Юлски бебета 2016 - тема 6

  • 62 339
  • 662
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Благодаря момичета!
Още е много рано и не е за хвалби,но на близките няма да казвам още.
Мерилин преди малко ме изненада в темата за майските бебета.
Терминът си го изчислих по калкулатор, че днес инцидентно отидох на преглед и не знаех датата на последния цикъл. По калкулатор е за 24.05.
Тортичка,желая ти успех, но наистина трябва да отбиеш. Все пак ще приемаш хормони.
Аз преди малко направих втори опит да дам АМ и беше кошмарно. Изпи няколко капки насила изсипани от мен в устата й. Пак се накърихме.

# 571
  • България
  • Мнения: 988
Няма да има хормони. Замразен трансфер ще бъде. Обаче от кърменето се повишава пролактина и пречи на имплантацията.

# 572
  • Мнения: 580
Пипа вечер даваш ли вечеря на малката? На Анди и да не искам да му давам ,той краде от нашите чинии. И вечер като си ляга стомаха му е пълен, пие малко АМ , просто ей така и заспива с бибероната.
Иначе знам, че на всеки му се иска да кърми възможно, най- дълго, но не се притеснявайте, на Анди изобщо не му липсва, обожава да си хапва най- различни храни, вечер си спинка вече в кошарката, не се буди. За всички ни е една малка почивка, преди следващото бебче. Тогава пак ще е безсъние и кърмене по цели дни и нощи. Пипа ако имаш възможност наистина остави я при майка ти , да пробва да я нахрани за вечеря , да я приспи , може би даже да пренощува. Андреас е заапивал без шише, когато е бил много уморен лятото и сме някъде навън с количката.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Тортичка,при замразен трансфер не се ли взимат препарати за поддържане на лигавицата на матката.
Поне при две мои приятелки беше така.
Ако няма хормони ще е супер!
Мерилин, тя вечеря но си иска цокането.
Вечеря към 19:00, после към 21:00 иска пак и за приспиване. През нощта най-малко 2 пъти. Като си отвори очите първата й работа е да си поиска.
Снощи пробвах АМ и имаше рев , тръшкане и блъскане на шишето.
Май варианта е да я оставя на майка ми,но ми се реве само като си го помисля.
Много е привързана към мен и то точно заради кърменето. 😢

# 574
  • Мнения: 615
Честито, Мерилин! Лека бременност!
Браво, момичета!
Аз си признавам, че полека лека се отдалечавам от идеята си бързо след второто, да направим трето бебе. Не съм се отказала напълно от трето дете, но определено ще е предизвикателство за семейството, най-вече финансово. Ако върху нас не се изсипе рогът на изобилието, работата върви натам, да си останем с две девойки ...

# 575
  • Мнения: 615
Пипа, мисля, че бременност и кърмене са съвместими при правилен хранителен режим на майката, само че е супер изтощаващо за психиката ...
Според мен ако искаш да спреш да кърмиш, го направи, но не давай детето на майка си - това е сякаш двоен шок за нея, не стига, че няма мляко, ами е и в друга обстановка. Няма да ти е по-спокойно, ако е при нея и не я чуваш как реве, то ще е в главата ти Sad тук е нужно активно участие на таткото и железни нерви от страна на майката, така отбих каката.

# 576
  • Мнения: 1 139
Merilin,Pipa ,страхотна новина,браво момичета за решението,мен сякаш ме е страх още,като беше по-малък повече исках второ ,сега ми се струва че ще ми е трудно.Успех ви пожелавам и здрави бебчета на термин 😄

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Елена, причината да отбия е точно диета ,защото дъщеря ми стомашно чревни проблеми. Има алергичен колит и аз понеже кърмя спазвам диета . Без мляко,без глутен и без храни с високо съдържание на хистамин.
Кошмарно ще е отбиването​.
Сега върви след мен и се тупа по гърдите, което значи че иска да цока.😟

# 578
  • Мнения: 1 787
Честито Мери и Пипа! Много се радвам за вас. Аз също искам и пробваме за второ обаче нито опитите ни са опити, а аз си кърма много интензивно и това също си оказва влияние.
Пипа, ти тест за алергия правила ли си?

# 579
  • Мнения: 615
Разбирам, Пипа, мислех, че вече само малката е на диета. Дано минете бързо през кризата с отбиването!
Някой минал ли е само на следобеден сън? При нас все още са два - от 9 до 10:30 и от 13 до 15:30 ч

# 580
  • Мнения: 580
Ние минахме само на един сън на ден, не му липсва, не е крив. Заспива за 2-3 часа на обяд и вечер спи добре. Сутрин става към 7:30-8:00, вечер ляга между 20:30-21:30. Сам си изгради режима на съня. Понякога има два съня за ден, ако пътуваме някъде с колата например, но са по кратки по половин- един час.

# 581
  • Мнения: 60
Heart Леле, Пипа,Мерилин,как ми повишихте настроението!Да сте здрави,да имате лека бременност и май месец да си имате едни сладки бебчета!
Браво!:hibiscus:

# 582
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Момичета ,да се похваля, че днес дъщеря ми последно цока сутринта в 07:30 .
Днес цял ден успях да я залъжа с оризови бисквитки, краставици и други подобни. Изяде света.
Даже заспа без да цока!
Стискайте палци да стане лесно отбиването​!
Смайл, правихме тестове кръвни, кожни и с лепенка (пач тест). Всичко излиза отрицателно.
Последно правихме кръвен ИгГ тест за непоносимости​ хранителни. Там излизат силна непоносимост към пшеница,твърда пшеница и картоф. По-слабо към глутен, мляко,мекотели,риба и някои други. Като минахме на диета по теста и двете, коремчето й се успокои. Спря да пука и къркори и слузта драстично намаля. Надявам се вече да свършват тези мъки!

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Смайл, при вас как са нещата?

# 584
  • Мнения: 580
Пипа ще успеете с отбиването, само търпение и ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт