Кога се появиха кучешките зъбки?

  • 2 198
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Дъщеря ми е по4ти на 1г.и 10 месеца и има ве4е вси4ките 20 зъба,най-трудно при нея пробиха ку4ешките и кътниците!!!!!!!!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 46 518
М/у 11 и 14 месеца. Без симптоми.

Мери редовно Т, може да е вирус.

# 17
  • Мнения: 7 430
ами ние кучешки още нямаме Embarassed
даже долу имаме отпред само 3 Thinking четвъртия още никакъв го няма Crossing Arms
,но пък имаме 4 кътника

И моя Вики е така...чакам сега да пробие предното зъбче и после кучешките....При него няма Т - само става леко раздразнен  Wink
Дано по-бързичко да ви избият и не го мъчат повече Peace

# 18
  • Мнения: 394
При нас сега преди 2 дни изби последния от кучешките.А започнаха от преди 2 месеца.Сополи имахме,кисел беше,но темп. не сме вдигали.Абе много са упорити тия гадове Mr. Green
Сега останаха кътниците.Да минат и те и да се спира с тия гадни работи,че е ужас.Детенце се мъчи и ние покрай тях също.
А темата си е точно за тука-какво я пращаш в 3-та глуха newsm78
Кво да дири там?

# 19
  • Мнения: 175
Кучешките излизат предпоследни .След тях излизат и последните кътници .  Зъбите при дъщеря ми пробиваха сравнително леко ( малко температура , сополи и на другия ден си имахме зъб ) , но не можете да си представите какво се случи като пробиваха кучешките - плачеше истерично и дори се налагаше да ходим посреднощ с колата на разходки , за да заспи  #Crazy #Crazy #Crazy . Беше страшна картинка и продължи около месец .
За сметка на това не усетх кога са излезли последните кътници . Wink

# 20
  • Мнения: 1 561
благодаря ви момичета за подкрепата.Може и да е хванала и вирус, но неспокойните нощи знам, че са заради зъби.Винаги е било така, дано по-бързо да излязат.
Пожелавам и на вкички вас здраве и безпроблемно пораствани!!!


Целувки!

Роси

# 21
  • Мнения: 8 505
Горните преди месец.Долните още ги няма.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
Преди няколко дни пробиха 2 кучешки с 2 кътника едновременно, сега чакам другите. При нас обикновено става с липса на апетит, проплакване през ноща и много сън през деня.

# 23
  • Мнения: 354
На годинка и три месеца се показаха тези отдолу. Периода , през които избиваха ,беше малък ад.Вдигна температура , не се хранеше и неспеше. По -късно получи обрив , който дерматолозите не можаха да класифицират. Тогава една стоматоложка ми каза , че понякога никненето на кучешките зъбки може да е съпроводено с обриви.

# 24
  • Мнения: 5 299
Викториа все оЩе е само с 4 зъба. От кучеШките няма и следа, но досега не вдигала Т при избиване на зъб. Увери се първо, 4е не е болна и тогава го отдавай на зъбите. Peace

# 25
  • Мнения: 1 089
и при нас е пълен ад с тези кучешки. Сега пробиват долните два, съпроводени с рев, Т, червено гърло и хрема. справихме се с гърлото, но сополите и истеричния рев остават. Аз нямам сили, а тя милата незнам как издържа.......... Cry

# 26
  • Мнения: 1 645
Кучешките излизат предпоследни .След тях излизат и последните кътници . 


Не е задължително Naughty
На Дани първо му избиха кътниците, а след това кучешките(на 1г и 6 м)
Сега чакаме последните кътници.

# 27
  • Мнения: 2 910
Първите два кучешки избиха много бавно и трудно. Температура не е вдигала, но с втория кучешки имаше хрема, нямаше апетит и беше много неспокойна през нощта. В момента й избива 3-тия зъб и засега се разминаваме от симптомите, които са съпроводени при избиване на зъбче.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 478
Нашите кучешки пробиха около 1г.6м. и беше много трудно защото с всеки зъб прихващаше някакъв вирус с 40 градуса тимпература. зачервено гърло и др.Не искаше да яде да спи постоянно мрънкаше-направо не се търпеше.а сега ни остават и кътниците.

# 29
  • Мнения: 239
 ОХХХХХХХХХ, МНОГО ЗОР С ТИЯ КУЧЕШКИ ЗЪБИ БЕ.  #Crazy СОПОЛИ, ДРИСНЯ, АДСКИ ПЛЮНКИ  И САМО СЕ ЧУДИ КАКВО ДА ЗАХАПЕ МИЛИЯ, ЩОМ ДЪВЧА ЪГЪЛА НА БЮРОТО НАЧИ  МНОГО ГО МЪЧАТ

Общи условия

Активация на акаунт