Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 091
  • 992
  •   1
Отговори
# 450
  • Germany
  • Мнения: 8 014
Момичета, дайте идея за нещо с банани. Имам 5 банана, леко покафенели и децата не искат да ги ядат. Хич не ми се хвърлят...

# 451
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 272
Нашия босилек мъжът ми го пося вчера, заедно с магданоза и някакви цветя. Хич ме няма като цветарка, но поне си вардя подправките. Добре, че има кой да ги сее, аз помагам в поливането  Crazy
Моите са на тенис, аз готвя  Whistling

# 452
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Мони, в готварската книга виж. Май Контесата беше давала рецепта за бананов хляб.

# 453
  • Мнения: X
Банановият хляб е чуден. Нямалих захарта малко и добавих орехи на едро. Изядоха го до троха.
Голяма салата със зелении, доматки и моцарела, букет френски сирена, френски хляб с орехи и френска тарама. Това за вечеря. Децата я направиха.

# 454
  • Мнения: 811
Ох и аз не се презорвам с чистенето
и даже съм си свикнала не всичко накуп , ами всеки ден по малко
Днес като се прибера само ще припера едни накиснати от вчера вечерта дънки , че съм сръчко и се залях с кафе вчера Grinning Grinning Grinning

# 455
  • София
  • Мнения: 18 679
A моят син прави страхотен бананов шейк в кухненския робот, не знам как го разбива, но става на крем-пяна и е много вкусно Crazy

Ммммм, на Сбъдваща вечерята ме накара да се покапя Crazy

# 456
  • Мнения: 6 305
И аз предлагам бананов хляб, страхотен е.

# 457
  • Мнения: 4 188
И аз намерих кога да вляза, баш в сряда  rotfImbo rotfImbo Физическата нечистоплътност в реала ме ужасява. Предпочитам ровенето и грухтенето във форумската кочинка. Да почерпя, Слънцето е с диагноза РД   http://www.marsilia.net/wp-content/uploads/2014/12/alc-coctail.jpg

# 458
  • Мнения: 39 737
Има и мъфини с банани и шоколад, ако искаш да замаскираш бананите.

Сандо, кажи за тортата. Имаше ли изненада? А какво стана с подаръците?

# 459
  • Мнения: 4 188
Официалната част свърши, щото почнахме от обед. Сега сме ги оставили по женски , че на стриптийз бар ще ходят. Та, изненадката, ще я чакам 4-5 сутринта, хахах smile3511 newsm62 Агне пекохме, за торта не остана много място.

# 460
  • Мнения: X
Аз ще пропусна вечерята. Не ми се яде нищо. Може да хапна плод, за да не огладнея по никое време.
Мъфини с банани и шоколад не съм правила, но ми харесва как звучи.

# 461
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Още е рано при нас за вечеря. Гледаме "Смени жената", този епизод ме кара да се смея с глас.

Днес бе доста горещо тук, 28 градуса. И следващите дни предвиждат да е топло.

# 462
  • Мнения: 14 394
Бананови палачинки предлагам аз. И понеже не ми се получи оригиналната рецепта и станаха като омлети, в нормалната смес за палачинки слагам намачкани банани  Mr. Green

Найогих се аз, страшно съм дърво. Утре пак ще имам мускулна треска, тъкмо ми мина предната... Laughing

Мъжът ми вечеря плодова салата (не знам защо), аз един домат с малко суджук на скара. Ама суджука не беше хубав, та май само домат ядох  Laughing Няма ми апетита тия дни...

# 463
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Смени жената ,гледам и аз.Много смях.С банани правя какво ли не.Последно правих крамбъл.Много вкусен се получи.
На комшиите им се случи "чудо" и до преди малко бях у тях, че не знаеха какво да правят.Котката им уж беше кастрирана а роди 3 котенца.Явно само са им взели парите.Какво са правили само те си знаят но не и да е кастрирана.

# 464
  • Мнения: 6 739
Направо се чудя как се навиват да участват в подобни формати тия хора. Laughing

Аз търся изпитана рецепта за козунак в хлебопекарна. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт