МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 361
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 34
Здравейте,момичета!Доста четох за диетите,била съм на 90 дн,точкова  вм нвг и сега смятам да пробвам и на ВЧ.Днес ми е първи ден и съм на картофено пюре .Искам да сваля 5-6 кг.пък да видимммм!Успех и минуси на всички!:tada:

# 676
  • Мнения: 19
Ох.. здравейте момичета.. Имам нужда от диета, с която наистина се свалят повече кг за кратко време.. Grinning Правих японското чудо и имаше резултат.. житния режим на Дънов пълен провал.. за магическата зелева супа да не говорим Grinning.. Имам нужда от вашата помощ.

# 677
  • Мнения: 34
Ох.. здравейте момичета.. Имам нужда от диета, с която наистина се свалят повече кг за кратко време.. Grinning Правих японското чудо и имаше резултат.. житния режим на Дънов пълен провал.. за магическата зелева супа да не говорим Grinning.. Имам нужда от вашата помощ.
Ами да ти кажа кг лесно и бързо не се свалят,всички искаме по една вълшебна пръчка и хоп - да сме фиданки,ама Няма!Колко имаш да сваляш?

# 678
  • София
  • Мнения: 500
С плодово чайния  режим се свалят кг, но захранването е по-важно и изисква голям самоконтрол.
С моното на Димков също се сваля. За две врътки до 6, 7 кг

# 679
  • Мнения: 36
Здравейте! Аз изкарах 90 дд  и съм -10 кг. Реших да изкарам и тази на ВЧ, стартирам 84 кг като надеждата  ми е поне да видя седмицата. Незнам дали след разделното хранене ще работи този режим, но ще пробвам. Успех на всички!

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 08:08 от julito123

# 680
  • Мнения: 40
Добро утро, да споделя и аз. Вече осми ден съм на ВЧ, като само махам дните с риба без да ги заменям, пропускам ги. Засега върви супер, страшно ми намаля апетитът ,спазвам я абсолютно срого без прегрешения. Дано така да задържа и с другата врътка. Дънките ми станаха хлабави, лицето ми не е така подпухнало. Абе въобще съм щастлива и амбицирана засега .

# 681
  • Мнения: 11
Привет от мен! Днес започвам и аз диетата на ВЧ. Започвам 82кг и целта ми е 65-67. Миналата година по това време забременях и бях 67кг и сега не мога да се позная. През бременноста явно сам яла не за двама, а за петима😁

# 682
  • София
  • Мнения: 11 579
Гледам редовно се записва някой, но после никакъв отчет. Как вървят нещата устискахте ли докрая?

Аз съм на изменено моното на галимира, първите дни ми беше много трудно, но вече съм 6 ден и стана лесно.  Успех!

# 683
  • Мнения: 17
Аз съм на ВЧ 8 ден и съм само -2кг

# 684
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Гледам редовно се записва някой, но после никакъв отчет. Как вървят нещата устискахте ли докрая?

Аз съм на изменено моното на галимира, първите дни ми беше много трудно, но вече съм 6 ден и стана лесно.  Успех!
От колко стартира и колко свали за 5-те дни😉

Запис, втори ден от същото моно и аз....

# 685
  • Мнения: 34
Привет,момичета!Днес втори пилешки на ВЧ и ....нищо.Няма минус на кантара,но съм пред МЦ и го отдавам на това.Иначе се чувствам някак си по- лека....Ще си покаже скоро надявам се.....Няма да се предам без бой!:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 686
  • Мнения: 17
Ден 9 на ВЧ и вече съм -3. Но се успах и станах преди малко.. Ядох един домат и се разтреперих. Сега мисля да ходя пеша да магазина и обратно в снега , за да ми е по-трудно (магазина не е близо) и довечера ще си направя тренировката вкъщи.

# 687
  • Мнения: 11
Днес втори ден картофи. Мислех да се меря след всяка двойка и да видя от какво свалям и после да си напрявя моя си монодиета, но сутринта не издържах и се премерих. Резултата беше -700 гр.😉 Интересно ми е какво ще покаже кантара утре...Сега сготвих пилешко филе с картофи. Ще вечерям картофи, а утре ме чака пилето, ако мъжа ми не го смаже за вечеря

# 688
  • София
  • Мнения: 11 579
Гледам редовно се записва някой, но после никакъв отчет. Как вървят нещата устискахте ли докрая?

Аз съм на изменено моното на галимира, първите дни ми беше много трудно, но вече съм 6 ден и стана лесно.  Успех!
От колко стартира и колко свали за 5-те дни😉

Запис, втори ден от същото моно и аз....

Днес ми е седми ден и съм -2,7 кг. Доволна съм, като се има превид, че и преди тази диета бях на диета. Толкова и смятах, че ще сваля около 3 кг, дано са 3,5 кг, че сигурно 1 кг ще се върне веднага след спирането ѝ. Обикновено така става с монотата.

П.п. Аз заменям картофите с риба. При теб как върви? При мен първите дни беше най-трудно, сега вече ми е ок, но вкарах сол, без сол ми ставаше много лошо.

# 689
  • София
  • Мнения: 983
От утре и аз планирам да започна пак ВЧ, болна съм и нямам апетит, но пък и не мога да сваля грам последните 2 години (имам да свалям много, да се чете над 10 кг).  Свалям от картофи и риба, качвам от плодове/зеленчуци, задържам от млечни/месо. Писала съм и преди, че голямата ми драма е с пилето, от което ми се повдига и киселото мляко, от което имам непоносимост, но ще го приемам под формата на айрян със сол. Без сол не мога, но ще я огранича (фен съм на Maldon)

Общи условия

Активация на акаунт