Отзиви за санаториална ясла -Варна

  • 3 104
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Не. Изискването за деца със здравословни проблеми е само за Санаториалната градина. За яслата няма ограничения.

# 16
  • Мнения: 17 407
Благодаря!

# 17
  • Мнения: 1 045
Ами да в икажа тръгнахме ни ена тази ясла мам нещо не съм доволна  Confused Освен , че на 3-я ден Далия вдигна температура и изживях 4 кошмарни дни вкъщи , отношението към децата май не е толкова добро. Аз лично не мога да си позная детето  Tired За 4 дни стана адски наплашена , неконтактна , полудява като и запея някоя песничка ... абе направо не е тя  .. На всичкото отгоре присъствах на случка дето ме хвърли .. не знам къде  ooooh!  Чакайки пред вратата , чувам как някакво дете крещи на Далия за някаква играчка . Следователно тя не може да разбере за какво става въпрос и отсреща реакцията  е блъскане и мойто дете с писъци се оказва на земята  #Cussing out Такааа .. деца са , случва се . Ама лелката която най-накрая се вдигна от масичката дето си пият кафето отива , вдига малката и я праща нанякаде , се обръща и казва на въпросната дете - Ти що буташ детето МА Shocked #Crazy ooooh! Е вервайте ми щях да припадна . Засега съм решила да я спра за месец -два пък може и повече и направо се чудя дали някога ще се реша да я върна  Tired Та това са моите впечатления . Отидах много позитивно настроена ама ....

# 18
  • Мнения: 505
Не зная какво да кажа, след така описания случай всяка похвала или добронамерено отношение бледнеят. Хайде, това за боледуването е нормално и моето дете се разболя на третия ден, но това лелята да седи и да си пие кафето, а после да се блещи на "МА" е меко казано недопустимо и всичко това доколкото разбирам се развива пред твоите очи.
Жалко...

# 19
  • Мнения: 1 045
Пред очите ми не а пред ушите ми  Crazy Стояхме пред вратата и понеже бяхме минали през другия вход да и оставим картона , не знаеха че има някой там  Tired

# 20
  • Мнения: 505
Все едно, надявам се, поне са разбрали, че си станала свидетел на сцената. Случайно да не сте попаднали при леля Каишева в І гр.?

# 21
  • Мнения: 1 045
Не . Ние сме във 2-ра група.

# 22
  • Мнения: 4 187
STAR, в коя група е Рая? Знаеш ли колко деца са в групата? Допускат ли болни деца да ходят или не ги приемат? Колко време се ходи до обяд? По какъв начин ви приеха? Sorry за многото въпроси, но съм много отчаяна, Алекс е на ясла от 05.05.06 - Звънче, изобщо не съм доволна, по 30-35 деца са в група с две госпожи. От началото досега е ходил общо 7 дни за по 2 часа и боледува от бронхит и ангина. Всички в групата са сополиви и кашлят, абе ужас някакъв. Изобщо никакъв контрол. Водят си децата със сиропите и антибиотиците и ги приемат, че нямало кой да ги гледа Close и съответно цялата група пламва. Пиши дали е така и в санаториалната ясла, обмислям вариант да го прехвърля там. Благодаря. Ще се радвам и на други мнения.


 Много съм доволна от яслата  Peace! Рая е първа група, ходи от 2 месеца ! До обяд беше първата седмица , защото нямаше никакъв проблем с адаптацията, но мисля, че този момент е индивидуален.
 Точната цифра на децата в група не я знам, но се въртят около 20 май, като 7 от тях подлежат на изписване, по - данни изнесени прилежно на вратата  Mr. Green.
Не съм забелязала да приемат болни деца.  Веднъж видях майка да дава надписан СТЕРИМАР !
Записахме я Октомври, тръгна Април. Тогава се обадих , направихме нужните изследнвания и я приеха  Grinning
Директорката редовно ги преглежда, оставя рецепта в шкафчето при нужда, повечето пъти изписва хомеопатични препарати. Винаги може да се консултираш с нея при проблем, повече от внимателна и любезна е  Peace!
До сега Рая е боледувала веднъж, беше в къщи за седмица и когато я заведох първо се отбихме за преглед при д-р Чанкова (директорката).
От наблюденията ми над сестрите и лелите в групата мога да кажа, че за сега нямат грешка. Мили, любезни и подробни, ако имат време естесвено. Кой какво е ял , кога е спал.
Дъщеря ми е много контактна и открита и чак невероятна промяна в поведението и не съм забелязала. Новите елементи са усилено бърборене, пеене, самостоятелност..... Децата на приятелки също посещават яслата и те са много доволни.

Мога да кажа , че съм повече от спокойна, когато детето ми е там.
Е, сега пак сме с хрема и реших два дни да е под домашен арест, но това е неизбежно , а и не го отдавам на яслата.

# 23
  • Мнения: 1 045
Стели много се радвам за вас  Hug  И аз се надявах да съм доволна ама на  Confused Нищо , ще изчакам малко време и ще видим какво ще става  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 800
Благодаря ви за изчерпателните отговори, страхотни сте  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт