След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -222ღღ

  • 46 730
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Само на Борката му е рано още, той затова се е запънал като магаре на мост, живее му се  Joy  Joy  Joy
То па един живот неговото, мани  rotfImbo
Е па Тери  Hug Heart Eyes то не е живот кат' песен неговото, ма все още мъките му са сигурно поносими  Joy Joy Joy докато оная не му е надянала брачните окови  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 13 725
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 22:42 от Didito-ШОКиран Оптимист

# 152
# 153
  • Мнения: 18 785
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green


Добре,че винаги на кадъра е кат тъмно петно Joy

# 154
  • Мнения: 16 079
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green


Уффф,ама как все се натиска в Елка  Mr. Green мазник  Sick

Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug

# 155
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green


Аууу па тоя противник  Sick абсолютен мазняр  ooooh!. Значи както не мога се начудя Боре какво хареса на Круела, така и отговое нямам Елка какво му хареса на тоя  Whistling Crossing Arms. Вярна е приказката, че хубавите ябълки прасетата ги ядат  Naughty Crossing Arms

# 156
  • Мнения: 13 725
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green


Уффф,ама как все се натиска в Елка  Mr. Green мазник  Sick

Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug


Ди  Hug, рядко му се случва в последно време, та гледа да не пропусне  Mr. Green Ама Елка как скръстила ръцете, само къде гръб не му е дала  Joy  Joy  Joy

# 157
  • Мнения: 16 079
Кита зачу, че говорим за сватба и изплува  Mr. Green И пак гледа като борсук  Mr. Green


Уффф,ама как все се натиска в Елка  Mr. Green мазник  Sick

Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug


Ди  Hug, рядко му се случва в последно време, та гледа да не пропусне  Mr. Green Ама Елка как скръстила ръцете, само къде гръб не му е дала  Joy  Joy  Joy
Диди  Hug вярно, че рядко му се случва  Mr. Green така се беше натиснал в нея и на прощалното парти и сега така  Whistling А бе мазник си е, като разгледах снимките на Елка там къде е с Кита, ми че той и там така си и се натиска.... Явно гледа да не хартиса от снимката, че бая място заема  Twisted Evil

# 158
  • Мнения: 33 428
Ох, не ми липсваше тоя олигофрен  tooth ма кой ме е питал  Mr. Green

# 159
  • Мнения: 18 785
Ох, не ми липсваше тоя олигофрен  tooth ма кой ме е питал  Mr. Green
Ай сега хахах поне да видиме,че е жив и на място  hahaha

# 160
  • Мнения: 16 079
сега поосветих снимката.... Кита е голям борсук и както винаги намръщен  Mr. Green

# 161
  • Мнения: 18 785
сега поосветих снимката.... Кита е голям борсук и както винаги намръщен  Mr. Green


Ти очакваше да е нахилен ли хахаха

# 162
  • Мнения: 16 079
сега поосветих снимката.... Кита е голям борсук и както винаги намръщен  Mr. Green


Ти очакваше да е нахилен ли хахаха
ми чи как  Mr. Green изкарали са го на кръчма , па той пак намръщен, я другия път да го оставят в къщи да гледа децата и внуците си Joy

# 163
  • Мнения: 13 725
Ох, не ми липсваше тоя олигофрен  tooth ма кой ме е питал  Mr. Green
Ай сега хахах поне да видиме,че е жив и на място  hahaha

Че е жив - жив си е, ама да си е на място  newsm78 Я там да върви да разхожда кучетата, че и у тях добитък бол  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 18 785
Ох, не ми липсваше тоя олигофрен  tooth ма кой ме е питал  Mr. Green
Ай сега хахах поне да видиме,че е жив и на място  hahaha

Че е жив - жив си е, ама да си е на място  newsm78 Я там да върви да разхожда кучетата, че и у тях добитък бол  Mr. Green
За него си е на място,за нас не е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт