Продукти Bioten

  • 46 028
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 974
Две години ползвах СС крема , но последната опаковка не се държеше като предишните и повече не съм купувала.
Отскоро ползвам душ гела с какао и макадамия и същия лосион за тяло  .
Много ми допада аромата , макар че е тежък и по-подходящ за зимата.
Лосионът попива сравнително бавно, но хидратира добре и аромата при мен се запазва няколко часа.
https://www.beauty.store.bg/d-prdimages/lrg/182683.jpg

# 76
  • Мнения: 28
С две ръце подкрепям хубавоте мнения за марката. Има къде по-скъпи продукти ,които не могат да им стъпят на малкия пръст на Биотен. Възхитена съм от СС крема им, от мицеларната вода за нормална към мазна кожа също. Използвала съм и нощния хидратираш крем. Отново казвам,страхотни са.

# 77
  • Мнения: 1 329
Аз съм им голям фен!
Иии последния продукт, за който се сещам в момента:

Най-новото ми допълнение в колекцията. Първоначално не бях сигурна дали ще го харесам, заради особената текстура и гъстота - свикнала съм на по-гелообразни кремчета, по-лекички, а този не изглежда така. Но се оказа, че видът заблуждава - много съм доволна!
От този крем не ти ли люти на очите? На мен много! Cry
Ползвам мицеларна вода - доволна!

# 78
  • Мнения: 1 147
Аз съм доволна от новия им крем за ръце. Бързо попива и мирише свежо.

# 79
  • Мнения: 34
Някой ползва ли Multi Collagen?

# 80
  • Мнения: 273
Някой има ли отзиви за почистващ гел bioten Detox?

да,аз съм доволен.

# 81
  • Мнения: 91
С комбинирана кожа съм и леко ми пресушва сухите участаци. Почиства добре.

Някой има ли отзиви за почистващ гел bioten Detox?

да,аз съм доволен.


# 82
  • Мнения: 345
Аз харесвам марката. За бюджетна козметика са доста добре. Кремовете за лице не ги ползвам, понеже съм с комедогенна и чувствителна кожа и ползвам само медицинска козметика. За ръце кремчетата не са лоши. Но не очаквайте от един крем да ви реши проблемите със сухата кожа. Колкото и да е скъп, един крем действа за определен период от време. Та от тази гледна точка са им нелоши кремчетата за ръце. Ползвала съм и  и лосионите им за тяло — също съм доволна, но спрях заради проклетите подкожни косъмчета по краката.

# 83
  • Мнения: 1 147
Да се оплача от така хваления нощен 3д хиуарон. Ползвам го от около седмица и ми се появи нещо като обривче на едната буза. Утре ще пробвам и дневния, дано не е като нощния, че ще е жалко. От крема за лице с дюля или памук доволни ли сте?

# 84
  • Мнения: 28
За всички продукти може да се обърнете към мен. Няма нещо на марката,което да нямам. Имам само две разочарования ! Униклнии

# 85
  • Мнения: 1 147
За всички продукти може да се обърнете към мен. Няма нещо на марката,което да нямам. Имам само две разочарования ! Униклнии
Може ли да сравниш крема с дюля и памук?

# 86
  • Мнения: 273
отзиви ? май не е за мен. лицето ми става значително по-мазна

# 87
  • Мнения: 273
предложете ми хидратиращ крем.

# 88
  • Мнения: 345
Аз преди ползвах Balea Aqua и ми действаше добре, но не е комедогенен и го спрях, понеже ми образуваше пъпки и черни точки. Иначе кожата беше доста подхранена и хидратирана от него.

# 89
  • Мнения: 326
Здравейте, ползвала съм следните неща на Биотен:
1.подхранващ почистващ лосион - харесва ми справя се добре със свалянето на грим
2.крем за ръца SOS - стана ми любимия крем за ръце
3. Серум Колаген - има силна сапунеста миризма, която ме спря да го ползвам
4. Душ геловете не са нищо особено
5. Мицеларна вода Експрес - страхотен продукт

Общи условия

Активация на акаунт