Здравословен и естетичен проблем след раждане

  • 62 703
  • 461
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 700
Момичета, моля за актуална цена на прегледа при др. Николов и 1 процедура с лазера.!

# 421
  • Мнения: 100
Mislq,  прегледа е 55 лв., от  него се разбира дали има нужда от други изследвания. За да има ефект се правят 3 процедури през месец, цената е 2040 лв за трите, значи една излиза 680 лв.

zoribori83, на прегледа се прави тест, от който се разбира дали изпускането е в рамките на нормалното.



# 422
  • Мнения: 35
Благодаря, lady_Laurita. Какво представлява теста, някакъв вид изследване ли е? Принципно  какви са причините, които могат да доведат до подобен проблем? Самото раждане и начина, по който се е случило фактор ли е? Слабата мускулатура, може ли да бъде евентуален проблем при зачеване?

# 423
  • Мнения: 100
Благодаря, lady_Laurita. Какво представлява теста, някакъв вид изследване ли е? Принципно  какви са причините, които могат да доведат до подобен проблем? Самото раждане и начина, по който се е случило фактор ли е? Слабата мускулатура, може ли да бъде евентуален проблем при зачеване?


Причините могат да са различни. По принцип някои раждания протичат доста травматично (като моето например). След такива раждания мускулатурата е доста така да се каже ''рахлабена'' и трудно подлежи на това да възвърне естествения си вид и цялост. Затова някои жени страдат и са страдали цял живот именно заради това разхлабване. Тук не говорим само за липсата на наслада по време на полов акт, но и най-вече заради личната хигиена. Изпускането е нещо много неприятно и винаги трябва да си нащрек и готова да реагираш като ти се случи.
Относно теста ти дават да пиеш течност, след което се слага превръзка и за около два часа трябва да се движиш, за да се установи дали има изпускане.Иначе не мисля, че слабата мускулатура може да окаже влияние на зачеването. Там причините са по-скоро вътрешни.

# 424
  • Мнения: 35
Благодаря за подробния отговор! При положение, че раждането при мен е  преди години(7), а чак сега усещам известен дискомфорт, т.е. едва ли се дължи на раждането, какво друго може да е причина за изпускане.

# 425
  • Мнения: X
Мисля, че проблема понякога може да се появи и години след раждането. Просто с времето мускулатурата се отпуска още повече. При мен също има 1 - 2 капки урина НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД уриниране, но никога не съм си мислила, че това може да е проблем. Не се изпускам при други ситуации като кашлица, смях и т.н. обичайните. Това моето дали се брои за изпускане? Наистина се появи след раждането...

# 426
  • Мнения: 100
Може по принцип да си с по-слаба мускулатура и съединетелна тъкан. А това влияе на начина по който тялото може да се възстановява. Натоварваш ли се нещо физически?

# 427
  • Sofia
  • Мнения: 42
Здравейте момичета,да попитам тези които са правили процедурата.Наистина ли се стяга вагината? Защото не вярвам на лазери много.

# 428
  • Мнения: 5
Здравейте,  може ли да ми кажете цена за три лазерни процедури и другото, което ме интересува е дали се използва някакъв вид упойка 🙂

# 429
  • Мнения: 2 584
Здравейте,  може ли да ми кажете цена за три лазерни процедури и другото, което ме интересува е дали се използва някакъв вид упойка 🙂
Цената беше 2000 лв за трите процедури и ги искаха накуп.Прегледът ми + колпоскопия беше 100-110 лв през февруари.Упойка не се използва.

# 430
  • Мнения: 5
Благодаря 😊 Забравих да попитам дали ефектът при стягането е осезаем .🤗🤗🤗

Последна редакция: пн, 12 ное 2018, 15:52 от tany_s

# 431
  • Sofia
  • Мнения: 42
Благодаря 😊 Забравих да попитам дали ефектът при стягането е осезаем .🤗🤗🤗
//..


Да и аз бих искала някой да отговори на този въпрос...

# 432
  • Мнения: 100
Здравейте момичета,да попитам тези които са правили процедурата.Наистина ли се стяга вагината? Защото не вярвам на лазери много.

Като успешнала преминала курса на вагиналното подмладяване, мога само да благодаря на доктор Николов.
И аз се чудех как един лазер може да ме стегне, но ме стегна и това е факт. Чувствам го аз, чувства го и настоящия ми партньор. Истината е, че преди доста време имах травматично раждане и бях приела пораженията за даденост. Но медицината напредва доста и голяма част от проблемите стават разрешими.Hands Plus1

# 433
  • Мнения: 87
Момичета, много благодаря за темата и коментарите ! Безценни сте ! Аз съм хистеректомирана ( да Винчи ) и се чувствам много слаба долу, имам освен това и две раждания и годинките не са малко (50). Мисля да си взема час при д-р Николов. Някой да знае той дали оперира - ако се наложи операция за стабилизиране на влагалището и ако не етой да знаете къде и кой е добър оператор ?

# 434
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета. Аз имам бебче на 3 месеца и както си мислех, че всичко е наред така вчера ме диагностицираха със смъкната предна страна на влагалището. Въпросните процедури с лазера в Св. Лазар дали била имали резултат при мен? Ще направя консултация с доктор Николов, но се надявам и на опит от първа ръка.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:09 от Госпожа Лаленце

Общи условия

Активация на акаунт