АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 131 267
  • 767
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Д-р Петрова водеше и моята ЖК, както и родих при нея преди 2 години. Тогава също се чакаше понякога пред кабинета, но не беше това, което е сега. Обикновено забавянето в часовете ставаше заради някоя спешна операция, на която са я викнали или заради започнало нормално раждане. Прегледите бяха обстоятелствени. Винаги е отговаряла на всичките ми въпроси, а те никога не са били малко. Това беше положението и при други мои познати, които я бяха избрали за проследяващ беременността им лекар. През последната една година е някаква лудница при нея и както разбирам това се отразява понякога и на прегледите. За съжаление, обаче това не е заради самата д-р Петрова, а заради политиката на клиниката. Една голяма част от жените, които чакат за преглед при нея не са нейни пациентки, а на останалите специалисти в Селена, които не работят със Здравна каса. Те я посещават заради полагащите се пакети по касата и заради издаването на болничните, защото тя е в комисията. Оттам страдат и нейните лични пациентки, които не посещават други лекари. Това, че е амбициозен, млад специалист, който иска да се докаже е добре дошло и за клиниката, защото лично съм я виждала, когато съм лежала в отделенията, да изкарва по няколко дежурства наведнъж, да поема извънредни смени и т.н. Тя е един от няколкото специалисти, които води и нормални раждания и не съм чула да агитира някой за секцио. Имаше случай дори на една жена, която тръгна да ражда нормално, но в хода на раждането се наложи спешно секцио и д-р Петрова плака заедно с нея, че се налага операция. Общо взето тя няма работно време. Отделно, пациентите на клиниката се увеличават с всяка изминала година и това, което искам да кажа, всъщност е, че според мен трябва да се пусне още един лекар, който да работи с касата, защото клиниката привлече последните години едни от най-добрите и известни гинеколози в града, но те или само израждат в Селена и отделно си работят по частните кабинети, или също са на частна практика към Селена и си работят само с техни лични пациентки, които ги ангажират след това и за раждането. Да, д-р Даниел Ставрев / синът на д-р Ставрев-старши /, също работи с касата, но и той май си подбира пациентките. Та в един момент какво се получава, че при д-р Петрова се изреждат сумати жени, по различни поводи и причини, в следствие на което, се получава тази навалица и тази припряност по време на прегледите. Не ме разбирайте погрешно - не съм и адвокат, не влизам и в ролята и на върл защитник, аз съм просто нейна пациентка, която попадна съвсем случайно при нея преди 3 години, когато забременях, но ме е яд, че така се руши репутацията на един всеотдаен, млад лекар и преди всичко Човек! И най-важното е, че потърпевши сме ние - ПАЦИЕНТИТЕ! Всеки иска да получи внимание, всеки иска да получи адекватни отговори на въпросите, които го вълнуват и в крайна сметка да си тръгне удовлетворен и спокоен от прегледа при специалиста!
И друг път се е коментирало това в темата, така че спирам дотук, но наистина е време клиниката да помисли по въпроса с организацията, относно кабинетната дейност.

Последна редакция: сб, 01 апр 2017, 01:00 от Tsveti 1310

# 106
  • Мнения: 55
Момичета, знаете ли дали се плаща упойката спинална/епидурална и ако да колко струва ?

# 107
  • Мнения: X
Упойките ти влизат в цената на раждането. Нищо не се плаща допълнително за тях.

# 108
  • Мнения: 682
Tsveti 1310 добре си го написала. Доста е гаден факта, че има момичета, които се записват при нея да ползват болнични и някои друг безплатен преглед, а всъщност си имат други лекари. Все пак има и такива като мен например, които възлагат цялата си надежда и доверие на този лекар и никога не съм искала дори мнение от друг, да не говорим за провеждане на каквото и да е лечение и накрая не мога да се добра до нея заради някой, които му трябвал болничен (примерно). Да не говорим как прехвалените други лекари в болницата й "пробутват" техните пациентки от време на време. Доктор Петрова е наистина страхотен лекар и човек.

# 109
  • Мнения: 31
Здравейте, искам да попитам за мнения относно проследяване на бременност и раждане при проф. Пехливанов. Опитах се да разгледам последната тема,но не намерих мнения и коментари за него.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Момичета,много ли се чака пред кабинета на др.Матев Thinking

# 111
  • Мнения: 545
Днес бях за първи път при д-р Кръшков и смея да кажа че съм много доволна. Точно и ясно отговори на въпросите ми , без да ме кара да се чувствам неудобно или притеснена:)

# 112
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Здравейте, четох темата, видях, че е коментирана цената за секцио, а някой знае ли каква е цената за нормално раждане, без избор на екип или лекар?

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, четох темата, видях, че е коментирана цената за секцио, а някой знае ли каква е цената за нормално раждане, без избор на екип или лекар?

Няма цена без избор на екип и лекар.С или без,цената за нормално е една съща

# 114
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
А някой може ли да ми каже каква е тя? За секцио разбрах, че е 1500лв. В интернет откривам само едно старо интерв' от преди години, което едва ли е актуално, в което се казва, че цената за нормално раждане без избор на екип е 500лв, а с избор на екип е 900лв, затова питам по този начин.

# 115
  • Мнения: X
Мисля, че наскоро се коментираше, че е 1100 лв.  Blush

# 116
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
И аз знам, че е 1100 лева нормалното раждане в Селената

# 117
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мерси много.  Peace

# 118
  • Мнения: 4
Здравейте, предстои ми планово секцио, насрочено за около обяд. Моля, кажете ми как се процедира със свижданията. Предполагам до другия ден ще съм в реанимация, там пускат ли някой друг освен таткото? А после като ме прехвърлят в стаята там ли са свижданията или в някаква др стая? И още нещо, ако на някой му се е случвало. С таткото нямаме брак, т.е. той трябва да припознае детето, там на място ли се попълват някакви документи, трябва ли да се носи или прави нещо спечифично? Всякаква информация ще ми е полезна, благодаря ви предварително

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Цената за нормално раждане е 1100  Peace
Минавам да се похваля, че на 30ти март родих нашата шушулчица. В ръцете на д-р Кръшков и ак. Катя Павлова се чувствах на сигурно място. Благодарение на тях раждането ми ще остане един прекрасен спомен. Дребка проплака и я сложиха на гърдите ми. Показаха я на таткото почти веднага. В следродилна бяхме тримата заедно и веднага ми показаха как да я закърмя. Мога да опровергая факта, че в болницата се "намират причини" за секцио, защото до последно докторът ме насърчаваше за нормално раждане (това беше и моето желание). Доволна съм от отношението на всички от персонала и от условията. Смятам, че всеки лев си заслужава.
Често в темата се повдига въпроса за багажа за болницата - носех си само неща за лична хигиена (четка, паста, душ гел...). От болницата получих достатъчно нощници, превръзки, чаршафи. Ако имах нужда от нещо, винаги имаше към кого да се обърна. Помогнаха ми и със съвети за кърменето.
И д-р Кръшков, и ак. Павлова ме посетиха в стаята след раждането, за да проверят как се чувствам. Безкрайно съм им благодарна и при следващо раждане с радост бих се доверила отново на тях.

Общи условия

Активация на акаунт