Нашите second hand находки- Тема 36

  • 97 050
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 004
Ако имате свободна поща, си направете нов профил. Това е моята теория. Първоначално като се регистрирахме с ММ бяхме редовни, а вече нищо.

# 736
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
аз имам 2, единия  ми е свързан към стар фейсбук, който ползвам само за това към днешна дата. Пробвах и с още един фейсбук (който си бях направила за една игра) да се регистрирам - не ми даде, пробвах с имейл, зает бил, все пак тоест се е прикрепил фейсбука с въпросния имейл към Манията. Писах на съпорта им, казаха ми някаква безсмислена глупост след като им обясних ситуацията, нещо от сорта, че едно време съм си правила с този имейл профил и за това било, а аз не съм, със сигурност. Та, ако ще и от 5 профила да играя, пак не ми се получава (бях направила и на мъжа ми)

# 737
  • Мнения: 7 004
Идеята ми е, че печелят нови профили. Някакси нагласят нещата, за да печелят новорегистрирани, за зарибявка. Ние в началото спечелихме сигурно 4-5 поредни пъти.
Някой ако много си е харесал нещо, нека опита. Аз все по-малко се занимавам, гледам само чанти и обувки.

# 738
  • Мнения: 13 083
Аз съм печелила няколко пъти,играя от феруари някъде. Играя от моя и на сестра ми профила. От един месец някъде не съм печелила нищо.Ще взема да изтрия моя профил и да си направя нов,да проверя тая работа. И на мен ми се струва,'че в началото повече печелех.
Harleen,добавям сандалите. Тая седмица освен един два чифта къси дънки,нищо не харесах.

# 739
  • Мнения: 613
Нищо печеля Sad Аз пък играя от около 5 месеца и съм печелила точно 2 пъти.

Тази седмица харесах много 2 чифта обувки иииии няма да съм нагла ама се надявам поне едните да спечеля  Grinning

# 740
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Нито в началото, нито сега  Mr. Green 6 месеца, една находка, която дори не взех, защото както ви разказвах, съм сигурна, че беше мноооооого по-малка от обявения размер.

Ще си направя нов профил, ама това, което исках замина  Cry

Мерси, А.Д.  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 13 083
Harleen,
Скрит текст:
недей така ще ми излезе лошо име,а аз съм си добро момиче Mr. Greenверно малко смотаничка,ама нищо се незнае,до края току виж съм обърнала палачинката Joy
Аз да ви кажа от Лова имам една много готина чантичка,която си я нося постоянно от как съм я спечелила. Спечелих още първата седмица като новорегистрирана,след това направих акаунт и на сестра ми и от неиния спечелих малко след това. Мисля,че общо имам 4 спечелени находни,но всичките бяха в началото,та ми се вижда логично това с новорегистрираните.

# 742
  • Мнения: 14 732
Harleen направи си труда да им подметнеш за постоянно печелещите с фалшиви профили.Едно име ме впечатли-Камелия Воче от Перник. Simple SmileАз ли не гледах внимателно,но не видях нито сакото,нито едни обувки,за които участвах кой ги е спечелил. ThinkingПак ще проверя.Не си спомням точно кога се регистрирах,може би 3м.Спечелих преди две седмици и това е.ММ категорично не разрешава да участвам от негово име.

# 743
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Harleen направи си труда да им подметнеш за постоянно печелещите с фалшиви профили.Едно име ме впечатли-Камелия Воче от Перник. Simple SmileАз ли не гледах внимателно,но не видях нито сакото,нито едни обувки,за които участвах кой ги е спечелил. ThinkingПак ще проверя.Не си спомням точно кога се регистрирах,може би 3м.Спечелих преди две седмици и това е.ММ категорично не разрешава да участвам от негово име.
Shocked

Сигурно ще кажат, че няма какво да направят  Tired ако не ми удовлетворят молбата ще ги попитам, но за момента, въпреки, че бяха на линия не са ми отворили съобщението Whistling

# 744
  • Мнения: 102
И аз не печеля нищо от Лова Sad и със сакото нищо не стана Sad
Относно това за новорегистрираните, аз съм такава отскоро, може би два месеца, и не съм печелила нито един път. Преди две седмици направих профил на приятелка, който ползвам аз и пак нищо.

# 745
  • Мнения: 2 702
И аз не печеля от Лова. Досега съм печелила 2 пъти. Панталон и дънки. Като дънките се бях объркала и са мъжки. Още се чудя на кой да ги дам. Уж, щях да ги подаря, но на никого не станаха.
Сега ще разгледам новите предложения.

# 746
  • Мнения: 4 601
И аз съм капо̀ от Лова. За тази седмица нищо не ми хареса, сложих една риза, колкото да не е без хич. И повече мъжки неща ми се видяха, че има. Сложих и високите сандали за мацката, която ги искаше.

# 747
  • Мнения: 1 188
Аз също нищо не печеля. Участвам от миналата година от август месец. Имаме спечелени 3 неща. С моя профил 2 и ММ 1. С нов профил не мисля, че се печели повече. Майка ми също си направи профил след като разбра за играта, но не участва ще взема да използвам и нейния профил да видя да ли ще има някаква полза. Тя го е използвала сигурно 2 или 3 пъти най-много.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз съм спечелила тази рокличка,ама дали мога да се надявам,че ще дойде с коланчето  newsm78

# 749
  • Мнения: 48 052
А аз не съм печелила нито веднъж откакто я има играта

Общи условия

Активация на акаунт