Бебешка близнашка - 27 тема

  • 86 946
  • 561
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 213
Кити, това е защото още не съм ги пуснала да се хранят сами, малки ми се виждат още. Най-голямото цапане е като ядат ябълка, не съм предполагала, че оставя толкова петна, при това неизпиращи се.

Опитай с банан. После имат чак по косата и веждите.  Laughing Аз ги уча от известно време да хващат храната си и да си държат сами шипето с вода и млякото. Имам голям успех. Като маймунчета са.  Mr. Green Дрехите гледам да не ги сменям толкова често, поне тези които са за вкъщи. Но за навън имат други. Сега като почнат да прохождат очаквам точно дрехите за излизане да станат най-сменяни. Като гледам съседските деца как се въргалят по земята нас не ни чак по-различна съдба (както някой по-горе изкоментира).

# 91
  • Мнения: 13 977
Давала съм банан, младежа го изяжда за нула време, а девойката го мачка в ръка и престанах да и давам. Да се учи първо с хляб. Той си ядеше добре хляба, но от известно време като захапе лакомо отхапва по половината коричка и се задавя няколко пъти. Вече му го чупя на парчета, така си го яде чудесно, само дето малко скорострелно от лакомия  Mr. Green

С шишетата нямам никакъв успех, опитвам се да ги науча да пият от чашата с вода, но не е неразливна, та съм малко предпазлива.

# 92
  • България
  • Мнения: 3 622
И ние нямаме много дрехи,но пък често се перат.Почти всички вече са с петна.
Почнах да ги пускам навън на площадката да се учат да пълзят и ходят, както някоя мама ме беше посъветвала и е много забавно.Имаме такава точно пред блока с гумирно покритие.
Теди само гледа да докопа някоя тревичка да си откъсне да хапне или пък камъчета.
Люляме се на люлка, пускаме се по пързалка Simple Smile

# 93
  • Мнения: 584
Оо,вие сте на следващото ниво!  Hug
При нас едната изведнъж забрави как да се обръща  Joy, а другата е вече на ниво седене на 4 крака и подскачане като жабка.  Laughing
Проходилки миналия ден на консултацията изрично ни забраниха, не смятам да взимам и уалкер за сега.
Столчета взехме дървени, на Стокке. По-скъпички са, ама издържат до 80кг и се надявам да си ги ползваме дълго.  Mr. Green
Още не седим стабилно и не сядаме самостоятелно, но и това ще стане, не се назорваме.  Peace

Споделих ли, че август започваме ясла? Rolling Eyes От сега се радвам на дрехите с петна.  Laughing Иначе хляб смучат и трошат порядъчно. Ябълката не ги кефи, с банан не съм пробвала още.

# 94
  • България
  • Мнения: 3 622
Мокка,защо забраняват проходилките?Обясниха ли?Че ние доста ги ползваме напоследък newsm78

# 95
  • Мнения: 3 213
Ние взехме назаем от съседите 2 уокъра, за да видим как ще реагират. Засега, не им обръащт внимание. Само ръчкат предната част с музикалните бутони.

# 96
  • Мнения: 584
Ирен, основно заради опасността от обръщане с нея и заради вероятност за изкривяване на стъпалцата. Нали в началото стъпват по-скоро настрани, а не на цялото стъпало. Да не свикват да стъпват така.
Племенничката го караше уолкъра наобратно.  Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 1 420
Ехо, момичета!! Тия дни направо бях на тръни, не съм спала. Калия е в период на скок в растежа и последните 2 дни беше голямо чудо вкъщи, толкова изтощена не съм мислила, че ще бъда. Само на гърда, гушкане... Гърдите и ръцете ми окапаха Sad .. Но днес вече е друго!
Благодаря за съветите за подаръците.. В крайна сметка ще опитаме с един слинг в началото. Ако им хареса ще купим втори. Та това ще е единия подарък. Отделно ще получим и парички и ще видим какво да купим "в движение" както казвате.

Има ли цветя в групата ни? Пожелавам честит имен ден и много здраве и щастие на празнуващите!  Heart Eyes

# 98
  • България
  • Мнения: 3 622
Аз да се оплача,че разправията за играчки става все по-сериозна.Тъкмо едната се заиграе с нещо и другата веднага решав,че иска точно това и отива да го дърпа,ако ще една капачка да е.Ощетената съответно ревеее.
Направо не знам как ще е по-нататък Rolling Eyes

# 99
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ирен да не те плаша, но сега се започва, кога приключва още не знам. Първо се дърпат, като проговорят се и карат в едно с дърпането  ooooh! Аз съм по средата винаги, старая се и страна да не взимам (не искам да заставам между тях). Докато бяха малки лишавах и двете от спорната вещ, сега това ми е крайната мярка, водим диалог или хвърлям монета (още се съгласяват с нея).

# 100
  • Мнения: 3 213
Интересно, при нас спорът за играчка е без скандали засега. Просто си я дърпат и прехвърлят. Явно е за кратко...
Весели празници на всички!

# 101
  • Мнения: 584
Христос Воскресе! Живи и здрави и послушни дечица!  bouquet

# 102
  • Мнения: 1 545
Христос Воскресе и от мен! Живи и здрави всички да сте.
Мокка, Воистина воскресе...и тебе да те слушат.
Мамита, колко ви тежаха бебетата, когато бяха на 5 месеца? Интересуват ме и момичета и момчета.

# 103
  • Мнения: 13 977
Бимба 6400 и 6800 в полза на девойката, по 65 см. Но моите не са недоносени.
Сега вече младежът е по-голям.

# 104
  • Мнения: 1 545
Амини, пет месеца им е коригираната възраст, не реалната. В последния месец девойката хич я няма и почва да ме притеснява. Няма апетит и едвам изяжда 100 мл. Към момента на 4.5 месеца е 5200, а той 6300. А ми изглеждат добре. Имат си дупенце и бузки, не са некви хилави...

Общи условия

Активация на акаунт