Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 5

  • 117 719
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 464
Срамота е! Пиша, че и аз се сблъсквам със същият проблем.  Да не говорим какви са цените - ако могат да смъкнат 10 кожи от гърба на нещастните пухкави женички.
Истината според мен е, че големите магазини и производители са с по-голямо производство и съответно отговарят на повече типове жени, имат и по-голяма дистрибуция по света. Докато тука някой с малко производство много по-лесно ще си осигури пазар от стандартните фигури, отколкото да си троши главата да произвежда големи размери. Между другото, колкото пъти съм влизала в някой магазин за едра фигура на български производител почти никога нищо не съм си харесала. Струва ми се,  че не са виждали дебелана като им гледам моделите. Имам чувството, че правят почти всичко, за да те накарат да изглеждаш двойно

# 481
  • Мнения: 17 546
Ти пък, Галактическа принцеса, тук да искаш толерантност и... дискриминация! Могат да те низвергнат дори заради това, че не са ти правилно подредени зъбите... Tired

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 821
Знам,че друго си е да го премериш,но тези сутиени са хубави. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01NCWDDPJ/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

И ги хванах на 8 паунда. Друг е въпроса,че поръчах по- малък номер и сега ги нося с удължител.

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 08:29 от bsz

# 483
  • Мнения: 1 051
Честит празник дами! За да си спестя унижението да търся размер 52,54, откакто напълнях, пазарувам главно от интррнет. Панталони и пуливери от Манго, якета и блузки от C&A. Купувам главно по намаления и не се занимавам с малоумни продавачки😁

# 484
  • София
  • Мнения: 4 035
Честит празник дами! За да си спестя унижението да търся размер 52,54, откакто напълнях, пазарувам главно от интррнет. Панталони и пуливери от Манго, якета и блузки от C&A. Купувам главно по намаления и не се занимавам с малоумни продавачки😁

А от C&A как пазаруваш? Опитах да се регистрирам, но от списъка с държави няма нито UK, нито Германия, нито България....Вероятно съм на грешния сайт....

# 485
  • София
  • Мнения: 4 035
Знам,че друго си е да го премериш,но тези сутиени са хубави. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01NCWDDPJ/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

И ги хванах на 8 паунда. Друг е въпроса,че поръчах по- малък номер и сега ги нося с удължител.


Аз като съм 105C, 46C ли трябва да взема?

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 821
Знам,че друго си е да го премериш,но тези сутиени са хубави. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01NCWDDPJ/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

И ги хванах на 8 паунда. Друг е въпроса,че поръчах по- малък номер и сега ги нося с удължител.


Аз като съм 105C, 46C ли трябва да взема?

Да - розовия е на 11 паунда 105Ц. И другите модели на тази марка са хубави. Аз взех три различни модела.

# 487
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Честит празник дами! За да си спестя унижението да търся размер 52,54, откакто напълнях, пазарувам главно от интррнет. Панталони и пуливери от Манго, якета и блузки от C&A. Купувам главно по намаления и не се занимавам с малоумни продавачки😁
Може ли да ми кажеш кои са размерите ти в сайта на двата магазина?

# 488
  • Мнения: 1 051
От Манго купувам панталони р-р 50 ако са широк модел и 52 ако са слим.  Пуловери само XXL, и няколко сака р-р 52, 54
От C&A ползвам превозвачи от Франция и Германия. Има разлика в номерацията на двата сайта. Във френският съм 54, в немския 52. И двата сайта правят страшни намаления, от сорта на блузки по 3-5Е, якета 15-30Е, но трябва да се следи и да се действа бързо. Пускат и безплатна доставка, но рядко. Има код за -10% за първа поръчка. Качеството на дрехите е отлично! Аз по-хубави и здрави връхни дрехи не съм носила.

# 489
  • Мнения: 10 464
 Вчера ви открих и с радост се присъединявам към темата, тъй като ми е доста болна. Исках да попитам откъде ги купувате тези удължители за сутиени - за пръв път чувам за тях, а явно са нещо полезно. Аз съм горе-долу стандартен размер обиколка-чашки, но когато си купя нов сутиен обикновено малко ми стяга, докато се отпусне, затова бих го носила малко време с удължител

# 490
  • Мнения: 48 104
Има в магазините за бельо, дори в по-обикновените. Просто питай.

# 491
  • Мнения: 10 464
Благодаря

# 492
  • Мнения: 2 681

А от C&A как пазаруваш? Опитах да се регистрирам, но от списъка с държави няма нито UK, нито Германия, нито България....Вероятно съм на грешния сайт....

Не може да няма Германия. Там веригата има магазини в почти всеки град.
Разрови из сайта и ще намериш.

# 493
# 494
  • Мнения: 568
Хубаво, ама в една Англия или в Щатите, да не са им по-съразмерни жените? Особено по Щатите африканките и латиноамериканките са с толкова объркани пропорции, а има цели вериги за тях. Бях в един такъв магазин и се почуствах като кралица /купувах от почти най-малките номера/ Simple Smile Да не говорим, че дрехите са модерни, секси, цветни, просто прекрасни. Аз си взех едни жълти дънки, едни червени, разкошни блузи и туники, има бодита, има дантели, има жартиери, прашки ако щете в размери по 7-8 XL. Тук обаче е срамота.
В подкрепа на гореописаното:
Аз съм медик. Когато си купувам работни екипи, произведени в БГ, винаги имам проблеми. Или туниката ще е огромна, за да ми е добре панталона, или ако туниката ми е добре, не мога да се навра в панталона. Та съм се чудила не веднъж:  защо дрехите на Cherokee, сякаш са шити за мен? В Америка, обаче... Rolling Eyes Кройка, размери, съотношения - перфекнти. Няма по-удобна работна дреха! Как е възможно това? ooooh!...Риторичен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт