МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 460
  • 759
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 212
Здрвейте! Бих искала да попитам дали ще е проблем да пропусна двата дни риба и просто да мина на плодовете и после на киселото мляко? Simple Smile
И аз не ям риба и замених с яйца /по 5 бр. на ден/.

# 331
  • Мнения: 7 758
И аз мисля, че е по- добре да ги смениш с яйца или пак пиле

# 332
  • Мнения: 710
Здравейте момичета,
Някой има ли отзиви за диетата на Петър Димков? Искам да я спазвам 4 седмици Започвам от утре и дано издържа Simple Smile

# 333
  • Мнения: 7
Аз да дам отзиви за диетата. Свалих 5 кг, а не съм от най-активните хора. Спазвала съм дните, не съм хапвала непозволени неща, но овкусих варените картофи с кимион и унисос, а в деня за месо хапвах риба със соев сос подправена.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.
Искам да попитам колко от вас са спазвали диетата на Ваня Червенкова,и за колко врътки по 12 дни колко кг сте свалили?

# 335
  • Мнения: 9 209
Здравейте.
Искам да попитам колко от вас са спазвали диетата на Ваня Червенкова,и за колко врътки по 12 дни колко кг сте свалили?

Искам да те попитам Христинчетоо?
Направи ли си труда да прочетеш в тази тема предните 23 страници? а тема №17?
Щото ако си беше направила труда, нямаше да ни питаш Mr. Green а сама щеше да си си направила изводите!
Сега какво очакваш, специално за теб всички дами да влизат и да ти се отчитат персонално?! Та да можеш да си направиш изводите, айде подходи по сериозно, ако наистина си заинтересувана, от диетата bouquet

# 336
  • Мнения: 51
Здравейте,момичета!
От днес и аз се включвам,на ВЧ диетата мисля да направя,ще ми бъде втори опит.Явно първия път нагласата ми беше погрешна-приготвях си голямо количество от разрешената храна и постоянно се тъпчех,при което още в първия ден ранния следобяд дадената храна ме отвращаваше,а какво остава да изкарам до следващия,та и него.Запалих се покрай моя колежка,която за 3 месеца свали около 15 кг. Висока съм 158см,в момента съм 59,6кг.Преди 2г бях около 63кг,след раждане,без да правя умишлени диети отслабнах до 53кг,това беше мин.година,а сега от пролетта насам качих отново.Надявам се да махна 5,6,7кг,но да видим. Закусих варени картофки с малко лимонов сок,отивам на кафенце,ще го подсладя с мъничко мед,иначе абсурд да го изпия...утре сутрин ще докладвам кг.
Успех на всички!
Хубав ден!

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.
Искам да попитам колко от вас са спазвали диетата на Ваня Червенкова,и за колко врътки по 12 дни колко кг сте свалили?

Искам да те попитам Христинчетоо?
Направи ли си труда да прочетеш в тази тема предните 23 страници? а тема №17?
Щото ако си беше направила труда, нямаше да ни питаш Mr. Green а сама щеше да си си направила изводите!
Сега какво очакваш, специално за теб всички дами да влизат и да ти се отчитат персонално?! Та да можеш да си направиш изводите, айде подходи по сериозно, ако наистина си заинтересувана, от диетата bouquet

Извинявай,но може и по-спокойно да отговаряш.Не е нужно да ми се караш.Прочетох темата до половина,и видях само няколко отзива за диетата на ВЧ.Просто исках още няколко мнения да събера.не съм искала всеки специално да влиза и да пише по моя въпрос.
Явно тук не може да се пита каквото и да е!

# 338
  • Мнения: 7 758
ти колко диети си започнала едновременно?
питам, защото те прочетох в 3

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Не съм започнала никаква.Пробвах 2 дни на безвъглехидратната,но се отказах и сега съм в чуденка коя диета да започна.Затова питам тук там из темите,за да преценя кой режим да започна.До сега няколко пъти съм въртяла 90 ДД,но ми се иска да пробвам поне 1 път на Ваня Червенкова.Ако не даде резултат тогава ще започна пак 90 ДД.

В момента даже чета старата ви тема 17,и събирам отзиви и резултати за ВЧ.Имам 1 позната,която няколко пъти прави на ВЧ и свали доста,но точно колко е свалила незнам,защото тя няма кантар вкъщи,и не съм наясно дали се тегли.Но видимо много е отслабнала.По-моя преценка 10-15кг със сигурност е свалила за няколко врътки.Аз най-вече от нея се мотивирах за тази диета.

# 340
  • Мнения: 7 758
във фейса има две групи за диетата на Ваня Ч. с по 50 хил. човека
там има много снимки и отговори на въпроси
тази е едната https://www.facebook.com/groups/709234682527429/

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Благодаря ти.  bouquet

Даже виждам много познати които членуват във фейса за диетата.

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Такааа....изчетох цялата тема 17,много се мотивирах,но същевременно имам няколко въпроса.На които се надявам да отговорите без нападки.  bouquet

1.Разбрах,че диетата се прави 2*12 без прекъсване,но повечето прекъсват след първите 12 дни.Грешка ли ще е и аз да я прекъсна след първите 12 за 2 дни,и после пак една 12-ка да завъртя?

2.Не ми стана ясно колко % е разрешеното кисело мляко?!Някои ядат от 2% други от 3-4%?!

3.Плодовете могат ли да се смесват в плодов ден на едно ядене или не?Разбрах за бананите и гроздето,че не са за препоръчване,защото са калорични.

4.Може ли да се яде риба тон от консерва?

5.Може ли в деня с млякото да слагам вътре куркума,ленено семе или не?

6.Във фейсбук групата виждам снимки на момичета и жени отслабнали много.Някои от тях даже са написали за колко време са ги свалили,но никъде не можах да открия дали правят почивки от диетата.Примерно я спазвам 2*24 дни и после трябва ли да се почива и колко време е препоръчително?

С ММ смятаме да я започнем заедно от понеделник.Поне ще вървим заедно и няма да се дразни единия,че другия яде различно от него,за да няма изкушения и нарушения.  Joy

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 22:42 от Христинчетоо

# 343
  • Мнения: 7 758
по- добре не я прекъсвай, после трудно се започва отначало
мляко яж каквото обичаш
плодовете може да се смесват
риба тон от консерва може
куркума, ленено семе и тн не може
зелени подправки само в зелечуковия ден
в другите дни - зехтин, лимонов сок и сол

хайде успех, да се похвалите после

# 344
  • Мнения: 51
Здравейте!
Днес докладвам   - 700гр.
Снощи,обаче,съгреших.Картофите бяха пържени със сиренце + чаша бяло винце!

Общи условия

Активация на акаунт