Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Щастлива Тема 23

  • 31 663
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 692
Добро утро!  Simple Smile

Сън, на мен ми звъннаха първия ден в 13:30, втория в 12:30, а третия в 15:00. Не съм пускала палците и знам, че днес ще те зарадват много!  Hug Хей и бързо да се оправяш, никакви болести!
Воайорчето, и аз не мисля, че трябва да се притесняваш за БТ. Док. си знае работата, имай му доверие.

Успешен ден на всички!

# 61
  • Мнения: 19 706
Блинг, мятам количката и идвам. Ти само се довлечи  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 896
Ми то аз ще се довлеча, ама знаеш къде си прекарвам времето Laughing Провали ми се идеята за по-дълъг престой на това идване дано за другия месец стане, че да се видя със свободно време.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 645
Сън  Hug Много се радвам за тази хууубавка яйцеклетчица!
Пожелавам ти прекрасни новини днес, че вече се е оплодила  bouquet

Боби, чакам с нетърпение и от теб прекрасни положителни новини  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 6 051
Сън, днес ще рефрешвам постоянно и очаквам да видя хубава новина. Интересно защо те искат на линия, ако има проблем. Ама то няма да има, така че да не го мислим. Да ти е жив и здрав малкия късметлия, ще ти донесе късмет от благодарност, че си го направила част от живота ти. И се оправяй бързо.  Heart Eyes

Воайорче, Поли е права. Док канселира ако нещо не му харесва. Що сълзи съм изплакала два поредни месеца, точно защото ме канселира. Толкова нетърпелива бях да започнем, че ми се видя като края на света. Но ти все пак сподели притесненията си, за да си по-спокойна.

Мисля си колко хубаво би било да си направим една по-мащабна срещичка. Много ще ми е хубаво да се запозная с всички вас. Може да помислим нещо такова като се оправи времето за постоянно и минат всички тези вируси и епидемии. С тези морбили не смея да отида до личния лекар за болничен, та ще пращам ММ.

Брайда, дано оправдая очакванията ти. При мен се редуват спокойни и малко по-напрегнати дни. В момента леко откачам, защото нямам никакви симптоми и усещания. ПМС-а отмина за два дни, вчера усетих някакви леки бодежи като че ли идващи от матката, а днес засега нищо. На теория от днес започва имплантацията и си мисля, че все нещо трябва да се случи. Даже гърдите не са ми особено напрегнати като предните дни. Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз лично бих била по-спокойна ако не чувствам нищо особено Simple Smile
Важното е всичко което е зависело от нас да сме го направили, другото е божа работа  Praynig

# 66
  • Мнения: 3 126
Нали в София няма морбили?

# 67
# 68
  • София
  • Мнения: 781
Аз също съм навита за среща Simple Smile
Сън, за съжаление не са ме гледали този месец, пуснах само хормони на 1ви ден. Ще имам преглед утре на 8ми ден. Док реши да не стимулираме изобщо.
Блинг, бих пуснала да. Но ще питам и док, за да може да ми разтълкува резултата после. Аз много много не разбирам и не знам кое ще се води нисък и кое висок резултат.

# 69
  • Мнения: 6 051
Абе те май преекспонират нещата, ама гледам да се подсигуря, че знам ли ... Много обичат да вдигат врява, даже и когато няма нужда. Но при личния дебнат и други зарази, та няма да рискувам. Само някой вирус ми трябва сега. Иначе и аз за Пловдив чух да говорят, за София не знам.

# 70
  • Мнения: 244
Боби, това че не усещаш нищо не значи че не се случва често. Аз по време на бременността (съвсем в началото) нищо, ама нищо не усещах, нито болки, нито гадене, нито придърпване, с пък гледай сега на цели 7 месеца стана Ема. Така че може нищо да не усещаш, да се чувстваш като всеки ден и пак да си бременна

# 71
  • Мнения: 3 904
Минавам да кажа мрън... най-дългите часове в живота ми. Все още никой нищо... Чудя се да звънна ли на някоя акушерка... Да чакам ли още... Ама те ще вземат да си тръгнат скоро Sad

# 72
  • Мнения: 5 896
Най-много до час трябва да ти звъннат Wink Акушерките няма да имат информация. Най-много да погледнат в системата, но там няма кой знае каква информация. Ако искаш мога да ти дам телефони на ембриоложките.

# 73
  • Мнения: 3 904
Мерси Блингче, явно предизвиках съдбата с поста си и ми звъннаха в мига, в който натиснах публикувай.

Оплодила се е:)

# 74
  • София
  • Мнения: 7 645
 Party  Party
Бравооо  Sunglasses
Виж колко романтично - харесали са се  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт