Продукти Bioten

  • 46 086
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Аз съм им голям фен!

Преди около година - година и половина бях останала без мицеларна вода точно преди заплата, а тяхната 3в1 беше намалена. Оттогава си я ползвам често, даже в момента довършвам бутилчицата. Имам чувствителни очи и трудно намирам по-евтини води, които да почистват без да дразнят - тази е от тях.



От още повече време, пък, ползвам CC крема им, за който съм със смесени чувства. Много го харесвах в началото, но напоследък като го слагам някак се разтича по лицето ми и седи като кир по ръбовете на лицето ми, което ми е супер странно.. иначе отново много лек, приятен, хидратиращ.



Иии последния продукт, за който се сещам в момента:

Най-новото ми допълнение в колекцията. Първоначално не бях сигурна дали ще го харесам, заради особената текстура и гъстота - свикнала съм на по-гелообразни кремчета, по-лекички, а този не изглежда така. Но се оказа, че видът заблуждава - много съм доволна!

# 61
  • Мнения: 1 149
Някои пробвал ли е новите лосиони за тяло?

# 62
  • Мнения: 10
Аз ползвам ето този от скоро. Хидратира и не съм забелязала да омазнява, макар, че съм със смесена кожа. Надявам се да се задържи така
https://apteka.framar.bg/30057479/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5 … F-50-%D0%BC%D0%BB

# 63
  • Мнения: 1 149
Аз ползвам ето този от скоро. Хидратира и не съм забелязала да омазнява, макар, че съм със смесена кожа. Надявам се да се задържи така
https://apteka.framar.bg/30057479/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5 … F-50-%D0%BC%D0%BB

Аз съм супер доволна от този крем.

# 64
  • Мнения: 325
Аз имам ето този лосион:

Никога досега не съм купувала нещо на марката, но щом го подуших в магазина се влюбих - мирише толкова чисто и нежно. Хидратира много добре, но за жалост не е от най-бързо попиващите. Все пак съм много доволна и бих си взела още неща на марката. Евтини са и поне няма да съжалявам толкова, а и отдавна чувам, че имат доста добри продукти. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 149
Биотен имат нови душ кремове. Някой ползвал ли ги е, както и антицелулитния душ гел Cellufight?

# 66
  • Мнения: 5 107
Биотен имат нови душ кремове. Някой ползвал ли ги е, както и антицелулитния душ гел Cellufight?

Аз ползвам вече втора година дренажния  антицелулитен гел и съм много доволна

# 67
  • Мнения: 1 149
Биотен имат нови душ кремове. Някой ползвал ли ги е, както и антицелулитния душ гел Cellufight?

Аз ползвам вече втора година дренажния  антицелулитен гел и съм много доволна

Може ли снимка?

# 68
  • Мнения: 5 107
Биотен имат нови душ кремове. Някой ползвал ли ги е, както и антицелулитния душ гел Cellufight?

Аз ползвам вече втора година дренажния  антицелулитен гел и съм много доволна

Може ли снимка?

# 69
  • Мнения: 1 149
Благодаря! Същия този го има и под формата на душ гел. Него пробвала ли си го?

# 70
  • Мнения: 5 107
[video][/video]

Не, само този

# 71
  • Мнения: 2 621
И аз съм много доволна от антицелулитните гелове. Видимо изглаждат.

# 72
  • Мнения: 1 149
Пробвахте ли новите душ кремове? Аз си взех с какао и маракуя...е уникални са!!! Heart Eyes

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 186
Някой има ли отзиви за почистващ гел bioten Detox?

# 74
  • Мнения: 4 770
Някой с мнение за новите лосиони за тяло? Simple Smile


Гелчето изглежда интересно. Вече и бюджетните дрогерийни марки се стремят към натурален състав, определено е напредък. Преди се хвалеха с по някоя и друга натурална съставка. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт