Декемврийски мами 2017 год.

  • 37 145
  • 694
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
avtobus Но-шпа пиеш ли? Доколкото знам при инвитро изписват да се пие при болки 3 пъти на ден по 2 таблетки... не мен не ми се е налагало още, но знам че този медикамент е разрешен. Дано инжекцията ти помогне и те отпусне бързо Hug
Страшно ме облекчи. Нищо не пиех, но сега ще наваксам Hug

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 324
Здравейте момичета, тази сутрин след 7 дневно закъснение и трети тест се появи бледа 2-ра черта, след няколко дни ще направя отново, преди 3 дни единият тест ми показа 1 чертичка, а втория на следващият ден едва забележима 2-ра.Това май е повод да се наредя в редиците при вас с бъдещ термин 07,12 Simple Smile.Датата на последният ми цикъл беше 02,03 ... Още ми е странно и объркано, при все че ми е втора бременност ( имам момченце на 3г и 9м) симптоми нямам никакви, нито гърдите ме болят, нито ми се гади, единствено не съм толкова гладна и ми се поспива следобед.За преглед още ми е рано, мисля след Великден, да съм около 7г.с. и да чуем сърчице  Praynig
Успешно бременеене на всички! Hug

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Има ли фейсбук група!Искам и аз да се присъединя!  Hug

Момичета,някоя от вас пуши ли?  Confused Нещо не мога да ги спра съвсем и така изведнъж... Rolling Eyes
Направо ме е срам и яд на себе си!Толкова го искам това бебче,от две години правиме опити,а не мога да спра едни гадни,глупави цигари!!!


Дами, който иска да ме добави във фейсбук - Нели Кирилова Канарева nelikp@yahoo.com

и ще ви адна към Декемврийската ни групичка

# 48
  • Мнения: 433
Има ли фейсбук група!Искам и аз да се присъединя!  Hug

Момичета,някоя от вас пуши ли?  Confused Нещо не мога да ги спра съвсем и така изведнъж... Rolling Eyes
Направо ме е срам и яд на себе си!Толкова го искам това бебче,от две години правиме опити,а не мога да спра едни гадни,глупави цигари!!!


Дами, който иска да ме добави във фейсбук - Нели Кирилова Канарева nelikp@yahoo.com

и ще ви адна към Декемврийската ни групичка

Аз Ви писах да ме добавите.

# 49
  • Мнения: 147
Привет, бъдещи мамиии!  Hug
Аз съм в 6-та г.с. В петък - 07.04 ще ходим на ехограф. Нямам търпение да видя Точицата.
Въпроса ми е, вагинален ли е ехографа?

# 50
  • Мнения: 289
Привет, бъдещи мамиии!  Hug
Аз съм в 6-та г.с. В петък - 07.04 ще ходим на ехограф. Нямам търпение да видя Точицата.
Въпроса ми е, вагинален ли е ехографа?
Смятам, че не би трябвало да е вагинален! Вече ще си около 7 г.с. и може даже и сърчице да чуете  Hug Успех и да се похвалиш!

# 51
  • Мнения: 147
Nikol_1189, много ти благодаря! Ще пиша, задължително!  Hug bouquet

# 52
  • Мнения: 1 084
Момичета здравейте. Днес два дни преди закъснение, имам бледа чертичка. Много се зарадвах. Дано всичко е на добра страна, много ще ми е приятно да се присъединя към вас. Утре ще направя втори тест с първа сутрешна урина и ще ви съобщя резултата. Толкова се вълнувам, изчислих евентуален термин на 10 декември.

 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 147
Момичета здравейте. Днес два дни преди закъснение, имам бледа чертичка. Много се зарадвах. Дано всичко е на добра страна, много ще ми е приятно да се присъединя към вас. Утре ще направя втори тест с първа сутрешна урина и ще ви съобщя резултата. Толкова се вълнувам, изчислих евентуален термин на 10 декември.

 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честито! Няма по голяма радост!
Лека бременност ти пожелавам!  bouquet

# 54
  • Мнения: 289
Какво можеше да се пие за болки в корема , Но шпа? 

# 55
  • Мнения: 1 084
Мисля, че да Никол, май дават и магнезий, но за второто не съм сигурна.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 324
Какво можеше да се пие за болки в корема , Но шпа? 


Да, но шпа можеш пиеш, аз също съм си взела за всеки случай, че с първата бременност си полежавах за задържане и имах доста болки.Освен това от както в понеделник видях втората, макар и бледа чертичка си купих фолиева киселина, която е задължителна да се приема, а утре смятам да ида за направление за АГ и след Великден да отида, като едва се сдържам да видя малкото сакче Simple Smile

# 57
  • Мнения: 56
Какво можеше да се пие за болки в корема , Но шпа? 
На мен но шпа ми изписаха, спазмалгин също, но за него четох че за бременни не се дава и не го пия.

# 58
  • Мнения: 289
Благодаря!
 Аз фолиева си пия, но днес ме преболя корема и се стреснах  Sad
Но се сетих , че при първата бременност пиех но-шпа. Аз също нямам търпение да видя малката точица, но ще се опитам да е след Великден.
С първата бременност не ми е ставало лошо, а сега от 2-3 дни ми се гади и ми застава на гърлото 😕😣.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 324
Аз също с първата бременност не съм имала неразположения,нито ми се е гадило,нито пък ставало лошо и се надявам и с тази да е така.От вчера обаче ме наболява гърлото и съм засмукала едни прополки,мед,лимони,чай,но за сега без резултат.Не помня дали е позволен прополис спрей да се пръска в гърлото.Някой с идея?

Общи условия

Активация на акаунт