Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 5

  • 117 785
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 48 217
Така или иначе проблеми най-разнообразни, а Триумф наистина като че спряха да предлагат уникални и рядко срещани размери. А преди имаше, и бяха здрави. Сега са си просто красивички дантелки и дотам...има тук там мааалко по-различен размер, но не както преди. Може пък някой умник бг мениджър да е решил да зарежда "масови" номера, не знам.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Ооо аз съм с 85/90 H. В БГ не съм попадала на хубав и удобен сутиен. Поръчах си от чужбина, но докато дойде ,докато го помисля, ако съм уцелила , вече модела е изчерпан или номера и пак се почва търсене. Затова си реших проблема с шити по поръчка.

# 467
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Може ли на лични координати за поръчка?

# 468
  • Мнения: 548
Ако не се приеме за реклама може и за всички!:laughing:

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 757
https://www.facebook.com/elidamood/

Не го пускам ,като реклама, аз съм доволна и е решение на един голям проблем за мен. Ако все пак го приемат за такава, който иска да ми пише на л.с.

# 470
  • Мнения: 17 546
За голяма подгръдна обиколка удължители не могат ли да свършат работа?
Зависи... Купила съм си удължители, защото като купувам сутиен, взимам предвид това, че се отпуска и искам да е по-стегнат в началото, затова го нося с удължител, но презрамките отзад се раздалечават повече от необходимото и често се смъкват.

Добре де, като съм от другия край на България и искам сутиен да ми ушие тази дама - как?! Sad

# 471
  • Мнения: 965
https://www.facebook.com/elidamood/

Не го пускам ,като реклама, аз съм доволна и е решение на един голям проблем за мен. Ако все пак го приемат за такава, който иска да ми пише на л.с.
а като цени как са?

# 472
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
https://www.facebook.com/elidamood/

Не го пускам ,като реклама, аз съм доволна и е решение на един голям проблем за мен. Ако все пак го приемат за такава, който иска да ми пише на л.с.
а като цени как са?
Около 30 лв.

# 473
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Така или иначе проблеми най-разнообразни, а Триумф наистина като че спряха да предлагат уникални и рядко срещани размери. А преди имаше, и бяха здрави. Сега са си просто красивички дантелки и дотам...има тук там мааалко по-различен размер, но не както преди. Може пък някой умник бг мениджър да е решил да зарежда "масови" номера, не знам.

Преди няколко години случайно се запознах с една жена близка до доста т.нар. "български дизайнери". Тя ми сподели, че понеже е по-пълничка на няколко пъти е питала различни дизайнери защо не правят по-големи номера. В общи линии един и същ отговор всеки път: не искали да се излагат  Shocked
Та не мислете, че тези мениджъри дето отговарят за магазините по МОЛ-овте мислят по различен начин. Да продаваш дрехи за пълни жени е под достойнството им. Какво да ви кажа, жалък народец сме.
Аз понеже ужасно мого пътувам и винаги отивам на пазар във всяка държава и съм се убедила 1000 пъти, че това е единствено и само тук.

# 474
  • Мнения: 10 491
Като човек, който пряко се е занимавал с дрехи и дизайн мога да ти отговоря веднага защо на никой не му се правят големи размери дрехи - защото, когато при слабите фигури размерът (напр. обиколкото на талията варира с 1, 2, 5 см) Същото е и при другите размери освен височината. Докато, когато една жена започне да пълнее тя "слага" килограми на различни места. Една качва на корема, друга на ханша, на бедрата и затова всяка пълна жена е с различна фигура и ти не можеш да обереш разлика от 20 см в някоя обиколка (не знам дали добре го обясних).
За съжаление и аз имам в момента проблема с едрата фигура и дори вече ми се промениха зоните, в които качвам килограми, т.е. дрехи, които съм носила преди години вече са размърдани в размерите - тесни са ми в талията и широки на бедрата, и аз не мога да си обясня защо. Затова не всяка кройка е добре за всяка едра дама. Напр. дрехите, които си купувам от Ула Попкен много рядко ми лягат добре - те са правени за едри германки с големи бюстове и никога не ми лягат на рамото и в бюста.

# 475
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ужас 😮 Думи нямам за глупавото им мислене!!! Това са хора без мозъци!

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Аз съм на 500 км от нея. Пишете й, харесайте си модел . Тя ще ви каже как и кой мерки да си вземете. Избирате си цвят и тя шие. Бави се от половин до един месец. Първия ,който ми уши не ми беше ок. Колана беше твърде еластичен, презрамките исках да са преместени. Писах й , пратих й го и тя го коригира ,без да плащам повече, единствено куриера в двете посоки. Установите ли един път какво ,как и размер от там нататък само избирате модел, цветове ...

За голяма подгръдна обиколка удължители не могат ли да свършат работа?
Зависи... Купила съм си удължители, защото като купувам сутиен, взимам предвид това, че се отпуска и искам да е по-стегнат в началото, затова го нося с удължител, но презрамките отзад се раздалечават повече от необходимото и често се смъкват.

Добре де, като съм от другия край на България и искам сутиен да ми ушие тази дама - как?! Sad

# 477
  • Мнения: 17 546
Благодаря много! bouquet

# 478
  • Мнения: 10 491
Ужас 😮 Думи нямам за глупавото им мислене!!! Това са хора без мозъци!

Не мога да кажа, че това е глупаво мислене. Просто много малко са жените, които напълняват съразмерно навсякъде и е невъзможно да направиш дреха с голям размер, която да е добра за различните фигури и да легне добре, освен ако не е някакъв чувал. Колкото и да са ластични материите, за всяка фигура различна кройка е добра. Ти нямаш ли дънки, които да ти стават, но да се смъкват неудържимо непрекъснато? Аз имам такива и причината е, че са много тесни в коляното. На жена, която е с голям торс, но тънки крака ще бъдат перфектни.

# 479
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Хубаво, ама в една Англия или в Щатите, да не са им по-съразмерни жените? Особено по Щатите африканките и латиноамериканките са с толкова объркани пропорции, а има цели вериги за тях. Бях в един такъв магазин и се почуствах като кралица /купувах от почти най-малките номера/ Simple Smile Да не говорим, че дрехите са модерни, секси, цветни, просто прекрасни. Аз си взех едни жълти дънки, едни червени, разкошни блузи и туники, има бодита, има дантели, има жартиери, прашки ако щете в размери по 7-8 XL. Тук обаче е срамота.

Общи условия

Активация на акаунт