Информация 2017 за АГ и Майчин дом ВАРНА - раждане секцио

  • 11 049
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Съжалявам много за това, което Ви се е случило! Това със състоянието след упойка си е индивидуално за всеки отделен организъм, същото е и със "хващането й", дали са спазвани всички препоръки на лекарите и т.н. Аз бях под пълна анестезия и единственото неприятно следствие от нея (ако може така да се нарече) беше дразненето на гърлото, но принципно от дете имам страх от всякакви игли, инжекции, системи и т.н., че това беше с мед да го намажеш, както се казва. Не искам да звучи, като че ли му правя някаква реклама, просто с мен се държа безупречно. Доктор Николов само прие в АГ-то, бях с избор на екип от който съм супер доволна Simple Smile

# 16
  • Мнения: 25 741
Аз също се спрях на Танев, живот и здраве януари, той ще ми прави секциото.
За Николов и аз чух особени коментари. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 574
Няма да съжалявате Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25 741
Довечера по Нова ще излъчат най накрая връчването на бяла лястовица.

# 19
  • Мнения: 574
Довечера по Нова ще излъчат най накрая връчването на бяла лястовица.

ааа, благодаря Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Момичета, каква е цената за раждане секцио по медицински причини в различните болници? Сина ми го родих в София и там съм запозната, интересно ми е тук как е?

# 21
  • Мнения: 337
В окръжна и АГ трябва да е безплатно , в МД се плаща , но незнам колко.

# 22
  • Мнения: 25 741
В окръжна и АГ трябва да е безплатно , в МД се плаща , но незнам колко.
Мд 1250лв
В АГ и ОБ, ако е без избор на екип и по медицински причини не би трябвало да се плаща.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря!
А в АГ при д-р Танев колко струва?

П.П. Исках да напиша с избор на екип.
В АГ има ли самостоятелни стаи, или поне по 2ма (ако се води ВИП)?

# 24
  • Мнения: 25 741
Благодаря!
А в АГ при д-р Танев колко струва?
Танев избор на екип, след уговорка с него- 530 лева за 5ти етаж и 1000 лева за 7ми ВИП етаж.

Благодаря

П.П. Исках да напиша с избор на екип.
В АГ има ли самостоятелни стаи, или поне по 2ма (ако се води ВИП)?
Има на 5ти етаж самостоятелни да, доплаща се по 40 лева на ден, обща баня и тоалетна със съседната стая.
Випа си сама в стая и има някои привилегии, които за мен не са за пренебрегване.

# 25
  • Мнения: 337
1140 е в МД

# 26
  • Мнения: 54
1250 в МД - миналата седмица питах. В ОБ условията са такива, че изобщо не ме интересува колко безплатно е, а и от много мнения тук стана ясно, че уж безплатното излиза доста скъпо като се струпат различни суми... също така там се очакваше скоро да почне ремонт - информация от преди 3 седмици.

# 27
  • Мнения: 25 741
Аз се ориентирах към АГ ВИП етаж, 1000лв е цената, и няма допълнителни суми. За доктора ще има почерпка, или подарък, нека излезем живи и здрави.

# 28
  • Мнения: 63
Д-р Николов прави моето спешно секцио.Голям особняк е дума не можеш да изтръгнеш от него,но със секциото няма проблем.На другия ден дойде да ме види и да ми каже че е видял бебето в неонатологията и че го е извадил максимално щадящо(за съжаление в последствие не оцеля ). Мнението ми е че като лекар е много добър но няма да ви говори! За Али Али съм с едно на ум не беше моя анестезиолог но от трите момичета с които бях в реанимация 2 не ги беше хванала упойката съответно се наложила пълна,събудиха се с повръщане....беше мармалад. От няколко акушерки чух лоши мнения за него,иначе като човек е позитивен и предразполагащ.
Мисля да раждам по естествен път при него,проблем при раждането ли е станал,че бебчето не е оцеляло?

# 29
  • Мнения: 394
Д-р Николов прави моето спешно секцио.Голям особняк е дума не можеш да изтръгнеш от него,но със секциото няма проблем.На другия ден дойде да ме види и да ми каже че е видял бебето в неонатологията и че го е извадил максимално щадящо(за съжаление в последствие не оцеля ). Мнението ми е че като лекар е много добър но няма да ви говори! За Али Али съм с едно на ум не беше моя анестезиолог но от трите момичета с които бях в реанимация 2 не ги беше хванала упойката съответно се наложила пълна,събудиха се с повръщане....беше мармалад. От няколко акушерки чух лоши мнения за него,иначе като човек е позитивен и предразполагащ.
Мисля да раждам по естествен път при него,проблем при раждането ли е станал,че бебчето не е оцеляло?
Изтекли води,4 дни ме държаха така и се роди в 25г.с .....вече с инфекции от отворения мехур и кръвоизливи в мозъка

Общи условия

Активация на акаунт