Седми клас - Пролетна успешна!

  • 61 367
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Добро утро, макар и дъждовно, мами  Wear Umbrella




Мама Мими, хич не ми харесва тази оценка. Като се сетя, че на предишния пробен имаше 70, 5 т., на по - предишния 66 т. Сега този резултат като за трети пробен е просто  Shocked
Да се надяваме, че на оставащите два ПИ ще се представи по - добре и най - вече на НВО.
Че то на ПИ може и 100 т. да изкарат, ама не важат  Mr. Green

velina_v, добре все пак, че твоята госпожица има към школата повече ПИ. При нас ПИ са по три по двата предмета... Все пак ще може още да се упражнява  Peace
velina_v, как се чувстваш днес? Надявам се по-бързо да се подобриш  spoko

Шани, и аз ти БЛАГОДАРЯ за информацията за 31 СУЧЕМ!

emonaem, силно стискам палци отлично да се справите на класната работа по МАТ  Hands Thumbsup И аз все пак си мисля, че има доста време още до края на учебната година... Нооо... за нас може да е рано, на учителите други мисли са им в главите.

Зечова, нашите седмокласници в училище също са още на неравенствата по МАТ.  newsm78 А в школата вече са на успоредник.

peneva_a, ти знаеш ли, че и на нашите ученици датата за класна работа по МАТ е 17 май?  Peace  А в същото време РС не се чува дали ще има.

Мами, днес и нашето момиче ще прави два теста - по БЕЛ и по АЕ. Дано да се справи госпожицата успешно  Praynig По БЕЛ теста ще бъде върху видовете наклонения на глаголите.

rosita_ta не е писала още... Дано  Praynig всичко при нея бъде наред!

Ползотворен ден, мами Heart Eyes

Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 09:12 от Mama Mimi

# 691
  • Мнения: 14 133
Мама Мими, късмет и успех на госпожицата!  Praynig bouquet

# 692
  • Мнения: 1 230
И аз си мислех за Росита.
Изненадаха ме и мен с това класно. Мисля, че са приключили неравенствата.
По БЕЛ всеки ден правят тестове по формата за НВО, но не ги събира за проверка на целия клас.
Благодарско за стиснатите палци, дано получи просветление моят син, че...
Родителска ще имаме на 25.04.

# 693
  • Мнения: 14 133
Нищо не се чува при нас за родителска среща, но и да не направят , няма проблем.  Peace
Подробности около приема има качени вече навсякъде.  Peace

# 694
  • Мнения: 8 224
Е тва е върха ! Как класното на 17 .05  #Crazy
Дано ги направят по рано . Поне в началото на май. Ами ако някое детенце се изложи на въпросното класно кога ще има време да поправи тази оценка ?
Ичебната година приключва на 15.06. (по-рано бяха до 30.05., нашите са с 2 седмици повече) По-добре веднага след НВО да е, а не да се сгъчква всичко средата на май.

# 695
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Чиби,  Hug Благодаря за позитивната енергия, която ми изпрати  Heart Eyes
emonaem, силно вярвам, че ще има добри новини за теб  newsm10

# 696
  • Мнения: 1 168
Привет от мен!

Влизам да пожелая успех на наборите и да се оплача от математичката в училище.
Решила да прави пробен изпит, но тъй като часът се пада 4-ти по ред вместо да слее голямото междучасие, решила да го премести за 6-ти последен час и да им даде 15 минути, за да направят първи модул в реално време. То няма лоши, но моята щерка по това време има школа по математика...сега трябва да изляза от работа за час и половина, за да кръстосвам София в час-пик, защото не може госпожата да мисли рационално. В последно време детето се оплаква, че се държала неадекватно. Преписвала на дъската решените в учебника задачи, не приемала друго решение освен нейното. А детето има по-разчупено мислене и вижда решенията малко по-нетрадиционно, но са верни. Все си мислех, че богатството на математиката е да откриеш различни варианти на решения.

# 697
  • Мнения: 14 133
Адел, успех и на твоето момиче!  Praynig bouquet

# 698
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Привет от мен!

Влизам да пожелая успех на наборите и да се оплача от математичката в училище.
Решила да прави пробен изпит, но тъй като часът се пада 4-ти по ред вместо да слее голямото междучасие, решила да го премести за 6-ти последен час и да им даде 15 минути, за да направят първи модул в реално време. То няма лоши, но моята щерка по това време има школа по математика...сега трябва да изляза от работа за час и половина, за да кръстосвам София в час-пик, защото не може госпожата да мисли рационално. В последно време детето се оплаква, че се държала неадекватно. Преписвала на дъската решените в учебника задачи, не приемала друго решение освен нейното. А детето има по-разчупено мислене и вижда решенията малко по-нетрадиционно, но са верни. Все си мислех, че богатството на математиката е да откриеш различни варианти на решения.
Adelle08, ти да не пишеш за нашата госпожа по МАТ???  newsm78 Май взаимно трябва да си съчувстваме  cry
При нас положението е аналогично. Учителката си преписва решените в урока задачи... Казва, че за отличен била само тя. Трудните задачи не ги решава, а на контролните дава на учениците задачи само от предишни НВО  #Cussing out
Добре, че е школата. Там учителката е много добра! Вярвам, че ученичката ни ще се справи успешно именно благодарение на знанията, които затвърди там.

# 699
  • Мнения: 1 168
 Mama Mimi,

Знам ли дали е вашата учителка... ooooh!.

Но това е комплекс...който се отразява върху нашите деца.

# 700
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
При малкият ми син положението с учителя по математика е аналогично. Задачите се преписват на дъската. Обяснение не се дава , дори и при зададен въпрос от детето. Направо съм полудяла. Единственото, което ми дава надежда е , че е последна година и уж ще се пенсионира. При Георги не е така. Учителката по математика им е страхотна. И на мен някога ми беше тя .

# 701
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Mama Mimi,

Знам ли дали е вашата учителка... ooooh!.

Но това е комплекс...който се отразява върху нашите деца.
+1 Peace съгласна съм напълно, Adelle08

# 702
  • Мнения: 1 168
Резултатите от АК дали излязоха?

Чакаме да се похвалите, а ние да ви поздравяваме  bouquet.

# 703
  • Мнения: X
Резултатите от АК дали излязоха?

Чакаме да се похвалите, а ние да ви поздравяваме  bouquet.
Току-що в темата за АК написаха, че са излезли.

# 704
  • Мнения: 14 133
Дано да имаме да честитим на някое от децата от темата.  Praynig
А и да не са приети важното е, че имаха амбицията да се явят на изпита за АК.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт