След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -222ღღ

  • 46 739
  • 745
  •   1
Отговори
# 240
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
За добро утро



Коте Hug,Меги Hug

Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy
А ти продължавай с това темпо и в този дух,че поне тук да четем за любов и целувки,че Мерините,ги забравихме вече.

# 241
  • Мнения: 9 540
Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Ще си взема бележка да ги пратя из мола на пазар за мебели  Mr. Green

# 242
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Ще си взема бележка да ги пратя из мола на пазар за мебели  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha сакън  Naughty нИдей ги праща в МОЛ-а, че ще срещнат там тролА - Кюса  hahaha hahaha hahaha

# 243
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Ще си взема бележка да ги пратя из мола на пазар за мебели  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha сакън  Naughty нИдей ги праща в МОЛ-а, че ще срещнат там тролА - Кюса  hahaha hahaha hahaha

Абе и аз си го помислих ама  hahaha ще се постарая само да я видят отдалече, че то такава звезда като нея немой са пропусни  Joy Joy

# 244
  • Мнения: 2 478
Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Ще си взема бележка да ги пратя из мола на пазар за мебели  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha сакън  Naughty нИдей ги праща в МОЛ-а, че ще срещнат там тролА - Кюса  hahaha hahaha hahaha
Коте днес си в рима  Joy Joy Joy
Баръш разглеждал снимки в инста - май му е скучно на лагера...

# 245
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Скрит текст:
Темпи Hugза къщата не знам,но че леглото Дафне и Йомер,трябва да сменят съм сигурна.Че на това матрака  се деформира вече Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Ще си взема бележка да ги пратя из мола на пазар за мебели  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha сакън  Naughty нИдей ги праща в МОЛ-а, че ще срещнат там тролА - Кюса  hahaha hahaha hahaha
Коте днес си в рима  Joy Joy Joy

Еми  Hug направо съм незаменима  Joy Joy Joy Joy Joy и едновременно работя за трима  Mr. Green

Баръш разглеждал снимки в инста - май му е скучно на лагера...

Боре май го е налегнала носталгията по сериала  Whistling Thinking

# 246
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Темпи,ако в мола срещнат и трола на Котето,ще е шИИИдьовър. Joy Joy

# 247
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Темпи,ако в мола срещнат и трола на Котето,ще е шИИИдьовър. Joy Joy

 smile3532 smile3532 smile3532

# 248
  • Мнения: 9 540
Охх няма да мога да го напиша това  ooooh! Crazy Аз ще умра от смях тогава  Whistling Сега се хиля като луда, представяйки си Дефне как дърпа Йомер за ръка, карайки го да си направят селфи с известната актриса...  Mr. Green Пък той предпочита да скочи от третия етаж на мола, отколкото да се приближи до това нещо...  hahaha И сериозно очаквате аз да успея да го напиша  Mr. Green няма начин  Joy Joy Трябва да съм напълно изперкала  Joy Joy Joy Joy

# 249
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Охх няма да мога да го напиша това  ooooh! Crazy Аз ще умра от смях тогава  Whistling Сега се хиля като луда, представяйки си Дефне как дърпа Йомер за ръка, карайки го да си направят селфи с известната актриса...  Mr. Green Пък той предпочита да скочи от третия етаж на мола, отколкото да се приближи до това нещо...  hahaha И сериозно очаквате аз да успея да го напиша  Mr. Green няма начин  Joy Joy Трябва да съм напълно изперкала  Joy Joy Joy Joy

ти пък как се хващаш  Mr. Green лаф да става  Peace макар че ще чок комик такава ситуация  Joy Joy Joy Joy

# 250
  • Мнения: 9 540
Аз желание да го напиша имам, ама не мога да си представя как ще стане  hahaha hahaha Ще баялдисам от смях още докато описвам кака  Joy Joy Joy като ли реакциите на нашите като я видят  hahaha

# 251
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Аз желание да го напиша имам, ама не мога да си представя как ще стане  hahaha hahaha Ще баялдисам от смях още докато описвам кака  Joy Joy Joy като ли реакциите на нашите като я видят  hahaha

 newsm62 newsm62 smile3544 smile3544

# 252
  • Мнения: 2 478
  Перевод с радиопередачи, на которой была Гюпсе 🎤

Наша Гадя рассказала, что у нее с Баром прекрасные отношения😝, что он очень благородный, добрый, воспитанный, любит животных. Про себя говорит, что она тоже очень хорошая, эмоциональная 😂😂
Дальше ведущий спросил у нее "Когда свадьба?" Она ответила, что даты нет и если такое событие будет - обязательно пригласит его😂 (мечтай Жопсе😆)
Так же она болеет за "Бешикташ", не любит сниматься в сериалах, потому что это рутинный процесс, больше любит фильмы.
Она очень смелая и не боится людей, но и обижать их тоже не любит. (Знаем мы как ты людей не обижаешь...😤)  

Боже "наша Гадя" с голямо Г...................бе тази жена ли е ,актриса ли е , нарочно ли ходи   такава разпасана..... Sick
Мисля, че Баръш има сериозни проблеми със кекс ориентацията Joy Joy Joy
                                                     

Последна редакция: ср, 29 мар 2017, 13:48 от emi iva

# 253
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Ето един отговор на интервюто.



"За мен не е важно да съм известна,важно е да бъда успешна".

# 254
  • Мнения: 2 539
Здравейте! В руската група четох, че Баръш вече е започнал работа по нов проект и даже имал екранна партньорка. И вместо тая неговата хубостница да се привежда в по-приличен вид, че да не го загуби, явно е много сигурна в любовта на тоя абдал, че затова ходи все едно си е на село.
И тая велика актриса, видите ли , за нея това , сериялите , са едно нищо и никакво, няма да си губи времето тя да се снима в тях, друг е въпросът дали някой я е викал да участва, тъпанарка, ами нали така обезсмисля и работата на севгилито си, което уж много обича.

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 07:14 от Лудата Меги

Общи условия

Активация на акаунт