SUPERNATURAL: Smile..Cry..Family

  • 26 751
  • 734
  •   1
Отговори
# 135
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Е, стига де!

Последния път с вампирите пак никой не спомена Кас! Никой не каза на Клеър, че Кастиел е Lucifer's vessel! Сега тя за малко да умре. И пак никой не се обади на Кас. WTF, writers?!

Дийн обаче беше страхотен!  Heart Eyes

Ммм, Джак!
Благодаря! Цял ден зяпам тая снимка на Миша.  Crazy Heart Eyes Whistling

И новини:



# 136
  • София
  • Мнения: 1 002
Хаха, тези първоаприлските новини и аз ги видях  Laughing

А наистина много тъпо, че изобщо не коментират нищо за Кас. На моменти много им се нервирам на сценаристите. А лека се оказа общо взето като вампирския, много оригинално  Laughing

От мен две снимчици  Twisted Evil



# 137
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Aww! Heart Eyes

Скрит текст:
Да се прибереш поне с една такава снимка Simple Smile

# 138
  • Мнения: 43 603
Ей тва са фенки  Laughing

# 139
  • София
  • Мнения: 1 002
Aww! Heart Eyes

Скрит текст:
Да се прибереш поне с една такава снимка Simple Smile



Скрит текст:
Ахахах...нямам толкова смелост, обикновени ще са  Laughing

# 140
  • Мнения: 24 462
При теб ще е по-буйно целуването. Mr. Green Flutter

# 141
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
И да не забравиш да ги пуснеш тука

# 142
  • Мнения: 43 603
При мен освен целувки, ще има късане на дрехи, мятане на пода и разни други неща  Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 1 002
ахаха...разбира се, че ще ги кача тук Simple Smile

Стискайте палци всичко да е наред, и ще има една снимка с Миша, една с Дженсън, и една Джаред+Дженсън+Миша Simple Smile


# 144
  • Мнения: 24 462
 Hug

Тази с Дженсън да я пратиш на Лисунгера. Mr. Green

При мен освен целувки, ще има късане на дрехи, мятане на пода и разни други неща  Rolling Eyes
Joy Joy
Но не пред хората. Naughty

# 145
  • Мнения: 43 603


Ако на хората им е неудобно, да си тръгнат  Flutter
Така изисква възпитанието. Да се оставят гълъбчетата насаме.

# 146
  • Мнения: 24 462
 tooth

Гледам за втори път епизода днес. Joy
ММ още се хили на Хогуортс, физиономията на Дийн беше безценна. hahaha

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 18:38 от Ивекс

# 147
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Да  Joy

# 148
# 149
  • Мнения: 24 462
Рожбички. Heart Eyes

Иска ми се още едно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт