнения: 36 791
Благодаря за линка на Лакалут - ще участвам, щом намеря Simple Smile Не вярвам да е повече от 1 грам, няма да се минат  Sunglasses

# 752
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Lays имат качени победители, няма ме Confused

# 753
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте, момичета!
 Има ли някакъв лесен начин да се провери дали печелите от Престиж. При обявените спечелили има телефони, телефони, то разноглед да станеш. Няма къде да изпиша своя номер, например, както е при Туикс, и да разбера дали печеля. Нямам нищо на пощата, не очаквам кафето, с едно участие съм само, но да питам информативно.

# 754
  • Мнения: 2 582
Искам игра с ховърборд така, че чакам игра.  Peace
Нескафе имат в Лидл за 1 от 20 трябва да купиш кафе 3в1 за 6 лв и на касата талон за попълване

# 755
  • Мнения: 10 874
Здравейте, момичета!
 Има ли някакъв лесен начин да се провери дали печелите от Престиж. При обявените спечелили има телефони, телефони, то разноглед да станеш. Няма къде да изпиша своя номер, например, както е при Туикс, и да разбера дали печеля. Нямам нищо на пощата, не очаквам кафето, с едно участие съм само, но да питам информативно.
При мен се отваря търсачка с бутон f3 на клавиатурата. Имаше и още един начин, но не го помня. Дано този сработи или някой каже какъв беше другият. Hug

# 756
  • София
  • Мнения: 826
Здравейте, момичета!
 Има ли някакъв лесен начин да се провери дали печелите от Престиж. При обявените спечелили има телефони, телефони, то разноглед да станеш. Няма къде да изпиша своя номер, например, както е при Туикс, и да разбера дали печеля. Нямам нищо на пощата, не очаквам кафето, с едно участие съм само, но да питам информативно.
При мен се отваря търсачка с бутон f3 на клавиатурата. Имаше и още един начин, но не го помня. Дано този сработи или някой каже какъв беше другият. Hug

ctrl+F

# 757
  • Мнения: 7 314
И мен ме няма за кафе...то май до момента никой от темата не се е похвалил с такова...Харесва ми,че темата ще е дълга,месечна Hug

# 758
  • Мнения: 2 582
Аз имам кафе с едно участие миналата седмица, но нямам чаша нито миксер Simple Smile

# 759
  • Мнения: 14 166
Аз имам кафе с едно участие миналата седмица, но нямам чаша нито миксер Simple Smile
Не си ли нахална? И аз нямам нито чаша, нито миксер, ама и кафе нямам. Joy Joy

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
Вчера разбрах за томболата на Орео. Днес регистрирах две опаковки и спечелих две чаши Laughing Сега ще си ги чакам. Много обичам да печеля чаши, защото много ги и чупя Joy

# 761
  • Мнения: 2 582
Аз имам кафе с едно участие миналата седмица, но нямам чаша нито миксер Simple Smile
Не си ли нахална? И аз нямам нито чаша, нито миксер, ама и кафе нямам. Joy Joy
Не ми и трябват Joy Joy Просто отбелязвам, че може би затова имах късмет с кафето. А за чашите, ако ми се паднат, ще трябва да отворя магазин за фирмени чаши newsm78 А между другото това ми е втора награда за тази година, първата беше тениската на Дав която все още не съм получила.

# 762
  • София
  • Мнения: 1 373
И мен ме няма в Престиж и Каменица.
Регистрирах се в Милка, миналата година спечелих точно от тази игра в последния ден. Simple Smile Да видим сега дали ще ме огрее.  Laughing

# 763
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Като говорите за чаши мога да ви шокирам аз колко чаши имам от фантастико.  Joy

# 764
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Давай, готови сме за шока  Party

Общи условия

Активация на акаунт