МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 346
  • 759
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 331
на краставици съм

# 316
  • Мнения: 9 186

Слушай  Karen , какво ти казва а аз подкрепям ти си 4 дена на вода .
Да моно си е Mr. Green

Хранителна стойност за 100 g продукт)
Скрит текст:
Енергия   65 kJ (20 kcal)
Въглехидрати   3.63 g
      Нишесте   0.83 g
      Захари   1.67 g
      Сукроза   0.03 g
      Глюкоза   0.76 g
      Фруктоза   0.87 g
      Лактоза   0 g
      Малтоза   0.01 g
      Галактоза   0 g
   Влакна   0.5 g
Мазнини   0.11 g
   Наситени   0.037 g
   Трансмазнини   0 g
   Мононенаситени   0.005 g
   Полиненаситени   0.032 g
   Холестерол   0 mg
Белтъчини   0.65 g
Вода   95.23 g
Пепел   0.38 g

# 317
  • София
  • Мнения: 500
Диета от galimira28
Предлагам ви една диета с която преди година и половина успях за десет дни да сваля 6 килограма и успях да ги задържа без никакви усилия докато забременея, преди 2 месеца я направих и свалих 9 кг.. Диетата е много лесна , не се изпитва почти никакъв глад и не изисква много средства, просто воля и желание да се избавите от излишните килограми. Диетата се спазва 10 последователни дни. А ето и самата диета:
1 ден: 2 кофички кисело мляко (ниска масленост)
2 ден: зеленчуци на корем (най-добре сурови)
3 ден: 5 твърдо сварени яйца (без сол)
4 ден: 5 варени картофа (без сол)
5 ден: 800 гр. варено месо (без тлъстини)
Тези 5 дни задължително се повтарят и се спазват много точно. Пие се поне 2л. течности на ден. При мен резултата започна да личи на третия ден. Тъй като обичам много плодове, позволявах си и да ям по 2-3 ябълки на ден.



Аз си харесах тази диета. В по старите теми изчетох, че дамите с нея постигат най-добрите резултати! Ще добавя и 6 ден плодов!
Май месец направих 2 врътки по Червенкова и свалих 1 кг!!!!! На кленов сироп свалям, но немога да издържа повече от 3 дни!
Сега ще видим тази диета как действа! Чао и до скоро и имам много кила за сваляне.

# 318
  • Мнения: 1 155
Здравейте, мисля да почна диетата на ВЧ, защото имам и Хашимото освен много килограми за сваляне, а при нея няма глутен, което е добре за Х-то. Потърсих информация на няколко страници, но сте минали вече много теми и не знам къде да се върна, за да проверя. Та питането ми е, конкретно в тази диета, може ли да размествам дните, да речем да почна със салати, после кисело мляко и т.н.? Салатите как е разрешено да се овкусяват?

# 319
  • Мнения: 7 743
по- добре е да не ги разместваш, така се редуват протеин- въглехидрат, каккто ти си го измислила ще си гладна и ще се откажеш много бързо
салатите -  сол, зехтин, оцет, лимон, зелени подправки

# 320
  • Мнения: 253
Здравейте! Hug Аз съм на "диетата от galimira28" и днес ми е 3ти ден. Малко поразместих дните, но се придържам към редуването на въглехидрати и белтъци. Днес съм на картофи.....гади ми се вече като си помисля за тях. Честно казано, умирам от глад, няма да го крия  Tired Cry Не съм сигурна дали ще успея да издържа 10 дни, но ще се опитам.
Успех на всички! bouquet

# 321
  • София
  • Мнения: 500
spring_queen дерзай! Диета работи и се издържа по добре на един ден Rolling Eyes
Аз  въпреки леки прегрешения свалих 4 кг с нея! bouquet

# 322
  • Мнения: 253
spring_queen дерзай! Диета работи и се издържа по добре на един ден Rolling Eyes
Аз  въпреки леки прегрешения свалих 4 кг с нея! bouquet

Няма да се предавам! Peace Чудесно е, че си свалила 4кг. Хубаво ще е и аз да сваля 4-5кг.
Днес ми е 4ти ден, на яйца ще съм. bouquet Вярно, че пише да са 5, ама аз си сварих 6, едва ли е кой знае какъв проблем. Едно варено яйце (размер L) е около 80 калории, 6 варени яйца са около 500 калории. Thinking
Уф, не знам дали на вас ви се е случвало, но на мен вече ми е 2ра вечер да сънувам, че прегрешавам и си похапвам нещо вредно  Tired Embarassed Laughing Laughing

# 323
  • Мнения: 4 208
Оф и аз всеки ден имах малки праграшения, ама пусто - не мога да издържа...

# 324
  • Мнения: 1 155
Здравейте, днес ми е 6-ти ден. По принцип избрах диетата на Червенкова, но не я спазвам съвсем стриктно. И въпреки това, до сега съм -2кг, при все, че имам Хашимото и свалям доста трудно. Едното ми прегрешение е, че размествам дните както ми е удобно според работата. Започнах със 2 дни салати, после 2 дни месо (за обяд свинско, а за вечеря пилешко) и сега съм на 2-ри ден яйца. Замених рибата дефакто с яйца. Другото прегрешение, че си хапвам плодове като не мога да издържа. И въпреки това се чувствам добре, така че продължавам!

# 325
  • Мнения: X
[.........Вярно, че пише да са 5, ама аз си сварих 6, едва ли е кой знае какъв проблем. ......
В тази диета калориите почти нямат значение. Има значение това, че приемаш храни само от една група и то без мазнини - само белтъчини или само въглехидрати и организмът си взима мазнините от складираните вече и то на най -подходящите места - корема и д-то. Така че според мен не е важно ако изядеш и повече от 800г месо или повече от 5 картофа, въобще не е необходимо да се ограничавате в количеството. За яйцата обаче не знам дали не е вредно за черния дроб или жлъчката да се изядат толкова много за един ден.

# 326
  • Мнения: 686
Здравейте!И аз от понеделник съм на диетата на ВЧ.Днес ми е 3ден и съм на пиле,първите два дена вместо картофи ядох зеленчуци.аз от въглехидрати пълния и ме беше страх да ги ям.Висока съм 158 и почнах от 60.6кг.Тегля се сутрин след ставане и ходене до тоалетна:blush:Първи ден свалени 0.9кг.,втори ден свалени 1.2кг.

# 327
  • Мнения: 7


Здравейте, и аз мисля да започна тази Диета от galimira28, но понеже не ям месо се чудех дали не може да заменя с риба Thinking

# 328
  • Мнения: 7 743
може, по- добре ще. е дори

# 329
  • Мнения: 1
Здрвейте! Бих искала да попитам дали ще е проблем да пропусна двата дни риба и просто да мина на плодовете и после на киселото мляко? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт