Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Според  мен  проблема при секс  всеки ден , не е  толкова  до това, че сперматозоидете са  млади, колкото до това , че концентрацията  им намалява, а  от там количеството на самата сперма. За да се  оплоди едно яйце е  необходимо ололо 6 милиона сперматозоида на  кв. милиметър или нещо такова  беше, вече  забравих  Thinking
Според  мен , ако партньорите са  млади (под 25 год.) не  пречи да се  прави секс и всеки ден, с нарастване  на  възрастта вече нещата се  променят  Wink
Нас  лично доктора ни посъветва  през  2 дена, да  го правим (мъжа  ми е на 32 години), когато правехме  бебока Wink
Понеже ми следеше  овулацията беше  ни отбелязал и в  кои дни е най-добре. Следвахме  инструкциите  и резултата е  налице  Grinning
И аз така знам, ама това за съпруга ме разби моя е на 30 и не го смятах за напраднал във възрастта  smile3532 ама явно е  Wink
Нещо не сме се разбрали или аз  не съм се изразила достатъчно ясно горе . И аз  не смятам , че  мъжете на  30 години и повече са вече за  отписване  Wink  Twisted Evil
Не случайно съм използвала "с нарастване  на  възрастта", а  не "с  напредване на  възрастта" Wink

От  друга страна съм съгласна  и с  Дара, че  всичко е  индивидуално все  пак! Но , според  мен са  рядкост  мъжете, които  правят  секс  през ден на  50 годишна  възраст. Поздравления и от  все сърце  ти  пожелавам скоро да си имате едно прекрасно, сладко бебче  smile3504

# 16
  • Мнения: 2 825
В месеца, в който забременях го правихме през ден. Беше по Коледа, не сме се старали много, не вярвах изобщо, че ще се случи точно тогава, след всичкия секс по график и отрицателни резултати в продължение на година  Confused
Явно и при нас важи секс през ден, а не всеки ден  Confused

# 17
  • Мнения: 1 183
ziyah пошегувах се, надявам се не си се засегнала  smile3525

# 18
  • Мнения: 59
И аз да се включа в темата. Мъжа ми е на 40г. и забременях при секс през ден и то на втория месец. Е и моята бременност имаше лош край. След 5 месеца неуспешни опити, миналия месец правихме кекс 3-те поредни дни от овулацията, но неуспешно.Този път беше през ден и ще видим какво ще стане в края на месеца newsm78

# 19
  • Мнения: 2 120
Хи-хи, що да не правят мъжете на 50 секс бе мацки. Аз си го имам в къщи. Е вярно е, че напъните са за бебе, но и аз съм на 36 и няма да правя толкова често секс ако нямам цел.

# 20
  • Мнения: 252
ziyah пошегувах се, надявам се не си се засегнала  smile3525
Глупости , как да съм се засегнала  Hug
По-горе реших да ти  отговоря , просто защото  не  исках да рискувам да  останеш с грешно впечатление  за  мен   Wink Grinning

# 21
# 22
  • Мнения: 59
Страхотни са статитите. Благодаря Жабче. Те ми помогнаха да разбера чудото на зачеването, защо е толкова трудно и да уважавам повече "плувците" Simple SmileТо било голяма борба. Горещо препоръчвам на всички да ги прочетат.
Не разбирам само това: "....Установено е обаче, че в момента на еякулацията те са неспособни да оплодят яйце, поне не в първите няколко часа." ....  Значи ли, че след като има "излюпена" яйцеклетка и е минал 1 час от еякулацията сперматозоидите все още не са готови да я оплодят?  Shocked

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 528
тъй като се прокрадна нещо като спор за годините на мъжа да си кажа и аз,моят беше на 30 когато забременях и правих ме секс като луди по три пъти на ден така,че всяко правило си има изключение.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичетат с по-възрастни мъже един съвет от мен - пратете мъжете си на спермограма но в клиника по стерилитет.
По темата - моят мъж е на 28г. и имахме проблем със спермограмата...диагноза - олигоастенотератозооспермия плюс варикоцеле. Минахме през операции и лечение с витамини и антиоксиданти и лентичката ми е факт.
За вит.Е е хубаво да е 400 мг. на ден за мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт