МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 367
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Бебе, докъде ги докара килата? Аз съм на ВМ НВгх с фаст. Паднаха още 3кила😉

# 631
  • Мнения: 439
Не съм се мерила тези дни. Около 6 кг.за два месеца.
Но аз не бързам. Когато смъквам бавно, после ги качвам бавно.
Браво Гени!!!:heart:

# 632
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Ето ме и мен след първите 12 дни на Ваня Червенкова. Резултат - старт - 82,2 кг, финал 76,9 кг или 5,3 кг. Чувствам се перфектно. Наистина имам доста за сваляне. Искам да кажа, че втория ми рибен го замених с пиле. 2-3 вечери съм пила вино. Но пък включих и танци и фитнес. Днес съм на банкетче...през деня ще карам на млекце и салатки, довечера обаче ще си хапна и пийна и от утре започвам пак на картофки, следващата 12-ка.

# 633
  • Мнения: 41
Здравейте случайно попаднах на вашата тема 🤗 през 2015 започнах диетата на Червенкова на пилето обаче не издържах само като го погледнех и ми идваше да 🤢 ... сега мисля другата седмица да я започна че сега не се намирам на едно място 😄 тази година родих по време на бременноста качих 30кг 😱 сега съм 85кг. Мечтата ми е да се върна в началото когато бях 55кг. Възможно ли е с тази диета (няколко врътки) да се постигнат такива резултати 🙂

# 634
  • Мнения: 2 475
Здравейте, има ли някой тук? Да си правим компания Simple Smile
Трети ден, ВЧ, пиле, че по празниците нямах спирка. Дано удържа този път.
Не бързам, но целя -10 кг до края на март.

# 635
  • Мнения: 4
Здравейте ,днес бях втори ден на пиле,но ми е много тежко на стомаха.ще се радвам да споделяме мнения .успех на всички

# 636
  • Мнения: 23
Здравейте! Днес завършвам първата 12ка на Ваня. От утре отново картофи. Резултат от 67,3 кг на 63,3 кг! Боря се за 55-57 кг...дано успея до началото на март месец. Успех момичета! Wink

# 637
  • Мнения: 253
Здравейте! И аз се включвам....пак станах дебела... Tired Embarassed Значи, аз не спрях да се тъпча с шоколад от 23.12.2017 до 03.01.2018 и покрай шоколада хапвах по много и от други храни и така качих 5-6кг. Бях около 60кг и последно като се притеглих беше малко след Коледа и тежах 65-6кг. Embarassed Tired ooooh! Лошото е, че сега продължавам да се тъпча и килцата със сигурност са станали повече.
Добрата новина е, че утре е понеделник и започавам диета. Мисля да следвам тази последователност, но съм отворена за съвети и мнение.
Ден 1 - зеленчуци
Ден 2 - плодове
Ден 3 - 3,4 кисли млека
Ден 4 - 5 варени картофа
Ден 5 - 5,6 яйца
Ден 6 - пилешко месо
Утре в стола на университета ще шашна колежките като си взема салатка. Grinning Няма да повярват на очите си. Joy Joy Embarassed
Успех на всички! bouquet

# 638
  • София
  • Мнения: 715
Успех queen ,аз започвам от утре с В.Ч.
Започвам с 74кг...направо УЖАС ,срамувам се от себе си вече.Никога не съм била толкова МНОГО . Надявам се да имам достатъчно воля и да успея да се справя поне с 10-тина кг (това на 1во време).
Има ли други ,които ще започват от утре ?

# 639
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 vikonetka, и аз мисля да пробвам В.Ч. от утре Wink.

# 640
  • София
  • Мнения: 715
vikonetka, и аз мисля да пробвам В.Ч. от утре Wink.


Успех Simple Smile

# 641
  • Мнения: 109
и аз от утре

# 642
  • София
  • Мнения: 715
Аз съм 1ви ден плодове ,дотук съм -4 кг ,доволна съм ,защото имам доста прегрешения. Втората дванайска ще я спазвам по-стриктно.

# 643
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз съм на втори рибен ден - -4.5 кг до тук, чудя се дали да по4ивам след първата дванайска newsm78.

# 644
  • София
  • Мнения: 715
Аелис, колко кг имате да сваляте ?

Общи условия

Активация на акаунт