Септемврийче шава,а на мама коремчето все по-голямо става

  • 46 056
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 260
Момичета вие как сте с настроенията? Аз съм страшно нервна тия дни, не спирам да мърморя на мъжа ми Close, викам , после си поплаквам, искам да съм спокойна, но не мога, чудя се хормони ли бушуват? newsm78

# 46
  • Мнения: 1 165
Привет момичета!

Грозда, благодаря за хубавата тема.

Само се записвам и после ще пиша.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 617
Изабела, същата съм и аз. Снощи нещо ме ядоса и го чувам как си говори в кухнята - спокойно, още малко остана до септември. Миличкият се успокоява сам.

# 48
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 558
Привет и от мен, момичета! И честита ни нова темичка.
За настроенията-при мен е пълна програма...ту съм ведра и спокойна, ту нервна и раздразнителна, мърморя и се сърдя, пък после бързо ми минава...всичко отдавам на хормоните, ММ и той така го приема.  Simple Smile И не знам дали е пак от тях, но като че ли започнах доста да забравям...разни дребни неща, но често се случва и започва да ме тревожи.  ooooh!
И за капак на всичко, много рано взе да ми се доспива. Снощи бях на театър и задрямах по време на представлението. Ужас! В 20:00 ч.  ooooh! Наложи се ММ да ме сбута, че да не се изложа повече. А пък постановката си беше интересна, комедия при това.  Shocked
Ох, оплаках се...

Някой по-напред питаше за потребителската такса за бременни. Да, освободени сме. Аз след всеки преглед питам "Дължа ли нещо?" и АГ отговаря "Не, бременните са освободени." При личната ми се е наложило да ходя само веднъж и изобщо не попитах, нищо не съм плащала.

Приятна слънчева събота ви желая!

# 49
  • Мнения: 320
jovigirl, аз бях попитала за потребителската такса..при АГ и аз не плащам ама личната вчера ме изуми направо..то и аз го отдавам на хормоните ама... яко си меня и аз настроенията, вчера мъжа ми отиде до кума да пият по една бира и се прибра в 1 часа през ноща и аз такъв скандал му спретнах, че ме е оставил толкова време сама и болна...ама днес ме питай защо го направих Joy той човека не може да се залепи за мен, работи по цяла седмица, всяка вечер е при мен и един път ще разпусне и аз ще го навикам... hahaha Ама нищо де то на един мъж никога не му е излишно...

# 50
  • Мнения: 71
То и аз съм за септемврийка, ама може и августинка да стана, дпоред АГ термина ми е 2 септември, според мен и калкулаторите 1 Ксептември, на ръба съм ама ми е приятно във вашата компания и си седя тук, чат пат хвърлям по един поглед и на августинките, че аз съм малко по напред от повечето тук, но не е кой знае какво и там... Simple Smile
Колко по напред?

# 51
  • Мнения: 320
То и аз съм за септемврийка, ама може и августинка да стана, дпоред АГ термина ми е 2 септември, според мен и калкулаторите 1 Ксептември, на ръба съм ама ми е приятно във вашата компания и си седя тук, чат пат хвърлям по един поглед и на августинките, че аз съм малко по напред от повечето тук, но не е кой знае какво и там... Simple Smile
Колко по напред?
mam4e_didka, ти си с мен май... еми аз съм в 16г.с има тук момичета които са в 12, 13 и т.н не са минали ФМ и БХС и така...

# 52
  • Мнения: 71
То и аз съм за септемврийка, ама може и августинка да стана, дпоред АГ термина ми е 2 септември, според мен и калкулаторите 1 Ксептември, на ръба съм ама ми е приятно във вашата компания и си седя тук, чат пат хвърлям по един поглед и на августинките, че аз съм малко по напред от повечето тук, но не е кой знае какво и там... Simple Smile
Колко по напред?
mam4e_didka, ти си с мен май... еми аз съм в 16г.с има тук момичета които са в 12, 13 и т.н не са минали ФМ и БХС и така...
Аз правих само бхс в 12 г.с

# 53
  • Мнения: 320
То и аз съм за септемврийка, ама може и августинка да стана, дпоред АГ термина ми е 2 септември, според мен и калкулаторите 1 Ксептември, на ръба съм ама ми е приятно във вашата компания и си седя тук, чат пат хвърлям по един поглед и на августинките, че аз съм малко по напред от повечето тук, но не е кой знае какво и там... Simple Smile
Колко по напред?
mam4e_didka, ти си с мен май... еми аз съм в 16г.с има тук момичета които са в 12, 13 и т.н не са минали ФМ и БХС и така...
Аз правих само бхс в 12 г.с
А сега кога си на 4Д или втора ФМ както се води?

# 54
  • Мнения: 71
То и аз съм за септемврийка, ама може и августинка да стана, дпоред АГ термина ми е 2 септември, според мен и калкулаторите 1 Ксептември, на ръба съм ама ми е приятно във вашата компания и си седя тук, чат пат хвърлям по един поглед и на августинките, че аз съм малко по напред от повечето тук, но не е кой знае какво и там... Simple Smile
Колко по напред?
mam4e_didka, ти си с мен май... еми аз съм в 16г.с има тук момичета които са в 12, 13 и т.н не са минали ФМ и БХС и така...
Аз правих само бхс в 12 г.с
А сега кога си на 4Д или втора ФМ както се води?
Предполагам 20 г.с нз сега съм на жк на 29 и ще питам

# 55
  • Мнения: 8
Привет и от мен! Момичета, събудих се с херпес (на устата) и цепната долна устна и ужасно суха. Някъде прочетох, че може би е липса на желязо. Някой има ли идея? Мерси 😉

# 56
  • Мнения: 320
Привет и от мен! Момичета, събудих се с херпес (на устата) и цепната долна устна и ужасно суха. Някъде прочетох, че може би е липса на желязо. Някой има ли идея? Мерси 😉
Аз имах между устата и носа, но на мен ми беше следствие от настинката, казаха ми че не мога да я мажа с нищо и още имам да се доизчиства една седмица вече... или е от настинка която избива навънка или е липса на витамини знам аз...

# 57
  • Мнения: 146
Цоп и аз в новата тема!Нека е изпълнена само с положителни емоции.Вие от раз сте изписали 3-4 страници,доста бързо се движим 😊

# 58
  • Мнения: 8
Привет и от мен! Момичета, събудих се с херпес (на устата) и цепната долна устна и ужасно суха. Някъде прочетох, че може би е липса на желязо. Някой има ли идея? Мерси 😉
Аз имах между устата и носа, но на мен ми беше следствие от настинката, казаха ми че не мога да я мажа с нищо и още имам да се доизчиства една седмица вече... или е от настинка която избива навънка или е липса на витамини знам аз...
Мерси. Аз го мазах с някакъв крем с чаено дърво. Дано е безвредно..АГто ще каже, но съм чак в края на другата седмица.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 617
За херпес действа и тънък слой паста за зъби.

Общи условия

Активация на акаунт