КГБ = Клуб на Готините Баби - 177.

  • 71 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 208
Добър вечер и честита пролет!
Дано да става се по-топло от днес.
Хули, честит рожден ден на Вики! Да е жива и здрава!
Честит имен ден на Светалчо и Лъчко!
Не знам какъв е днешния имен ден, но нека да има празници.
При мене - нищо ново. Пазарувам, изпълнявам списъка на Ани и пълня чантите.
Ако не ни арестуват на летището е ще е чудо. Сигурно ще решат, че сме някакви дилъри на модерна, дизайнерска дрога.
Като отворят пътните ни чанти и ще изброят х 15 пакета чубрица, джоджен, шарена сол и червен пипер.
Не, че на КППто не са виждали пътуващи българи. Като пътувах есента пред мене извадиха пакет вакумирани .....лозови сърми от 1 чанта на пътуваща.

# 76
  • Мнения: 1 558
Честит рожден ден на Вики!
Да е здрава, лъчезарна и усмихната!


Честито на Светълчо и Лъчко!

Добре дошла, Пролет! Откога те чакам  Grinning

От мен едно пролетно небе, днес бяхме по черните пътища - страхотна разходка си направихме, щъркели видяхме, коприва си набрахме, цветя си купих малко...
Скрит текст:

Танче, оздравявай, не се помотавай  Laughing Хайде, мероприятия те чакат, събития разни, току виж някое кафепиене се заформи  Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 1 755
   Айша, може да се окаже полезно и пакетче смрадлика.Да не се налага,но там няма.

# 78
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Добро утро, дружина!
Хайде на масата:

             

 Като пишете за носене моят зет редовно си купува от тук бурканчета лютеница и сирене - това носи.

# 79
  • Мнения: 1 334
Добро утро и прекрасен ден!


Има хора, които имат всичко и не се усмихват почти никога, други, които нямат нищо и почти винаги се усмихват.

"Децата няма да помнят, ако къщата ти е чиста и блести,
а ако им четеш приказки."
Бети Хинман

Интелигентният човек е този, който знае да погледне вътре в нещата.


Честит имен ден на именниците Светълчо и Лъчо! Честит рожден ден на Вики!
Бъдете здрави ,щастливи и обичани !


Днес бил и световен ден на поезията

Скрит текст:
Не съжалявам
Бъди човек, а не човече!
Д. Дамянов

Бях човек, а не човече.
Страдах, радвах се, живях.
И сърцето ми отрече
злоба, завист, хленч и страх.
Странна даже ме наричат.
Аз горчилки много пих.
Колкото можах обичах,
колкото можах простих.
Удари поех под кръста,
думички – гигантски лед.
От човечета настръхвам,
на такива се нагледах.
Може би ще ме разнищят,
може би ще устоя.
Във живота си за нищо,
нищичко не съжалявам.

" Все ти пиша, Любов", Ивелина Никова

Аз имам "контакт с компютъра" само от 8 до 10ч, когато съм в офиса. Таблета ми прави номера /Сега ще отидем да го оправят/ Затова съм и още по- некомуникативна и с вас

# 80
  • Мнения: 1 082
https://www.youtube.com/watch?v=a0hFZPvanMs
   ДОБРО УТРО И ТО ПРОЛЕТНО!!!
Янче, благодаря за кафето със закуска!
Хули да е честита вашата Вики!
Айша-да си изкарате супер при Ани-ако разбереш за рожден ден на мамата-свиркай да събереш отбора!
Вчера ви гледах от палачинковото парти в албума-е няма що-било е суперско!
Приятен и емоционален ден а утре има рожден ден една наша дружка-приятна подготовка и желая!

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 08:41 от дидимити

# 81
  • Мнения: 1 250
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ДЖИЛКА❤🌺❤🌺БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА,ВИНАГИ  ЗАСМЯНА ЕНЕРГИЧНА И ПОЗИТИВНА❤❤❤❤❤❤❤


Интернета нещо се скапа снощи имаше за секунда прекъсване на тока сега ще чакам големия да се върне от училище да го оправи. Да живеят телефоните😀

# 82
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 100
Честита пролет на всички. Бъдете много здрави и усмихнати като слънцето на вън.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 755
  Честит рожден ден,Джили! Да си здрава ,за да посетиш непознати места и любовта да бъде винаги с теб!
 

# 84
  • София
  • Мнения: 8 463
МИЛА АДАШКЕ ДЖИЛИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДИ ЗДРАВА, ЗА ДА ЖИВЕЕШ ЖИВОТА СИ НА ВИСОКИ ОБОРОТИ. НАЗДРАВЕ Simple Smile


Привет красавици. Сутрин като стана и вече Слънчо наднича в кухнята. Така ще бъде чак го септември. Това ми създава настроение Simple Smile Е, показва ми, че прозорците са в лист на чакащи за миене, но нека почакат още малко.
ИХИЧКА, Бети Хинман не е права. Преди няколко дни идва Сладичка и още от вратата ме подхвана-Вие защо не си метете кухнята Joy А иди, че чети приказки след този коментар. А вчера баща ѝ ми донесе една торба празни буркани, разчиствали си терасата, та ние да ги караме на село. Тя се повъртя около торбата и съвсем сериозно ми каза: Бабо, ние с мама имаме нужда от празни буркани. Не е лошо да ни дадеш тези и още една торба, ако имаш. rotfImbo Голям смях се смяхме.
Няма да коментирам, само ще ви гушна и отивам да се правя на красива. Преди да нагазя в тръстиката с две мацки ще похапнем тортички в Неделя, ще ги полеем с кафе Simple Smile
Хубав пролетен ден. Пожелавам днес да ви споходят добри вести, във всичко да ви върви, всичко да ви спори. Някой казал ли ви е, че ви обича? Аз ви го казвам newsm51

# 85
  • Мнения: 1 065
 



Здравейте, милички-моички.
Докато сколасам с ,,почерпката'' Grinning я кое време стана...

Ама пък вие толкова приятно ме изненадахте - сърдечно ви благодаря,  моя почти астрална близначке Laughing Кари,   мила адашке Фло,  миличка приятелко Яжке/b], дано не пропускам някого, че страшно бързам да излизам...

Мила ми адашке,  преди да ме изкушиш с виртуалния антуриум, аз си направих реален подарък преди малко - почти същия си самоподарих... Ти толкова пъти пишеш, че твоя подарен от мен, расте, цъфти и хубавее, ама аз съм пишман цветарка, та при мен много не изкарват,  ама аз тъпо и упорито все си купувам нови и нови... От двайсетина години не съм останала без антуриум, даже по няколко имам на веднъж, ама рядко като прецъфтят излиза нов цвят...

Еее, и аз вече съм в  ,,отбора на отличниците'' Laughing, сега остана да доживея да се включа и в отбора на държавните стипендианти Laughing,  ама след това не знам каква цел ще имаме пред нас...

Желая ви хубав и приятен пролетен ден.
Ако довечера остане време, ще ви погледна, ако не - утре сутрин .

# 86
  • Мнения: 18 851
Джили ,жива и здрава още сто години!После ще го мислим.
Усмивка на лицето и  обич на сърцето!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 529
Мила Джили,честит юбилей. Не мога да повярвам ,че си на толкова. Много младееш, продължавай все така да си млада,хубава и здрава. Heart Eyes

# 88
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Джилка, миличка, честит юбилей! Желая ти здраве и мнооого щастие!

                      
                           

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

           

Общи условия

Активация на акаунт