Новите ни козметични похождения - 78

  • 161 621
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 901
Как са парфюмите на Зара като трайност, виждам ги често в новите придобивки напоследък, извинявам се ако въпросът не е за тук, но тук ми направи впечатление  Confused

# 46
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Как са парфюмите на Зара като трайност, виждам ги често в новите придобивки напоследък, извинявам се ако въпросът не е за тук, но тук ми направи впечатление  Confused

Купувала съм няколко и са доста нетрайни...час....два при мен,много жалко защото имат прекрасни аромати

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433


# 48
# 49
  • Мнения: 5 372
Точно планирах да ходя утре до Зара за парфюм. Peace

# 50
  • Мнения: 31 240
Как са парфюмите на Зара като трайност, виждам ги често в новите придобивки напоследък, извинявам се ако въпросът не е за тук, но тук ми направи впечатление  Confused
Много добра трайност имат някои.

# 51
  • Мнения: 888
При мен парфюмите на Zara са сравнително трайни за цената си.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аленка, кое е червилото?  bouquet На ЕЛ ми прилича от серията Envy...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз съм доволна от парфюмите на Зара за цената си са ок .


Омбре червилото на Катрис къде го има ?

# 54
  • Мнения: 2 134
Омбре червилото на Катрис къде го има ?
Моето го взех от Лили на Владислав. Не знам по другите им магазини дали го има  Peace
  Hug Heart Eyes bouquet

# 55
# 56
  • Мнения: 791
Здравейте. Не съм писала досега тук, но за всяко нещо има и пръв път.
Не купувам по много и не спонтанно, тези ги бях заглеждала от много време, и в крайна сметка реших и купих:














Използвам ги от една седмица и е рано да дам отзиви още, в друга тема девойка не е впечатлена от единия серум. Първата сутрин имах дразнещо усещане от серум еликсира. Следващите - не. Надявам се, че продуктите няма да дразнят изключително чувствителните ми очи и ще помогнат за намаляване на торбичките под очите ми (е, трябва и да спя повече, че спя обикновено по 4-5 часа на нощ) и за стягане (дори и малко) на очния контур и кожата на лицето.


# 57
# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 352

Честито! Страхотен свежак и мен ме завладя , а не съм фен на Ермес особено на тази серия.
Но този ме грабна силно  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: X
Подаръци от приятелка.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт