Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Щастлива Тема 23

  • 31 653
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 895
На мен първия път ми се обадиха дори само в деня преди трансфера. И то след акушерката, с която уговорихме трансфера. Беше някъде към 15ч. Втория си звъняха всеки ден и то доста рано към 10:30 още докато бях на вливки в клиниката. Не знам дали, защото беше уикенд. И двата почивни дни беше така като дори в единия имаше повторно обаждане към 13ч за уточняване замразяването на ембритата на следващия ден. Явно бяха говорили допълнително с док. Следващите делнични дни звъняха към 13ч обикновено. Тъй като до последно ми мъдруваха трансфера и бях на линия в клиниката някои от дните не са ми и звъняли. Всичко е координирано, няма да ви забравят, колкото и да се бавят някои дни. Винаги си има причина за това Wink И аз се изпържих деня преди трансфера, че мина 16 ч и нито обаждане от ембриолог, нито от акушерка. В последствие се оказа, че е, защото явно до последно са уточнявали док кога ще е на линия понеже имаше и секцио същия ден. Затова и трансферът ми беше насочен за по-късен час, а аз очаквах да съм една от много понеже бях на пункция с доста хора и предполагах и че още са се събрали за трети ден. А се оказа, че съм самичка и ме гледаха като принцеса Flutter

# 46
  • Мнения: 833
Здравейте момичета,колко време се чака за първичен преглед за др.Калчев, да знам кога да звъна за час през септември?

# 47
  • Мнения: 5 895
До сега около 7-10 дни. В момента не знам как е, защото са по-натоварени. Най-добре звънни август, когато са обикновено в отпуск, за да те ориентират кога ще почнат работа и да прецениш най-удобния момент за преглед.

# 48
  • Мнения: 833
До сега около 7-10 дни. В момента не знам как е, защото са по-натоварени. Най-добре звънни август, когато са обикновено в отпуск, за да те ориентират кога ще почнат работа и да прецениш най-удобния момент за преглед.
Благодаря ти

# 49
  • София
  • Мнения: 7 505
Сън, и аз стискам палци за твоята русокоса девойка  Hug

# 50
  • Мнения: 244
Оххх стискам ви най-силно палци Сънчо и Боби. Дано това са вашите дечица

# 51
  • Мнения: 1 721
Лелееее, Кристи, верно ли минаха 5 месеца и половина, откакто роди  Shocked

# 52
  • Мнения: 19 692
Мхм. Боря захранването Mr. Green И лятоска се подкарвам за второ.

Ти какво правиш? Още ли бачкаш като луда? Стопли се, една пицария/торти нещо да направим?!

# 53
  • Мнения: 1 721
Значииии ,при мен положението е драматично - от  27.03 до Великден ще почивам един ден   Laughing та ако сте си тук по тези празници, аз ще почивам цели 4 дни и можем да хапнем по ,1,2,3 торти/ сладоледа Simple Smile ние от днес до неделя сме "младоженци", ама смятам да поизринем апартамента  Laughing

# 54
  • Мнения: 19 692
Ще чакам да се обадиш, тук сме си Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 781
Момичета, моята БТ е много висока 7 и 8ми ден - 36,80 и 36,90...Чела съм, че при висока БТ в първа фаза, яйцеклетката става с лошо качество. Дайте съвет, при това положение да си канселирам ли опита? Не знам дали ако споделя на Калчев за притесненията ми няма да ми се смее...

# 56
  • Мнения: 3 126
Воайорче, не мисля, че имаш основание за канселиране на опита. До колкото знам БТ е много неточен метод. Ако искаш сподели с док. Той ще ти обясни дали имаш повод, за безпокойство или не. Освен това имай впредвид, че док при всички положения преди евентуална пункция ще ти пусне хормони, от които много по-адекватно ще прецени качеството на яйцеклетката и ако нещо не му хареса сам ще те отложи. В това аз лично се убедих и то не еднократно. Док не прави процедури, ако условията не са идеални.

# 57
  • София
  • Мнения: 781
Поли, много ме успокои. Благодаря ти!!!!

# 58
  • Мнения: 3 902
Пак благодаря на всички! Предполагам, че до един ще се обадят, защото Деси каза, че ако има проблем ме искат в 13:30 на линия... Силно се моля да няма.

Цял ден вчера се чудех какво му е специално на деня... Днес се сетих. На вчерашната дата си осиновихме нашият първи малък мъж - Белият котарак Grinning

Воайорче, това с БТ, както казва Поли, не е  много точно. Довери се на Док и имай търпение. Всичко ще се нареди! Гледаха ли те на 3ти ден?

-П.С. добре че няма да има трансфер, вчера след пункцията се тръшнах болна.-

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 08:56 от ^SunLight^

# 59
  • Мнения: 5 895
Воайорче, не я гледай БТ много неточен метод е. Нали следите хормони те показват повече. Всъщност може да пуснеш един прогестерон, защото при ЕЦ не се следи, а ако висок в началото не е много ок.
Елинце Hug Мина си времето. Аз по малък мушмул си меря времево Б Laughing Само дето ми се струва, че е минала една година, а има още три месец. Пък на нея й се виждат сигурно и три години.
И аз си мечтая много за една срещичка Heart Eyes Обаче как ще я организираме не знам. Вие си имате нови задължения, аз идвам за много малко. Тепърва и беба като се появи хич не го виждам. Имам някакви идеи за май месец да видим.

Общи условия

Активация на акаунт