Какво е мнението ви за връзка с по млад мъж ?

  • 6 678
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте дами. Пише ви един мъж на 32 години от Добрич. Любопитно ми е одобрявате ли връзка с по млад от вас мъж ? Бих се радвал да се обосновете защо да или пък защо не. Благодаря за отделеното време

# 1
  • Мнения: 18 969
На 32 години не си достатъчно млад, за да ти обърнат внимание жените около 40-45, които се интересуват от по-млади мъже. Те си търсят мъже на 20+, които са в сексуалния си пик и същевременно може би пробуждат някакво майчинско чувство. Евентуално някоя над 50 би се заинтересувала от мъж на 32. За под 40-годишните 32-годишните мъже са им горе-долу връстници.

# 2
  • Мнения: 3 118
Глупости, за 40-45 годишна 32 си е екстра.

# 3
  • Мнения: 2 478
хаха, на какво ли не се начетох последните месеци във форума.
Кукумицинка, сега се чувствам по-добре от на 22, вЕрвай ми Wink, във всяко едно отношение - увереност, самочувствие, ерекция, контролиране, опит, по-е здрав и т,н, ако ме разбираш Wink bouquet Crazy Mr. Green Wink А и има младолики поддържани мъже, както и жени. Фактът, че ми дават -10 е показателен, това не пречи да си мъжествен. За жени е нормално пък ние да се заглеждаме по 20-25 годишни в техния сексуален пик. Тук обструкцията е, че пък за съпруги не стават все още. 90% чеп за зеле не стават...

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 09:11 от FragranceFanatic

# 4
  • Мнения: 15 619
Аз, като искам нещо, значи го одобрявам. Аз. Не се сещам с какво ще ми бъде полезно, дали чужди хора го приемат и как... Обосновавам се на въпрос преди въпроса, по-съществен и определящ.  Peace

П.П. FragranceFanatic,
хаха, на какво ли не се начетох последните месеци във форума.
 ... За жени е нормално пък ние да се заглеждаме по 20-25 годишни в техния сексуален пик. Тук обструкцията е, че пък за съпруги не стават все още. 90% чеп за зеле не стават...
на жените сексуалния им пик бил на 20-25!?  
То и аз какво ли не срещам из форумите...  Simple Smile

# 5
  • Сф
  • Мнения: 10 659
Годините нямат значение за успеха на връзката.Напоследък виждам всякакви комбинации.И доста често по- възрастни жени с по- млади мъже.Кой какво предпочита си е индивидуално обаче!  Peace
Аз съм харесвала почти винаги доста по- големи от мен. Но пък и аз остарявам. Въпреки това не гледам сериозно на мъже с над 6,7 години по- малки от моя набор.Не са ми интересни просто.Разбира се може да има изключение, но ще е именно изключение.Познавам се.
Та ,какво точно те интересува и ще ти помогне личната гледна точка на бг мама?

# 6
  • Мнения: 1 701
Предпочитам мъжът да е 5 години по-голям от мен.
И задължително 40+, това е мъж, зрял, сексуално опитен.
Яретата на 20+ си търсят мамките си в лицето на възрастните жени. И не знаят пикае ли им се или им се е*е.
На 32 години, ако искаш семейство се поогледай по-добре за някоя на около твоята възраст, не си губи времето с баби.
Да си на 20 години на търсиш баба да те отрака, ама сега би трябвало да си по-зрял мъж.

# 7
  • Мнения: 1 701
Аз, като искам нещо, значи го одобрявам. Аз. Не се сещам с какво ще ми бъде полезно, дали чужди хора го приемат и как... Обосновавам се на въпрос преди въпроса, по-съществен и определящ.  Peace

П.П. FragranceFanatic,
хаха, на какво ли не се начетох последните месеци във форума.
 ... За жени е нормално пък ние да се заглеждаме по 20-25 годишни в техния сексуален пик. Тук обструкцията е, че пък за съпруги не стават все още. 90% чеп за зеле не стават...
на жените сексуалния им пик бил на 20-25!?  
То и аз какво ли не срещам из форумите...  Simple Smile
Според мен пикът на жените е на около 30-32 години, а при мъжете 35-40-43 години, това за секс и семейство.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Мисълта да излизам с някой по-млад от мен ми е противна.

# 9
  • Мнения: 3 118
A на мен - привлекателна.

# 10
  • Мнения: 2 478
Много е двусмислен чата, за това на моменти не го харесвам. Под "пик" визирах фертилност, не съзряване и опознала себе си жена, вече би трябвало да знае какво иска, познава тялото си и т,н на 32. И винаги има изключения от 22 разпраскана яко и вече чанта и запазена 32 годишна и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 095
Одобряваме, какво против може да има? Все пак зависи колко по-млад и каква връзка. Има и интересни изключения като един от кандидатите за президент на Франция в момента, чията жена е с 24 години по-възрастна и му е била учителка в гимназията, но като цяло при много, много голяма възрастова разлика в каквато и да е посока не вещае добро бъдеще за дълга връзка. Както и каквито и да е големи различия във всичко останало.  Peace

# 12
  • Мнения: 6 691
Положително ми е мнението  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 67
Ако и на двамата им е хубаво, какво значение имат годините?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
запазена 32 годишна и т.н.

Запазена на 32??? Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт